Skocz do zawartości

[2040] Playoffs - Komentarze


kuba2419

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kuba2419 napisał:

@julekstep dawaj Igrzyska czas zacząć 😎

bliżej 22:00, jak już będę miał spokój

a póki co typy:

Zachód (lamusy):

Nuggets - Timberwolves: 4-1

Seria bez historii. Z jeden mecz Kyrie i spółka wyrwą ofensywą, ale wszystko ponad to będzie zaskoczeniem.

Jazz - Clippers: 4-3

Dwie fajne, równe ekipy. Oladipo to chyba najlepszy gracz serii ale to jeszcze nie jest totalny game-changer, więc HCA zadecyduje. Może jakby Brogdon był zdrowy od G1 to Clipps mogliby to wyciągnąć a tak to mimo wszystko Jazz. Mimo Blejka.

Kings - Lakers: 2-4

Kings to overachieverzy i taki mocno 'z dupy' 2nd seed. Za to Lakers są lepsi niż ich bilans (kontuzje w RS...) i powinni to wyciągnąć, mimo tego że mają swoje problemy (słabiutka ofensywa oparta na rookie flecie). Kevin Love raczej nie da rady ośmiornicy z Kalifornii (duet AR i GWall za których plecami czai się świetny Bogut).

Rockets - Warriors: 4-1

Rockets są prawie kompletni (prawie, bo brakuje legitnej drugiej opcji i trochę lepszej ławki) za to dla GSW jest chyba jeszcze za wcześnie na sensowną walkę w PO. Powinna być szybka seria.

Wschód (chady):

Pistons - Knicks: 2-4

Knicks to pewnie jeden z najmocniejszych 2nd seedów w historii (nawet uwzględniając brak Danny'ego Greena w pierwszych dwóch meczach) za to geriatria z Pistons zaczęła się powoli sypać i ta ekipa mnie średnio przekonuje...a świetna głębiia, którą tanim kosztem zmajstrował SlaKB nie powinna dawać aż tyle w PO.

Pacers - Raptors: 2-4

Myślałem że Pacers, korzystając z kontuzji w Toronto, łatwo to wezmą ale wariat już zaczął świrować, więc to ujebie. GM difference.

Celtics - Heat: 4-1

Heat mogli poświrować rok temu i w tym RSie, ale teraz trafiają na MVP, który powinien szybko ich pozbawić złudzeń. Nawet zbenchowanie Bosha nic tutaj nie powinno zmienić.

Bulls - Cavaliers: 4-2

Pewnie najciekawsza para 1szej rundy. Rozpędzone byki, którzy dalej mają top2 skład w lidze kontra zawsze mocni i fajnie zfitowani Cavaliers. Mimo wszystko Bulls powinni tu rozdawać karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

bliżej 22:00, jak już będę miał spokój

a póki co typy:

Zachód (lamusy):

Nuggets - Timberwolves: 4-1

Seria bez historii. Z jeden mecz Kyrie i spółka wyrwą ofensywą, ale wszystko ponad to będzie zaskoczeniem.

Jazz - Clippers: 4-3

Dwie fajne, równe ekipy. Oladipo to chyba najlepszy gracz serii ale to jeszcze nie jest totalny game-changer, więc HCA zadecyduje. Może jakby Brogdon był zdrowy od G1 to Clipps mogliby to wyciągnąć a tak to mimo wszystko Jazz. Mimo Blejka.

Kings - Lakers: 2-4

Kings to overachieverzy i taki mocno 'z dupy' 2nd seed. Za to Lakers są lepsi niż ich bilans (kontuzje w RS...) i powinni to wyciągnąć, mimo tego że mają swoje problemy (słabiutka ofensywa oparta na rookie flecie). Kevin Love raczej nie da rady ośmiornicy z Kalifornii (duet AR i GWall za których plecami czai się świetny Bogut).

Rockets - Warriors: 4-1

Rockets są prawie kompletni (prawie, bo brakuje legitnej drugiej opcji i trochę lepszej ławki) za to dla GSW jest chyba jeszcze za wcześnie na sensowną walkę w PO. Powinna być szybka seria.

Wschód (chady):

Pistons - Knicks: 2-4

Knicks to pewnie jeden z najmocniejszych 2nd seedów w historii (nawet uwzględniając brak Danny'ego Greena w pierwszych dwóch meczach) za to geriatria z Pistons zaczęła się powoli sypać i ta ekipa mnie średnio przekonuje...a świetna głębiia, którą tanim kosztem zmajstrował SlaKB nie powinna dawać aż tyle w PO.

Pacers - Raptors: 2-4

Myślałem że Pacers, korzystając z kontuzji w Toronto, łatwo to wezmą ale wariat już zaczął świrować, więc to ujebie. GM difference.

Celtics - Heat: 4-1

Heat mogli poświrować rok temu i w tym RSie, ale teraz trafiają na MVP, który powinien szybko ich pozbawić złudzeń. Nawet zbenchowanie Bosha nic tutaj nie powinno zmienić.

