Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie, lebron ze swoim stylem gry ma jeszcze przed sobą wiele lat na wysokim poziomie, a biorąc pod uwagę to, że unikał poważniejszych kontuzji (właściwie w całej karierze miał tylko poważniejsze problemy z łokciem) to nie jedno mistrzostwo go jeszcze czeka

 

a co do serii, to tylko sweep, każdy inny wynik to będzie sukces pacers

howard tez byl do tego roku nie do zdarcia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja po prostu nie marnuje czasu na nieprzydatne rzeczy i nie zawracam sobie glowy np. kolokwiami ktore sprawdzaja zero i nie przynosza zadnych korzysci. w LO mialem srednia jakies 2.9, mniej wiecej 9 dwoj na swiadectwie i ogolnie bylem ze wszystkiego zagrozony bo zamiast chodzic do szkoly to siedzialem na realGM i ogladalem mecze z historii NBA.

Kurde, jakbym siebie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w LO 2 lata ojebałem bo nie chodziłem do szkoły tylko noce zarywałem na oglądanie i odsypiałem potem, o 14 wstawałem, obiad i na basket ;]

 

W sumie wtedy do szkoły może z pół roku wychodziłem w ciągu tych 2 lat co ojebałem, ale już w 3 roku wymyśliłem system i spałem od 15 do 2 w nocy, oglądałem plejofy, szedłem do szkoły wracałem obiad spałem, to jedyne lata w których chodziłem wyspany do szkoły ;d

 

good ol days

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już w 3 roku wymyśliłem system i spałem od 15 do 2 w nocy, oglądałem plejofy, szedłem do szkoły wracałem obiad spałem, to jedyne lata w których chodziłem wyspany do szkoły ;d

Mając ok. 18 lat spałeś aż 11 godzin? Szacun, tyle to śpią niemowlaki. ;]

 

Mi w ogóle się zawsze podobał system, żeby np. spać od 18 do 2, potem czas dla siebie a potem do szkoły/pracy i parę razy go wzdrożyłem ale jednak ciężko się na stałe przestawić i nie pamiętam żebym mi się tak udało dłużej niż kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiszcie mi jak smakuje koncowka penisa Harena bo nie probowalem

lizecie go naraz czy na zmiany ?

Haren Haren sraren i te k**** historyczne advanced staty o ktorych Pop, Phil, Doc, Adelman nigdy nie slyszeli

 

Student medycyny, forumowy nostradamus i mistrz bon motów czyli ai3. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając ok. 18 lat spałeś aż 11 godzin? Szacun, tyle to śpią niemowlaki. ;]

 

Mi w ogóle się zawsze podobał system, żeby np. spać od 18 do 2, potem czas dla siebie a potem do szkoły/pracy i parę razy go wzdrożyłem ale jednak ciężko się na stałe przestawić i nie pamiętam żebym mi się tak udało dłużej niż kilka dni.

Mniej więcej mówie to chyba jasne? do 23 spałem czasami, ja ogólnie bardzo dużo spie po 10 godzin, do dziś, jak mogę oczywiście.

 

Mi raczej ciężko było zawsze się na zwykły system snu przestawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybyś zdobył nagrode nobla z fizyki to nie daje ci to prawa umniejszać komuś innemu. No chyba, że sam osiągniesz więcej w jego dyscyplinie. Sory dlamnie jak i zapewne dla lebrona słowa takich chłopaków z forum czy panów z za biórek nazywanych dziennikarzami nic nie znaczą. To on zrobił ze swojego imienia i nazwiska markę. To on gra w najlepszej lidze koszykarskiej i przez 9 lat jest jej topowym graczem. To on przyciąga tłumy na mecze. To jego decyzjami żyje ameryka.

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.