Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że w łapu komentować nie wypada, ale napisze, bo ktoś chyba nie zrozumiał.

 

Oczywiście idiotyzmem byłoby stwierdzenie, że 1 punkt Garnetta znaczy tyle co 2 punkty Stata ;] Ale już powiedzenie, że na 1 punkt zdobyty przez Garnetta przypada tyle korzyści dla zespołu, co na 2 pkt Stoudemire teoretycznie może być prawdziwe, bo ofensywie można pomagać na wiele innych sposobów. Dlatego taki KG zdobywający 15 ppg może mieć (nie mówie że ma) podobny wpływ na ofensywe co Amare zdobywający 25 ppg. Tak samo jak to, że Nash zdobywa 16 ppg nie znaczy, że jest gorszym zawodnikiem ofensywnym niż taki Stat, i o to mi głównie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garnett to jest kawał ścierwa.Dziwne że kundlowi nikt nie przypierdolił.Po prostu odliczam dni kiedy już nie będzie w nba tego skurwiałego parcha.

rajon pizdon ma natomiast zadatki na zajebanego podglądacza.jakiś kloc powinien nim jebnąć o ziemie z siłą skutkującą career ending.

k**** nie czaje typów jarających się drużyną grającą taki brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garnett to jest kawał ścierwa.Dziwne że kundlowi nikt nie przypierdolił.Po prostu odliczam dni kiedy już nie będzie w nba tego skurwiałego parcha.

rajon pizdon ma natomiast zadatki na zajebanego podglądacza.jakiś kloc powinien nim jebnąć o ziemie z siłą skutkującą career ending.

k**** nie czaje typów jarających się drużyną grającą taki brud.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

alonzo:

 

Rondo na Jamesie raczej nie zdarza się co mecz. To jego podejście do naradzających się graczy Heat, czy ogólnie zachowanie Keva trochę mi przypomina Bad Boys, czy później Robaka w Bykach(wyprowadzanie z równowago Mourninga, Kempa, Brickowskiego, czy Malonea).

 

jebłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hicior mam k****:

 

czuje sie z tym McHalem jakbym wyruchal pick Loraka - Ewing , pick Webber pick Stockton pick Yao pick Drwal i pick Anfernee

wyruchalem was w kakao , no nic jeden ma inny nie ma

NBA 1st all d 1st - bronil wszystko od 6-4 po 7-4, obok Hakeema najwiekszy apanaz post moves

wyobrazcie sobie Paua Gasola z jajami to wlasnie wybralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.