Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej mam pytanie, kiedy będzie wiadomo gdzie i kiedy beda grały drużyny na olimpiadzie w Londynie? Chciałbym pojechac na mecz USA ale nie wiem czy jest stworzony caly kalendarz rozgrywek.

 

właściwie nie wiem dlaczego pytanie kierowane do mnie, ale póki co nie mam wiedzy na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a z drugiej strony Iblacka, Thabo i wysmiewany na forum Perkins - kazdy rzekomo top5 na swojej pozycji w obronie a Heat rozstawili namiot, poszli po suche liscie, wyjeli gitare,, zaostrzyli kijki otworzyli kielbaske z biedronki (90% papieru toaletowego 10% meli kucharki) i rozpalili sobie ognisko w pomalowanym Thunder

 

 

wiadomo - kto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by Chytruz

 

Dołączona grafika Zamieszczone przez Alonzo

Natomiast co do Danielsa to chyba musi bym dobrym locker room gayem w Bostonie, bo na boisku jego pozycja jest marginalna.

3 znaki

 

 

gay {przym.} (też: joyful, joyous, merry, happy)

 

 

radosny {przym. m.}

 

 

gay {przym.} (też: jaunty, jocose, jocund, jolly)

 

wesoły {przym. m.}

 

 

gay {przym.} (też: joyous, happy, merry)

 

wesołe {przym.}

 

 

gay {przym.} (też: joyous, happy, merry)

 

wesoła {przym. f.}

 

 

 

gay {przym.}

 

homoseksualny {przym.}

 

 

by rw30

@ chytry - wlasnie mam to w schowku, wiadomo po co : )

a pałujesz sie przy tym? Ciagle przy tym samym , czy wybierasz ze swojego schowka również inne cytaty?

 

A tak poza tym Kewinek Love jest overrated.:cool:

twoim jedynym dokonaniem w tej sprawie rw jest to, ze mi obrzydziłeś skądinąd bardzo dobrego rolesa w przyszłości w jakimś dobrym teamie.

Love zajął 4 miejsce jezeli chodzi o najwyższą średnią pkt w sezonie lockoutowym.

Traf chciał, że w poprzednim sezonie lockoutowym 4ty był Shareef Abdur Rahim do którego Love porównywałem w dyskusji. Ktoś go jeszcze pamięta? 4 sezen w NBA i 4 sezon poza playoffs - świetne CV dla podobno czołowego PFa. Ale ma fajne statsy, jest sympatyczny i do tego biały (nota bene ma bardzo ładna dziewczynę, co tez może oznaczać dobry gust).

Za to Udonis Haslem zebrał właśnie najważniejszą zbiórkę w ataku w tym finale i jak Heat dziś wygrają, to zdobędzie swój drugi mistrzowski pierścień:cool:

 

Celowo to tutaj napisałem, żebyś juz nie musiał sie męczyć i wyszukiwać tego by to wrzucić do lapucapu.

 

Z socjalistycznym pozdrowieniem!

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to Udonis Haslem zebrał właśnie najważniejszą zbiórkę w ataku w tym finale i jak Heat dziś wygrają, to zdobędzie swój drugi mistrzowski pierścień:cool:

 

Dzięki, właśnie miałem się zabrać za game 4 i celowo od wczoraj unikałem wchodzenia do wątku o finale żeby nie poznać wyniku. Teraz będę pamiętał, żeby do łapu capu też nie zaglądać. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.