Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

zanim wylosowano zespoly uwazalem go za jednego z najlepszych przeciwnikow, jak juz mialbym z kimkolwiek odpasc to wlasnie z kims tak mocnym jak on. Koelner budowal team od srodka, tak jak ja. oparl go o defensywe, tak jak ja. w dodatku wybral mojego top3 all-time Fav, tak jak ja. jednak matchupuje sie ze mna... zle. good luck

przed turniejem uwazalem ze Koelner to jest moj najtrudniejszy przeciwnik ze wzgledu na matchups.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chicago Bulls - 8. Indiana Pacers (4-1)

2. Miami Heat - 7. Philadelphia 76ers (3-4)

3. Boston Celtics - 6. New York Knicks (4-3)

4. Orlando Magic - 5. Atlanta Hawks (4-0)

 

 

1. San Antonio Spurs - 8. Memphis Grizzlies (4-3)

2. Los Angeles Lakers - 7. New Orleans Hornets (4-3)

3. Dallas Mavericks - 6.Portland Trail Blazers (4-3)

4. Oklahoma City Thunder - 5. Denver Nuggets (4-3)

 

Prawie Same 7 Meczówki mi Wyszły

ogolnie to mysle ze pisal to na bani

ale juz ten typ ktory powiekszylem... to nie wiem na czym go pisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednynym poważnym i najważniejszym zadaniem La jest wyjśc z tego w jednym, rozpoznawalnym kawałku, czyli z kolanem andrew bynuma w stanie równie nienaruszonym, jak błona dziewicza angeli merkel

Mistrz strikes again.

 

w tym akurat watku mozna byc tylko miszczem, mistrzem sie nie da byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przereklamowana ta gra o tron. przez 15 minut miałem napis "kanału nie ma w twoim abonamencie". potem mi się znudziło i wyłączyłem. słaba intryga, zero akcji, bohaterowie słabo zarysowani, gra aktorska koszmarna. słaba ta adaptacja. w książce wprawdzie też były głównie napisy, ale bardziej zróżnicowane chyba. fail

by Xamel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wiem czy faktycznie 33 ale coś koło tego:

 

http://www.nba.com/2011/news/04/21/love ... index.html

 

imo to dopiero głupota jest, cholera popatrzmy kto go wyprzedził ... hm Amare;Jordan; Hilbbert;Arthur itd czyli ogólnie zabawnie chociaz gdyby przywiązywać do tego wagę to już niezbyt

 

Love dostał, w sumie wiadomo ze dostanie taki hype się wykrecił na te jego dd, choć pewnie jakby pokombinowac znalazło by się kilku graczy którym by się ta nagroda bardziej nalezała. Pomimo tytułu ja nie lovam tego mip

 

ps. Sapa w ogóle nie uwzglednili to jest dopiero ciekawe

 

to plus brak Jeffersona w all-nba 1st team uwazam za wielkie chamstwo w stosunku to jazz

 

spytacie pewnie, skad wiem ze jeffersona nie ma w all-nba 1st team, skoro sklady nie zostaly jeszcze ogloszone? po prostu wiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza ofensywy Lakers w serii z Hornets.

 

by champion:

 

imo, nie chodzi jednak tylko o zezowaty defense, ale też o ofens. c*** z chrisem paulem. co to ma jednak być to, co odpierdala front lakersów w ataku. to miał być gwałt zbiorowy, rozjuszone buhaje z fujarami dwumetrowymi w galopie, roztrącające konary rachitycznych białych drzew na ich drodze, a są jacyś studenci kul-u w zapoconych okularkach wyrywający piegowate okularnice na przegląd filmów zanussiego w salce przyparafialanej kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza ofensywy Lakers w serii z Hornets.

 

by champion:

 

imo, nie chodzi jednak tylko o zezowaty defense, ale też o ofens. c*** z chrisem paulem. co to ma jednak być to, co odpierdala front lakersów w ataku. to miał być gwałt zbiorowy, rozjuszone buhaje z fujarami dwumetrowymi w galopie, roztrącające konary rachitycznych białych drzew na ich drodze, a są jacyś studenci kul-u w zapoconych okularkach wyrywający piegowate okularnice na przegląd filmów zanussiego w salce przyparafialanej kościoła.

mnie najjbardziej zniszczylo ostatnio to:

 

al capone mawiał, ze dobrym słowem i pistoletem więcej zdziałasz niż samym dobrym słowem

 

nawet jesli to cytat to przejebanie dobry cytat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do gry Dericka w pierwszych 3-ech meczach to dziwnie to wyglądało... Do pewnego momentu Indiana +10 a później następowało "switch to Derick Rose mode" i było po zabawie. Po 4 meczu śmiałem się lekko, że aby wygrać musieli mu kostkę skręcić (taki joke).

Musiałem złamać swoją naczelną zasadę, chce za to ostrzeżenie.

 

Ale muszę to skomentować:

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat1998 napisał(a):

Melo miał taka skutecznosc bo kto mial rzucac, Jeffries czy Shelden Williams?

szkoda że jeszcze o trafianiu nie pomyślał Mnie ciekawi jakby Knicks wygladali bez tego transferu, ide o zakład którego niestety zweryfikowac się nie da, ze lepiej by sobie poradzili, nie bede wchodził w szczegoły co do przyszłosci, ale jak pamietam ich grę do momentu tej wymiany to tam cos się pozytywnego działo, było wieksze zaangarzowanie widac było że jakas ciekawa w miare grupa sie tworzy. Naprawdę wielkim fanem NYK nie jestem jakichś szczególnych antypati zdecydowanie nie mam, ale jakos człowieka "serce" boli że oni zamiast oalać tego tłustego kmiota, albo chociaz ponegocjowac w lato z nimi to oni zrobili ta wymianę. Imo to mogli dac spokju sobie z Paulem z melolem to samo i "zapolować" na Gasola, bez dwóch zdań jakby się postarali to by go mieli, jaka tu alternatywa Memphis i puste trybuny vs NY i swietni fani, ok nawet jakby ten Marck został przepłacony to jest to taki koleś który swoje zawsze zrobi i drożynie pomorze, dalej podpisać za rozsadny hajs chandlera i jest imo bardzo fajna 5-Felto/Chandler/Galo/Amare/Gasol- conajmniej na walke o ecf.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza ofensywy Lakers w serii z Hornets.

 

by champion:

 

imo, nie chodzi jednak tylko o zezowaty defense, ale też o ofens. c*** z chrisem paulem. co to ma jednak być to, co odpierdala front lakersów w ataku. to miał być gwałt zbiorowy, rozjuszone buhaje z fujarami dwumetrowymi w galopie, roztrącające konary rachitycznych białych drzew na ich drodze, a są jacyś studenci kul-u w zapoconych okularkach wyrywający piegowate okularnice na przegląd filmów zanussiego w salce przyparafialanej kościoła.

 

Dla mnie one the best by "łapu - capu" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.