Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

;)

Niektórzy na forum się próbują dowartościować to napierdalają posty z 3 akapitami, ja mam inne zajęcia.

jak masz inne zajęcia to mam dla Ciebie prośbę(i inni sądzę ,że także), abyś zajął się jeszcze bardziej tymi dodatkowymi "zajęciami".:)

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson ma moda w wirtualnych, a z tego co widzę w "Inne" wszyscy moderatorzy mogą działać. Także Rob znajdź chwilę czasu i powypierdalaj te gówniane posty z paru ostatnich stron.

 

Ja sobie lubię przeglądnąc łapu capu dla przypomnienia ciekawych kwiatków, a tu połowa to zajebiste dyskusje elwariato i Maćka.

Niestety, nie wszyscy:

memberlist.php?mode=group&g=730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, przez Ciebie złamałem obietnicę.

 

Po co Ty tutaj w ogóle jesteś ? Po co jesteś na tym forum ? Skoro nie rozumiesz zasad tutaj panujących, nie chcesz się dostosować, pieprzysz od rzeczy na każdy temat i w każdym masz coś do napisania, tylko że ogranicza sie to własnie do tego słynnego "1 zdania" to znajdź sobie jakieś forum na swoim poziomie, gdzie z faktami się dyskutuje i gdzie nikt nie będzie wrzucał Twoich postów do działu z kwiatkami, bo, kto wie ?, może będziesz tam jednym z mądrzejszych userów ?. Skończ z tą patologią i "paszoł won" albo zrozum że jak coś napiszesz i 9/10 osób uważa że to zabawne, to znaczy że mają rację, przyjmij to na klate jak na chłopca z gimnazjum przystało, bądź twardy i nabierz dystansu. Jeżeli nie zrozumiałeś jeszcze, że tłumaczenie się czyni Cię żałosnym to pewnie już jestes za późno ale co tam, jestem optymistą.

 

Tak, jestem mocarzem bo Ci piszę że pierdolisz od rzeczy. Czuję się wielki, dodaje mi to wiary w siebie, której mi brakuje bo jestem zakompleksiony.

 

tu akurat muszę przyznać rację bo Findek często stawia się ponad resztą. Ale w sumie w dupie to mam od czegoś jest ignorlista. Przepraszam za OT

Prawda w oczy napierdala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na chłopca z gimnazjum przystało

Jakbyś zobaczył tego "chłopca z gimnazjum" w zasięgu wzroku to byś taki mocny jak na tym forum juz nie był.

Jesteś najbardziej wkurwiającą i wywyższającą się osobą na tym forum.

Jestem tego pewien.

 

Wkurwiająca jak najbardziej ale wywyższającą ? Maciek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrabiam zajebistą liczbę postów per day. :mrgreen:

i tak ze mną nie masz szans. ;]

 

Jestem tego pewien.

 

Wkurwiająca jak najbardziej ale wywyższającą ? Maciek :(

Dać się sprowokować takiej parówie jak Findek. :)

to trzeba upaść nisko.

 

 

Narobiliście kupy w tym temacie to teraz posprzątajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobiliście kupy w tym temacie to teraz posprzątajcie.

gdzie tam teraz to jest prawdziwe łapu capu :)

Dać się sprowokować takiej parówie jak Findek. :)

to trzeba upaść nisko.

dis dla obu adwersarzy cholera prawdziwe 2+1 teraz jesteś 3 do tańca :)

Ja sobie lubię przeglądnąc łapu capu dla przypomnienia ciekawych kwiatków, a tu połowa to zajebiste dyskusje elwariato i Maćka.

Mój ulubiony mędrzec, albo nie raczej mądrala :D

 

ps. ale trzeba oddać @Macikowi że na mój standardowo niskiej jakości żart z Fab Melo( nawiasem ciekawe czy gdyby koleś pierwszy trafił do NBA to czy anthony dostał by ksywę :) ) chyba trafnie odpowiedział tutaj gdzie indziej by się rozsypała dyskusja, a tutaj proszę jak pięknie kwitnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van może ? Dobrze z tej tabelki powyżej wyczytałem ?

Ale co on może, wydzielić to do tematu debilne rozmowy forumowiczów :) Ja podsówam pomysł żeby, jakby co oczywiście, wtrącić to razem do wspólnego tematu kto jest biały a kto nie :D
Nie, usunąć cały offtop i zabronić Maćkowi wchodzić do tego tematu ? To pierwsze na bank możliwe, a to drugie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.