Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

half man half lapu capu napisal:

 

ło masz to szkoda ze ju z wtedy trza było słuchać komentów jaki jest wyjebisty, plus dalej jak mówie gdyby brown nie był takim złamasem i nie wpuszczał go na boisko to by Cavs może i z 1/2 mecze ugrali o to mi chodziło i chciałby aby choć raz się ktoś odpierniczył od tego jego suportu

 

mysle ze on tego nie pisze na serio tylko podpuszcza mnie zebym wrzucal jego posty tutaj

no to poki co mu sie udaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEO Suns Rick Welts oznajmił, że jest gejem.

 

Podobno konsultował decyzję o ujawnieniu się ze Sternem, Billem Russellem, Nashem i Gentrym, którzy dali mu duży support.

 

Podobno to pierwsza taka sprawa USA, że ktoś na takim wysokim stanowisku w zawodowym sporcie ujawnia się, że jest homoseksualistą.

 

Thoughts?

 

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=6553603

A po co zaśmiecać temat o Marcinie czyli o 100% samcu takimi śmieciastymi watkami? Co ma to z wyminą i Marcinem współnego?

AHAHAHAHAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co zaśmiecać temat o Marcinie czyli o 100% samcu takimi śmieciastymi watkami? Co ma to z wyminą i Marcinem współnego?

To temat o Suns smarkaczu.

To jet temat Gortat/pierwszy za Hed itd... Synuś.a ty ile masz lat? może się pochwal.

Ale już po powyższych postach widać że temat o Gortacie już splugawiony z twojej winy i można go zamknąć. Teraz już tylko żarty o pedalstwie tu się będą pojawić.

 

A w ogóle to co ten post ma wspólnego z koszykówką? No chyba że jak myślisz go to the hole to masz na myśli to black hole tego padałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawila sie ciekawa koncepcja na bleacher report

bynum+artest za josha i kirka.

 

to tylko bleacher, kazdy moze pisac,

ale to chyba jeden z sensowniejszych trade'ow jaki ostatnio widzialem z udzialem jeziorowcow.

 

wtf?

 

bedbojs o filu dzexonie:

 

wszyscy pisza, ze po philu nikt nie moze byc lepszy, co imo jest gowno prawda.

Nie zgadzasz się to z nim podyskutuj, ma rację bo Phil zjebał kilka ważnych rzeczy w tym sezonie a ty wyrwałeś to zdanie z kontekstu wpierdolisz do łapu-capu i myślisz, że jest fajnie? Nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas, od roku czekam aż się odniesiesz do tego co mówiłeś wcześniej, że Lebron miał w Cavs lepszy support niż Kobe w LAL ,jakoś unikasz tematu ale tutaj się k**** wielce mądrujesz i do rw30 przypierdalasz. Więc nie bądź hipokrytą i nie oskarżaj jego skoro sam nie masz jaj żeby się chociaż przyznać do błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas, od roku czekam aż się odniesiesz do tego co mówiłeś wcześniej, że Lebron miał w Cavs lepszy support niż Kobe w LAL ,jakoś unikasz tematu ale tutaj się k**** wielce mądrujesz i do rw30 przypierdalasz. Więc nie bądź hipokrytą i nie oskarżaj jego skoro sam nie masz jaj żeby się chociaż przyznać do błędu.

Chyba bardzo słabo czytasz bo kiedyś na e baskecie temat o tym zrobiłem i = dałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas, od roku czekam aż się odniesiesz do tego co mówiłeś wcześniej, że Lebron miał w Cavs lepszy support niż Kobe w LAL ,jakoś unikasz tematu ale tutaj się k**** wielce mądrujesz i do rw30 przypierdalasz. Więc nie bądź hipokrytą i nie oskarżaj jego skoro sam nie masz jaj żeby się chociaż przyznać do błędu.

Chyba bardzo słabo czytasz bo kiedyś na e baskecie temat o tym zrobiłem i = dałem :)
Tak, tyle że to było 42 zmiany okoliczności temu. Koniec OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, prawo ojca założyciela, gwiazdy i dumnie wyprężonej Pyty forumowej [Pyta - rodzaj męski od Pytii, albo coś w tym stylu...] ale żeby wielka, czarna, zylasta Pyta się zajmowała takim małym, chudym, zasuszonym białasem, jak ja, tfu, vasquez jakiś, i moim maryjnym oderwaniem od rzeczywistości ? czy to Pycie nie ujmuje Pyty majestatu aby ?.. ja wiem, ze Pyta się wyluzować nie może, bo musi Pyta sterczeć ku chwale, ale, taką mam ciekawość, czy Pyty aby nie męczy własna Pyty sztywność, nadęcie Pyty, a pomruki z wnętrza Pyty wydobywane Pyty nie śmieszą ?

 

ojp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcześniej to akurat słabe, to jest mocne:

 

"jaki jest WIĘC sens twojej obecności" - miło, że dajesz mi szansę na wypowiedzenie własnego zdania. otoz, wg mnie : ów sens jest taki, że ja nadaję sens obecności twojej, bo poza dojebywaniem się do mnie nie zauważam żadnej wartości płynącej z twojego przebywania na tymże forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.