Bulls - Cavaliers: 4-2

Pewnie najciekawsza para 1szej rundy. Rozpędzone byki, którzy dalej mają top2 skład w lidze kontra zawsze mocni i fajnie zfitowani Cavaliers. Mimo wszystko Bulls powinni tu rozdawać karty.

ty czegos takiego jak fairplay nie zrozumiesz dziadu, oddaj piwrscien Cavs, a no i propsy za konstant opinie o Heat niezaleznie od wyników 😄🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

Celtics - Heat: 4-1

Heat mogli poświrować rok temu i w tym RSie, ale teraz trafiają na MVP, który powinien szybko ich pozbawić złudzeń. Nawet zbenchowanie Bosha nic tutaj nie powinno zmienić.

Mam nadzieję, że sprawdzi się to tak samo jak Twoje przewidywania przed sezonem "Heat na 25 miejscu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, profésora napisał:

Mam nadzieję, że sprawdzi się to tak samo jak Twoje przewidywania przed sezonem "Heat na 25 miejscu" ;)

Julek i Alonzo stworzyliśmy dea najbardziej legitne power rankingi w tym roku- Julek dał Heat na 25 miejscu, Alonzo Sonicks na 4!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Julek i Alonzo stworzyliśmy dea najbardziej legitne power rankingi w tym roku- Julek dał Heat na 25 miejscu, Alonzo Sonicks na 4!

 a najlepsze jest to że to co piszesz to prawda

mój i Alonzo (w tej kolejności!) power rankingi to dwa najbardziej legitne power rankingi na ten sezon :) 

SIMKA ZA 10 min!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 122 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Timberwolves (#8) 
Bilans serii: 1 - 0
Timberwolves 106 - Nuggets 129
play-by-play

(#4) Jazz vs Clippers (#5) 
Bilans serii: 1 - 0
Clippers 111 - Jazz 125
play-by-play

(#2) Kings vs Lakers (#7) 
Bilans serii: 1 - 0
Lakers 75 - Kings 105
play-by-play

(#3) Rockets vs Warriors (#6) 
Bilans serii: 1 - 0
Warriors 90 - Rockets 101
play-by-play

(#1) Pistons vs Knicks (#8) 
Bilans serii: 0 - 1
Knicks 116 - Pistons 112
play-by-play

(#4) Pacers vs Raptors (#5) 
Bilans serii: 1 - 0
Raptors 100 - Pacers 125
play-by-play

(#2) Celtics vs Heat (#7) 
Bilans serii: 0 - 1
Heat 126 - Celtics 122
play-by-play

(#3) Bulls vs Cavaliers (#6) 
Bilans serii: 1 - 0
Cavaliers 100 - Bulls 110
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

możesz pocałować mój pierścień paziu

po korpo cieciach ciezko się spodziewać honoru, ale jeszcze raz, oddaj tytuł prawowitm mistrzom z Cle/ @eMeS 😋 

a i ps nie bede calowal bo się boję ze bym sie jeszcze czyms zaraził 😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cichy napisał:

to jest jakis blad simki, albo dziwna zasada z doswiadczonymi graczami, bo tak samo RIP mial dwa lata temu w Orlando. Magic moglo mu w grze niby zaoferowac wiecej niz minimum...

Mój błąd. Podpisał 2letni kontrakt, ale z BR. Myslalem, że był podpisany z Cap Space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzuLcU napisał:

Game 2 jest w dniu 123?

tak

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Mój błąd. Podpisał 2letni kontrakt, ale z BR. Myslalem, że był podpisany z Cap Space

Jeśli tak było to ok ale, niemniej to co pisałem o RIPie to prawda:). Mam może jeszcze gdzieś Save z tamtego fa i gra pozwalała zaoferować mu więcej niż minimum w Orlando które miało salary zapchane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cichy napisał:

tak

Jeśli tak było to ok ale, niemniej to co pisałem o RIPie to prawda:). Mam może jeszcze gdzieś Save z tamtego fa i gra pozwalała zaoferować mu więcej niż minimum w Orlando które miało salary zapchane

Czy ten trop może prowadzić do anulowania tytułu dla Magic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Cichy napisał:

tak

Jeśli tak było to ok ale, niemniej to co pisałem o RIPie to prawda:). Mam może jeszcze gdzieś Save z tamtego fa i gra pozwalała zaoferować mu więcej niż minimum w Orlando które miało salary zapchane

 

16 minut temu, Pablo81 napisał:

Czy ten trop może prowadzić do anulowania tytułu dla Magic???

nie wiem ocb ale do mnie Rip trafił z trejdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:/ RIPa nie przedłużyli, przed zeszłym sezonie jak zaczęli tankować po tytule.

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie wiem ocb ale do mnie Rip trafił z trejdu

Ale nie przedłużales go bo nie miałeś birdow, a nie ze nie chciałeś? On był chyba na jednorocznym kontrakcie 10 mln bez birdow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.