Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

by ely3

 

 

No już bez przesady albo powiedzmy sobie szczerze że ostatnio wśród białych nie mamy obrońców takich jak Bobby Jones który praktycznie w pewnym momencie potrafił kryć wszystko co się rusza ( i nie chodzi mi tu o takie krycie jak Kemp)

 

 

 Instant classic :P

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny instant classic, chytry w temacie o kings:

Rudy The Bricklayer? Prawa do tronu będzie rościł też DeMarcus I The Retard, mam wrażenie, że może to doprowadzić w kraju do chaosu i wojny domowej. Żydzi na swoje szczęście już dawno uciekli do Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz w temacie w 'inne' o blokadzie na meczu
 

zadbaj także o pewne pozory i po trafieniu z przykrycia rzutu za 3 (PIĘKNE UCZUCIE) szukaj oczu przeciwnika aby mu tam zajrzeć i się uśmiechnąć... za żadne skarby nie obawiaj się ze jak się wkurwi to ciebie mocniej przykryje bo właśnie w tym szale jak nie ma nad tobą jakiejś mistycznej przewagi czasem pójdzie jego staranie w piach...

 

 

539974_303885846368238_1455014827_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwa wielkość gracza wychodzi właśnie wtedy że nawet jak go zabraknie zespół potrafi funkcjonować

 

Chyba trzeba napisać całą historię NBA na nowo - ile warte są te nasze listy all-time i rozkminy kto jest kto, kiedy przez tyle lat nie braliśmy w ogóle pod uwagę jak dobrzy są zawodnicy, kiedy NIE GRAJĄ.

 

Na szybko takiego Davida Robinsona trzeba kopnąć kilkadziesiąt miejsc w dół, jak wypadł w 96/97, to Spurs od razu wykręcili 20-62 i pick nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego looser ???

Dlatego że ma 26.3 pkt i 8.8 zb i 44% z gry ???

Wiem znam tych hejterów Melo co mówią że looser i niespełniony talent bo nie zdobył jeszcze tytułu ... ale zobacz jacy Knicks byli przed przejściem Melo !

Chyba od 19 lat nie byli w play off'ach i po raz pierwszy od 25 lat przeszli do 2 rundy więc ... tak Carmelo to looser tylko dlatego że Dolan źle zbudował dookoła niego zespół i że "wytrejdował" weteranów którzy wiedzieli o co chodzi ... 

Też po pierwszym sezonie myślałem że Carmelo będzie lepszy ... i w tzw. "scoring" jest lepszy ale ogólnie jest troche gorszy  :smile:

Nasz nowy użytkownik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo robi PR Dennisowi J.

 

 Po śmierci DJ-a Ainge powiedział, że to najbardziej underated zawodnik w historii. Pewnie gdybym to ja umarł to Bastillon też by powiedział, że byłem najbardziej underrated użytkownikiem forum ale fakt, że Johnson nie miał szczęścia. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.