Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

tak myślałem ze jak nie wezme teraz to się mogę jie doczekać xd

btw, ja już przy około 60 picku o nim myślałem, beka ze tak zleciał 

mi też pomogłeś :)

ale z tą beką to bym nie przesadzał

z jednej strony:

name value -> check
ma żółwia ninja na swoją cześć (bardzo ważne przy ocenie) -> check

ale z drugiej to on w przeciwieństwie do Michała i Leo to prawie tylko na obrazach jechał i jak tak popatrzeć i porównać te bohomazy choćby z takim Monetem (co tam ostatnio poszedł) to tak średniawkowo to wypada imho

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

mi też pomogłeś :)

ale z tą beką to bym nie przesadzał

z jednej strony:

name value -> check
ma żółwia ninja na swoją cześć (bardzo ważne przy ocenie) -> check

ale z drugiej to on w przeciwieństwie do Michała i Leo to prawie tylko na obrazach jechał i jak tak popatrzeć i porównać te bohomazy choćby z takim Monetem (co tam ostatnio poszedł) to tak średniawkowo to wypada imho

był tez utalentowanym garncarzem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

tw, ja już przy około 60 picku o nim myślałem, beka ze tak zleciał 

To że w tej kategorii jest mega dziwnie to prawda i choć powinien przeskoczyć kilku wybranych to jednak to nie jest wcale jakiś super dobry wybór wciąz są dwa nazwiska które w sztuce znaczą więcej. Mają niewątpluwie ciekszawsze obrazy

Pi razy drzwi jest wybrany mniej więcej wtedy kiedy powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Oprah, Sophia Loren, John Wayne

amerykańskie gospodynie domowe murem za LBSem!

a tam pierdolisz jak zwykle, Wayne to by Oprah od razu zakatował 

nie tak mocny impact jak jakieś Rockafella, ale droga do majątku niemniej imponująca, a nawet bardziej bo zaczynała od totalnego zera 

no i urodziła się w miejscowości Kosciusko (Missisipi), co mnie już w ogóle rozczuliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, P_M napisał:

Amerykańska Ewa Drzyzga poszła w goat drafcie xDDDDD

nie przesadzajmy niemniej ciekawi mnie jak można wybrać w kategorii biznes kogoś kto jest ok 1200 miejsca na liście Forbesa i wg tej listy byłaby 4 najbogatszym Polakiem

W ciemno obstawiam ostatnie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

nie przesadzajmy niemniej ciekawi mnie jak można wybrać w kategorii biznes kogoś kto jest ok 1200 miejsca na liście Forbesa i wg tej listy byłaby 4 najbogatszym Polakiem

W ciemno obstawiam ostatnie miejsce

Tu historia jej życia robi robotę ale chyba jednak nie w kategorii biznes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Wółaścicel Dino marketów ma większy majątek od niej

i co z tego? 🤣 

Od kiedy my tu majątki oceniamy? Jest zaliczana do najbardziej rozpoznawalnych postaci medialnych ever na równi z Presleyem, niepodważalnie gruba (dosłownie) marka i jednoosobowy kombajn medialny. Pierwsza czarnoskóra miliarderka. Ale tak, właściciel Dino nadymał więcej hajsu.

33 minuty temu, jack napisał:

Tu historia jej życia robi robotę ale chyba jednak nie w kategorii biznes 

Trochę liczyłem na to, że ta historia też będzie tu miała wpływ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i co z tego? 🤣 

Od kiedy my tu majątki oceniamy? Jest zaliczana do najbardziej rozpoznawalnych postaci medialnych ever na równi z Presleyem, niepodważalnie gruba (dosłownie) marka i jednoosobowy kombajn medialny. Pierwsza czarnoskóra miliarderka. Ale tak, właściciel Dino nadymał więcej hajsu.

Trochę liczyłem na to, że ta historia też będzie tu miała wpływ. 

Warto wspomnieć kto stoi za jej sukcesem

Oprah Winfrey is by far the most recognizable Black female in media. Ms Winfrey has scaled the heights of achievements, going from a news Anchor to a talk show host and then a Hollywood actress; she has undoubtedly become one of the most relevant names in American society. However, while she did have a lot of natural talent, Oprah has admitted that she owes her success to her life coach Martha Beck. According to Ms Winfrey, "Coaching helps you stop the crazy mind chatter in your head that tells you all the time that you're not good enough.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Warto wspomnieć kto stoi za jej sukcesem

Oprah Winfrey is by far the most recognizable Black female in media. Ms Winfrey has scaled the heights of achievements, going from a news Anchor to a talk show host and then a Hollywood actress; she has undoubtedly become one of the most relevant names in American society. However, while she did have a lot of natural talent, Oprah has admitted that she owes her success to her life coach Martha Beck. According to Ms Winfrey, "Coaching helps you stop the crazy mind chatter in your head that tells you all the time that you're not good enough.

Since leaving the LDS Church, both Martha Beck and her now ex-husband subsequently came out publicly as gay

możesz już skończyć z tą promocją LGBT na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Od kiedy my tu majątki oceniamy? Jest zaliczana do najbardziej rozpoznawalnych postaci medialnych ever na równi z Presleyem

Czyli w kategorii biznes dokonałeś wyboru bo ktos jest medialny

Ale wiesz ,że ta kategoria nie brzmi szołbiznes?  

Poza tym co jest takiego niezwykłego w jej historii. Pięna dziewczyna z radiowym głosem dostaje szanse w radio i telewizji. Staje się znana więc robi majątek. To jednak trochę łatwiej niż mieli miliarderzy startujący od zera bo mieli pomysł i myusieli walczyć na rynku z konkurancją. Rozwijać firmę i walczyć o popularność

Oprah w kategorii biznes nie jest kimś kto byłby w TOP20 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Ale wiesz ,że ta kategoria nie brzmi szołbiznes?  

a to showbiznes to nie biznes?

5 minut temu, ely3 napisał:

Poza tym co jest takiego niezwykłego w jej historii. Pięna dziewczyna z radiowym głosem dostaje szanse w radio i telewizji. Staje się znana więc robi majątek. To jednak trochę łatwiej niż mieli miliarderzy startujący od zera bo mieli pomysł i myusieli walczyć na rynku z konkurancją. Rozwijać firmę i walczyć o popularność

Myślę, że ze względu na kolor skóry nie była na pewno faworytką do zrobienia takiej kariery i wcale nie uważam, że da się takie rzeczy uczciwie 1:1 porównywać w kwestii co jest zrobić trudniej.

Nie chciałem tam szukać kolejnego zarobasa, skoro nawet majątek Forda jest tu umniejszany i ile takie picki jak Wayne mogą uznać za wtopę, to tutaj chyba jednak nie będę się przejmował, to tylko zabawa ja tu nie przyszedłem wygrać, bo każdy z Was ma pewnie większą wiedze ogólną ode mnie. Nawet tego Judasza się już tak nie wstydzę, po prostu nie wiedziałem, że ostatecznie Jezus będzie miał problemy aby skończyć w top5 ;)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.