Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Rappar w temacie 'ranking drużyn'

 

Efekt zmęczenia materiału może być w marcu albo w maju być widoczny. Skoro nie mają siły już teraz, weług Ciebie opadną z sił jeszcze bardziej  :smile: więc co powiesz o zakład za 100 zł, że Miami wejdzie do PO?

 

epic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pop z tego co widzę ma w pompce kolejne 60W, zresztą Parker też nie wydaje się być zainteresowany śrubowaniem career year. Jeśli Kawhi się jakoś nie rozbestwi - na co też się nie zanosi, bo gość robi tylko rzeczy, w których jest dobry i robi je świetnie - nic innego nie robi. Spurs mogą nie mieć HCA w II rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit! sorry MVP jestem naprawdę confused. taki user jak Ty ma nicka MVP? weird nieprawdaż? szok ten topik o NBA. sorki jeszcze raz .. srybnę correctę i wrzuce translejszyn....

lubisz bardziej jumpery czy crossovery? bo wiem ze najbardziej lubisz lajknąc slamdunki tylko looknij na nazwę bo chyba piszesz inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... and the MVP-award goes to:

- ''Paul George moj czlowiek, smieje sie w szkole ze ja go odkrylem a teraz wszyscy mu kibicuja bo tak dobrze gra. mam nosa do takich talentow od razu wiedzialem ze eksploduje. to samo np mialem z Lebronem albo Durantem i Rose. ale takze z mniej znanymi jak np Irving.''

 

-"no mi wystarcza pare meczow w nba i juz powiem czy gracz zrobi kariere czy nie. z lebronem to mnie macie, nie pamietam jego debiutu, napisalem z rozpedu. ale nie napisalem za to o wielu innych jak curry ktorego rzut mi sie od razu spodobal albo np blake griffin jak robil paki od poczatku to wiedzialem ze bedzie niszczyl latami.

kiedy mowilem o tym chlopakom to oni tylko 'co ty kobe/wade/shaq to jest to, a nie jakis grifin curry czy george''

I te komentarze...
-''Tzn kiedy odkryłeś talenty wspomnianych przez Ciebie graczy?"
-"no przecież napisał, ze w szkole...."
- "Odkrył LeBrona jak robił 20/5/5 w rookie season. To nie są przelewki panowie, mamy tutaj scouta klasy światowej. Chociaż sorry, w 2003 roku to on miał 7/8 lat, więc nie ma szans. Czyli odkrył go jak zdobywał MVP.''

Nie wiem co i kto się pod tym kryje, ale gość idzie na mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.