Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Ale to absolutnie nie wyłącza z myślenia. A w ogóle Stewart to jakoś dziwnie często jest powiązany w takie komiczne sytuacje, bo ileś meczów wcześniej wbiegł jednemu z kolegów w linię podania (do otwartego rogu) i dostał piłką w głowę. Słabe czucie gry. 

w takich sytuacjach zawsze winien jest podajacy. nie podaje sie pilki na wysokosci glowy. tym bardziej, dynamicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Winchester napisał(a):

 

IMG_4514.jpeg

Obawiam się że to oznacza jeszcze więcej minut Wisemana. Z drugiej strony troszkę wyczyszczono salary na przyszły sezon.Tylko oby nie po to, aby później wypełniać je kontraktami Joe Harrisów tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRK napisał(a):

Obawiam się że to oznacza jeszcze więcej minut Wisemana. Z drugiej strony troszkę wyczyszczono salary na przyszły sezon.Tylko oby nie po to, aby później wypełniać je kontraktami Joe Harrisów tej ligi.

Właśnie MBIII > Wiseman, myślę że będzie jak z Houston Duren albo Stewart zostają i wtedy Wiseman na 10 minut. 
 

Liczyłem, że może jakiegoś Kuzme wezmą. 
A może kogoś lepszego spróbują wyrwać. Czekam na więcej wymian podobno to „pierwszy krok”. 
 

Teoretycznie Gallo i Muscala powinni poprawić spacing i dodać doświadczenia. Dla mnie wymiana na plus. 
Wyczytałem, że na ten moment mamy 64 mln w lecie 💰

Edytowane przez Winchester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winchester napisał(a):

Teoretycznie Gallo i Muscala powinni poprawić spacing i dodać doświadczenia. Dla mnie wymiana na plus. 

Serio? To są kolejne zwłoki w składzie, żeby powiększyć cap space. Balon robi się coraz większy, zobaczymy co z tego wyjdzie bo najpóźniej w lecie będzie ciśnienie na wydanie tej kasy 

A Troy po raz kolejny miał okazję wystrzelać się z 2nd rounderów - w sumie na Bagleya poszły 4, dwa żeby go dostać i teraz dwa żeby oddać. Super ruch 😄 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może GMa i Montyego wysłać na jakiś urlop albo najlepiej zwolnienie lekarskie na choroby natury psychicznej?

Co jest tu celem poza lekkim czyszczeniem salary za 2 2nd rounds? Mają chlopaki nauczyć rzucać Killiana czy Ausara? Gallo do S5 czy jako zmiennik Bojana? 

I skoro ekipa dalej przegrywa, Cade ma kontuzję, to czemu minut nie dostaje Sasser i Ausar? WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana trenera na kogoś ambitniejszego, który by się w pełni zaangażował w rozwój młodych i zespołu oraz z pasją to byłby najlepszy trade. 
 

Galo gorszy od Wątróbki nie będzie. Ja po transferze pomyślałem „czy on w ogóle teraz gra czy jest kontuzjowany”?! Okazało się, że trochę meczy rozegrał. Nie mam oczekiwań wobec nich, wystarczy aby pomógł wygrać z Wizards ☑️
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, splaash napisał(a):

Szybki acz szalony pomysl na przebudowe Pistons: wydraftowanie Bronniego i sciagniecie Lebrona. Lebron sciaga innych. Oczywiscie top pick przeznaczyc na kogos innego.

Ciekawe czy mają plan B.

Spojrzałem na wolnych agentów w 2024 na kogo szykują tą kasę i.... wyszedł mi powrót Tobiasa Harrisa ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej wymiany bo nie dość ,że dopiero co podpisali Bagleya to jeszcze na kogo oni chcą kasę przeznaczyć?

Chyba ,że liczą na jakies akcje latem typu - wciśniemy wam Wigginsa z dwoma wyborami pierwszorundowymi na osłodę.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Winchester napisał(a):

Zmiana trenera na kogoś ambitniejszego, który by się w pełni zaangażował w rozwój młodych i zespołu oraz z pasją to byłby najlepszy trade. 

Być może on prowadzi jakąś grę pod wcześniejsze zakończenie umowy, oczywiście z wypłatą części kasy (kto by porzucił taki kontrakt). Bo jak dalej będzie tak pasywny, na tym się będzie musiało skończyć    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grzechu napisał(a):

A Troy po raz kolejny miał okazję wystrzelać się z 2nd rounderów - w sumie na Bagleya poszły 4, dwa żeby go dostać i teraz dwa żeby oddać. Super ruch 😄

To jest mocne, rzadko sie zdarza by wtopic na tym samym graczu w trejdzie w obie strony ;-]

11 godzin temu, dannygd napisał(a):

Co jest tu celem poza lekkim czyszczeniem salary za 2 2nd rounds? Mają chlopaki nauczyć rzucać Killiana czy Ausara? Gallo do S5 czy jako zmiennik Bojana? 

I skoro ekipa dalej przegrywa, Cade ma kontuzję, to czemu minut nie dostaje Sasser i Ausar? WTF?

Trade przede wszystkim czysci salary, ale przy okazji to tez podmianka opcji trenerowi w rotacji, Livers byl najgorszy, a Muscala duzo lepiej pasuje niz Bagley.

4 minuty temu, ely3 napisał(a):

Nie rozumiem tej wymiany bo nie dość ,że dopiero co podpisali Bagleya to jeszcze na kogo oni chcą kasę przeznaczyć?

Chyba ,że liczą na jakies akcje latem typu - wciśniemy wam Wigginsa z dwoma wyborami pierwszorundowymi na osłodę..

Ruch byl sprzedany wlascicielowi na pewno inaczej, ale tak sie to pewnie skonczy.
Albo znowu kogos grubo przeplaca by wygrac konferencje prasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał(a):

 

Chyba ,że liczą na jakies akcje latem typu - wciśniemy wam Wigginsa z dwoma wyborami pierwszorundowymi na osłodę.. 

 

Ja jeszcze zastanawiam się czy to nawet nie jest gromdzenie wolnych środków na ruch typu Blake Griffin 2.0 czyli wymianę z sąsiadami znad Wielkich Jezior jeszcze przed deadline. Aż boję się wymieniać nazwisko. Wszystko zgadzałoby się 

- shooter  - check

- za sporą kasę - check

- kontuzjogenny - check

- wieloletnia umowa - check

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DRK napisał(a):

Ja jeszcze zastanawiam się czy to nawet nie jest gromdzenie wolnych środków na ruch typu Blake Griffin 2.0 czyli wymianę z sąsiadami znad Wielkich Jezior jeszcze przed deadline

a po co ci wtedy oddanie Bagleya? Który jeszcze miał jakiś sens dla braci z nad Jeziora... ? Detroit jest obecnie raczej w przebudowie a nie w opcji zrzucania umów i dopłacania do nich? 

Zwłaszcza w sytuacji gdzie Pistons za rok i tak mieli sporo wolnej gotówki

Pi razy drzwi mieli 39 mln do wydania. Teraz będą mieć ok 51 mln... Tylko wciąż nie widzę takiej potrzeby

Co oni szykują miejsca na maksa dla Siakama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.