Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

wchodze sobie tutaj zeby wkleic fajny cytat:

To skrócony sezon, podobny do tego po poprzednim lockoucie, gdy Spurs rozjechali nowojorski szpital, zresztą posypując głowę popiołem sam byłem jednym z tych, którzy docinając fanom Spurs pisali, że mistrzostwo w skróconym sezonie się nie liczy. Mal mi to chyba zapamiętał, bo jeszcze nie dostałem od niego tej stówy, którą przegrał ze mną w poprzednich playoffs.

....a tu widze o mnie piszecie !! to milo ! microlab, dzieki za gratulacje!

 

no i texty maciusia jak zawsze git, jak zwykle trzyma fason !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

myslalem ze chodzi ci generalnie o cos innego a ty lapiesz mnie poprstu za slowa lol

miesnie to nie woda ale miesnie po kreatynie to miesnie powiekszone poprzez zwiekszona ilosc w tychze wody to chyba jasne???

nie da sie przerobic tluszczu w miesnie - mialem na mysli , chudy kolezka ma problemy z masa zaczyna zrec makarony i inne podobne , chodzi na silownie , stara sie budowac mase , przepraszam nie wiem jak ten proces sie nazywa

bialko w sensie overall (w kurczaku np , czy w czyms lepszym) , bialko w zbyt duzej ilosci nie jest przyswajane tylko wydalane dlatego jasno wczesniej napisalem ze powinno byc podawane w okreslonych odstepach czasu aby organizm je przyswoij

kreatyna + hmb - duzo osob to stosuje i ma efekty nie wiem moze placebo effect

 

ja nie musze ci opowiadac bajek , napisalem jasno czlowiek wysportowany , majacy predyspozycje genetyczne jest w stanie zrobic wszystko ze swoim cialem w bardzo szybkim czasie - nie masz predyspozycji chodzisz na silownie i sie gapisz w lustro i nic sie nie zmienia lol to sa osoby ktore widzilem naocznie , przyklad z zycia w 100% prawdziwy (bardzo dobry znajomy) szybka akcja :

najpierw poltorej miesiace extremalnych pompek - na 3 taboretach , taboret pod nogami zdecydowanie wyzej , 14 -15 serii najczesciej codziennie , czasami co drugi dzien , na roznych rozstawach, , wznoszenie na taboretach na tryceps

po 5 tygodniach silownia caly czas odwrocona piramida -od najwiekszego ciezaru, po 5 tygodniach silowni serie zaczynal od 100kg konczyl na ok 85, akcja z silownia zakonczyla sie po ok 12 tygodniach (powrot do pl) i koniec zajawki , na koniec zaczynal serie od 108 konczyl na 100, to co robil to byl anty trening (odwrocona piramida i typowy zestaw plazowicza lol - biceps , tryceps ,klata 7 dni w tygodniu) koles przez ten czas zbudowal sie bardzo i sila mu szla caly czas , na stolowce staral sie zrec kurczaka caly czas oczywiscie zadnych suplementow ,dodatkowo caly czas alko i thc , czary mary , nastepna bajka ???? nie jebana genetyka , masz predyspozycje i formujesz swoje cialo jak z plasteliny, waga tego kolegi okolo 76kg

miszczBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jeszcze cos chcesz?? Anderson juz dostal te nagrode wiec mozesz sobie te swoje marne argumenty wsadzic. wiesz gdzie?? W D U P E

Saucy :)

Z drugiej strony zarazem merytoryczne stanowisko i rymik częstochowski, czyli to, co lubię najbardziej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.