Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No i stało się. Już za kilka godzin czeka nas koszykarska uczta, w której daniem głównym będą popularni Kawalerowie z Cleveland.

 

Natomiast popularny D-Wait, nomen omen,

 

Źródełka szepczą, że jednym z powodów wystawiania D-Waita na pozycji SF było właśnie uniknięcie meczapu z Bealem w nadchodzącym meczu.

3. Jack Jarrett ZTJ czarny Steve Nash. J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR na temat czemu biały lepszy niż czarny

 

Jest to spowodowane rasizmem. Kiedy biali rzucają ft, to im na szybko siędziowie podmieniają obręcze na szersze o tylko dlatego biały Dirk ma 95%ft, a dyskryminowany, utalentowany mudżin Drummond 37%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałes RappaR, "seriale, ale chińskie" a że na to jestem wyczulony to musiałem sprostować.

 

Sirkozi - porada językowa - powinno być an art, a do trollowania mi daleko, na anime zjadłem zęby, nawet byłem redaktorem jednego serwisu, którego poświęcony był DB :-)

 

EoT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od trolla do trolla w szeregach Lakers
Most Improvement Przemek do Jendrasa:
(Wróżba o rose w pakiecie)

Eksperyment z melo moglby byc ciekawy. W rose nie wierze, chlop jest skonczony.

Jendri ocb z love? Ja do lal daje duranta. Love to taki krab na bezrybiu. Jestesmy zbyt powazna organizacja, nie musimy kogos brac zeby cokolwiek bylo

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem - Augustina zanim nie zobaczę w PO jak udaje mu się nie stracić piłki zanim jeszcze ją otrzyma i jak nie obraca głowy o 360 stopni szukając swojego przydziału w defensywie - to nie uwierzę, że jest czymś więcej niż instant offence guardem w systemie Thibodo.

 

Scola znaczne spadki formy prezentował już przez ostatnie dwa lata i jak widać nie był to przypadek, a Turner zanim przyszedł do Pacers grał sezon jakby sterował nim 8-latek przed Xboxem. Ciągle lepiej jest go mieć niż Sama Younga, ale ręki bym sobie nie postawił.

gotcha

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiesz Reikai - Lebron jakby już teraz kończył karierę, byłby legendą. 2 misie, 2 mvp finałów, 4 finały, 4 mvp, 9 allstarów, 4 all-d 1, roty, 8 all-nba. Zresztą Durant jest na dobrej drodze by zostać kolejną.

Uzasadnienie wyboru LeBrona jako tegorocznego MVP. Geniusz.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie wyboru LeBrona jako tegorocznego MVP. Geniusz.

Co poważniejsi użytkownicy Cię chyba wrzucili w ignora więc nikt Ci jeszcze nie pomógł zauważyć że tekst:

 

 

Wiesz Reikai - Lebron jakby już teraz kończył karierę, byłby legendą. 2 misie, 2 mvp finałów, 4 finały, 4 mvp, 9 allstarów, 4 all-d 1, roty, 8 all-nba. Zresztą Durant jest na dobrej drodze by zostać kolejną.

nie jest uzasadnieniem wyboru Jamesa na MVP ale odpowiedzią na tekst Reikaia:

 

czy Lebron dostawać będzie już ten tytuł z urzędu,coby za kilkanaście lat NBA mogłą się pochwalić,że miała kolejną legende?

Ogólnie twoje "jestem samcem alfa, gryzę jak wilk, ośmieszam kozaków aż uciekają i boją się odpowiadać" jest nawet śmieszne, to że inni Cię mają w dupie jest jeszcze śmieszniejsze ale jak zaczynasz robić gówno w łapu-capu to już trochę przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.