Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Mój tekst nie odnosił się do Indiany - dlatego, że nie uważam, że z Grangerem czy bez niego to drużyna, która będzie w stanie powtórzyć zeszłoroczny wynik.

Nie był to też tekst o tym, kto gdzie ma jaką kontuzję. Kontuzje wymieniam tylko w kontekście Top 5 ostatnich 4 lat i tych drużyn, którzy nagle ich zastępują w tym sezonie. I to tylko i wyłącznie moje zdanie.

 

To co napisałem dotyczyło tego, jak widzę ukłąd sił w górze tabeli (Top4-5) Konferencji Wschodniej.

 

I moim zdaniem (choć jak wiadomo takie przewidywanie obarczone jest dużym ryzykiem i wcale nie musi się sprawdzić) to przyszłość następnych 2-3 sezonów należy do:

 

Heat, Knicks, Nets i kogoś kto do tej ekipy dołączy - z grona Hawks, Bucks, Celtics (jeśli Sullinger będzie sleeperem, bo i Green i Bradley dają nadzieję, że idzie nowe) oraz Cavaliers (wiem to może być pusty balon, ale moim zdaniem ten zespół z młodymi Irvingiem i Waitersem ma mocne atuty).

 

Ale najważniejsze co chciałem powiedzieć (cała reszta jest tylko tłem i argumentacją) jest to, że TEN SEZON ZMIENI OSTATECZNIE NA 2-3 LATA CZOŁÓWKĘ KONFERENCJI

 

Nie widzę w TOP 4 Bulls z przyczyn wewnętrznych i zewnętrznych:

 

WEWNĘTRZNE

- Bulls wymienili dobrą ławkę na słabą ławkę - zamiast Watsona, Korvera (ok, może i średnio broni, ale taki killer na obwodzie zmusza obronę do innego ustawiania), Asika, Ronniego Brewera na Hinricha, Robinsona, Nazira Mohammada. Wiara, że Rose powróci i odmieni drużynę ze słabą ławką wydaje mi sięnieuzasadniona,

 

- słaba rotacja pod koszem - w zasadzie na C i PF grają triem Noaha, Boozer i Gibson - czwart Mohammad wchodzi sporadycznie i niewiele wnosi - ta ławka jest za krótka i zbyt chimeryczna (o Boozerze wspomniałem, ale Noah też nie jest w tym sezonei równy)

 

ZEWNĘTRZNE

- wzrosła konkurencja - pojawienie się Knicks i Nets, przy cofających się w rozwoju Bulls (wspomniana słaba ławka, Thibodeau wydaje się być trenerem, który bez Rose'a traci połowę blasku) - oznacza, że nie będzie wcale tak łatwo wrócić do Top 4. Dopóki nie skonczy się kontrakt Boozera (chyba, że ktoś go weźmie, w co wątpię) Bullsi mają zamkniętę ścieżki rozwoju. A o wynikach z dwóch poprzednich (wygrali sezon zasadniczy na Wschodzie) nie ma w ogóle mowy.

 

Co do Pacers - Danny Granger jest świetnym graczem. Ale sam nie gra. I zgadzam się, że jego koledzy nie są w stanie go zastąpić. Gdybym uważał inaczej - uwzględniłbym ich w swoich prognozach. Uważam tylko, że Pacers bez Grangera czy z nim, nie są w stanie powtórzyć zeszłorocznego wyniku.

 

Fastbreak.pl

huj z tym co napisał, ale jak ładnie czcionkę sformatował !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

tak jakbyś chodził całe życie na imprezy z fajnymi kolegami i dzięki temu coś zaliczał, a teraz wybierał się

po raz pierwszy sam i uważał, że "żadna ci się nie oprze". równie dobrze pierwsza lepsza Jadzia może

wycedzić jabolowym chuchem przez żółto-czarne zęby : "wal się, okularniku" i tyle będzie z twojego uwodzicielskiego czaru i wdzięku, w który

tak bardzo wierzyłeś poprawiając przed lustrem kołnierzyk szałowej koszuli, co ją od mamusi dostałeś pod choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

Jakby ktoś sobie 20-25 lat temu leciał w c***a, olewał wszystko bo przecież football i tak jest i będzie #1 i prezentował wasze podejście to byście pewnie teraz siedzieli na forum e-skokinarciarskie.pl albo pasjonowali się rajdami Marka Zieńczuka po boiskach tzw. ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys w temacie o lakers:

niejasno sie wyrazilem ale wczesniej juz o tym pisalem, ze jezeli w gre wchodza transfery to raczej 2,3,4 zespolowe

 

czyli że raczej wykluczył możliwość transferu 1-zespołowego - niezwykle to odkrywcze

bo już myślałem że być może Lakersi zamienią Gasola za Hilla i MWP z samymi sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lakers idealnie pasuje text z Psów Bogusia Lindy: Czasy się zmieniają, a Pan zawsze jest w komisji.

To Celtics odbudowywali się chyba z 15 lat, a Lakers.. jeszcze im się do końca nie zestarzał jeden franchise player, a już maja następnego i do tego tradycyjnie niezła pomoc.

Priti gud ekszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o obronie Lakers

 

Inna sprawa jest tez to, ze przywolywanie wyroznien MWP Bryanta Howarda i smianie sie, ze pomimu tylu "dobrych" grajkow w D Lakersi graja slabo w obronie jest jakims nieporozumieniem. Od kiedy wyroznienia indywidualne za obrone, maja wplyw na obrone zespolowa?

 

to jest forumowe hall of shame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o obronie Lakers

 

Inna sprawa jest tez to, ze przywolywanie wyroznien MWP Bryanta Howarda i smianie sie, ze pomimu tylu "dobrych" grajkow w D Lakersi graja slabo w obronie jest jakims nieporozumieniem. Od kiedy wyroznienia indywidualne za obrone, maja wplyw na obrone zespolowa?

 

to jest forumowe hall of shame

 

 

to jest w sumie nic, jest post sporo lepszy:

 

Nie będę go bronił, ale zwróćcie tylko uwagę na to, że Gentry nie wystawia go specjalnie w 4qw. gdy Suns gonią często skutecznie wynik. Nie jest to żaden dowód na obronę Beasleya, żeby nie bylo, tylko ukazanie skad te Wasze liczby się biorą.

Alonzo @ B-Easy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem. Mianowicie, wykupiłem NBA league pass 5 monthly payments i aż wstyd się przyznać do takiej nieznajomości angielskiego, ale nie wiedziałem, że to są raty. Myślałem, że to jednorazowo 28 dolarów na 5 miesięcy - o ja naiwny. O tym, że to ratalny system dowiedziałem się już po aktywowaniu usługi. Trzeba przyznać, że wyjątkowy ze mnie kretyn, ale prosiłbym o pozostawienie tego bez komentarzy:P. .

fair enough
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.