Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

to post 'pare postow wyzej' ale jest tak dobry ze oprocz lajka wrzucam go osobno:

 

Ogólnie twoje "jestem samcem alfa, gryzę jak wilk, ośmieszam kozaków aż uciekają i boją się odpowiadać" jest nawet śmieszne, to że inni Cię mają w dupie jest jeszcze śmieszniejsze ale jak zaczynasz robić gówno w łapu-capu to już trochę przesada.

 

tzw ostateczny argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

 

czy tylko mi sie zdaje czy tez tylko 2 cyferki mu dzialaja na klawiaturze?

 

A czemu to wsadziłeś do łapu-capu - przecież przy zasadach Waszej gry to są najbezpieczniejsze propozycje. To czysta statystyka i matematyka. 4-2 dla tego ca ma HCA to najczęściej występujący wynik w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to wsadziłeś do łapu-capu - przecież przy zasadach Waszej gry to są najbezpieczniejsze propozycje. To czysta statystyka i matematyka. 4-2 dla tego ca ma HCA to najczęściej występujący wynik w historii.

Zawsze mnie to dziwiło, bo gm6 grany jest na wyjeździe. Chyba łatwiej zatem trafić 4:1 lub 4:3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to dziwiło, bo gm6 grany jest na wyjeździe. Chyba łatwiej zatem trafić 4:1 lub 4:3?

Też bym typował 4-1, jakby liczyć częstości, ale przy ich systemie 4-2 to najbezpieczniejszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakbyś Rappar był świadkiem przypadkowego bąka ze strony CP3 na świeżym powietrzu, to byś w tej sprawie domagał się interwencji policji. Jakby zaś Ci Lebron w Twoim własnym mieszkaniu, bez Twojej zgody zrobił wielką kupę na środku salonu, to byś w nie wbił zapałki i uznał, że jeż się wprowadza. Podwójne standardy.

 
 
beka na głos 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar:

temat: "Pojebany Śląsk"

 

Może kiepski pomysł na żale, ale wracamy z kumplem najebani z imprezy, mijamy jakiś 3 typa, dojebują się do nas i kończy się bójką. Dostali wjebane i nam uciekli... No ja pierdolę.... 
 

ban na jeden dzień, a ja się dziwię co tak mało nowych postów na forum

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz w temacie spurs thunder

 

 

 

 

jedyne co mnie trzyma przy życiu tyo fakt że spurs w tym roku w PO grają załośnie NA WYJAZDACH ale do końca mają HCA....

 

 

może chca się skupić tylko i wyłacznie na graniu u siebie a tak jak jest wpiedrol to zdejmują wszystkich aby uniknąć kontuzji?

 

ryzykowne ale może i madre?

 

 

musk rozje***y

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.