Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

waskes:

 

 

swego czasu byłem gotów własną dziewczynę sprzedać koledze, w zamian za nagrywanie z dsf meczów z udziałem człowieka z tego miksu. ostatecznie, złośliwy skurwiel nie dał się zbyć byle czym i stanęło na piwku i czekoladowym batonie za każdy mecz.

 

 

chytruz:

 

to tam jeszcze jest modny ostatnio, Syracuse jak zwykle za wysoko w ratingach i jak zwykle mnie nie przekonują, ale mają nowego drewniaka, który się dobrze nazywa - Fab Melo i ma dramatyczny wąs.

 

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka że nawiąże:

nie dał się zbyć byle czym i stanęło na piwku i czekoladowym batonie za każdy mecz

:lol:

Fab Melo i ma dramatyczny wąs

wąsa nie widziałem ale z tego co czytałem to koleś ma spore szanse w nba zagrać, ogólnie to jakiś znacznie wyżej ukartowany żart przeciwko antchonemu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, to jest mój ostatni post skierowany do Ciebie, ale nie dostaniesz ignora bo jesteś zabawny i trzeba Cię czasami czytać.

 

Przestań się tłumaczyć i nie czyń swojego wizerunku jeszcze żałośniejszym.

Jebie mnie mój wizerunek wśród ludzi z forum i zlewam to ciepłym moczem. Ty za to jesteś irytujący, jak w każdym poście zgrywasz cwaniaka i mocarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson ma moda w wirtualnych, a z tego co widzę w "Inne" wszyscy moderatorzy mogą działać. Także Rob znajdź chwilę czasu i powypierdalaj te gówniane posty z paru ostatnich stron.

 

Ja sobie lubię przeglądnąc łapu capu dla przypomnienia ciekawych kwiatków, a tu połowa to zajebiste dyskusje elwariato i Maćka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek z Lukim powinni dostać nagrodę "1 zdanie award". zobaczcie w profilu z ciekawości na ich posty.;]

 

Jebie mnie mój wizerunek wśród ludzi z forum i zlewam to ciepłym moczem. Ty za to jesteś irytujący, jak w każdym poście zgrywasz cwaniaka i mocarza.

Maćku ,nie denerwuj się. To nie jest nic osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek z Lukim powinni dostać nagrodę "1 zdanie award". zobaczcie w profilu z ciekawości na ich posty.;]

A swoje przeglądnąłeś?? Po co lać wode jak to co chce powiedzieć można wyrazić w 1 zdaniu. Niektórzy na forum się próbują dowartościować to napierdalają posty z 3 akapitami, ja mam inne zajęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz inne zajęcia to mam dla Ciebie prośbę(i inni sądzę ,że także), abyś zajął się jeszcze bardziej tymi dodatkowymi "zajęciami".:)

Spóźniłem się.

 

W tym temacie zaraz na początku bolesna prawdę napisał człowiek zwany Wirakoczą:

 

Boziu co za forum

nawet łapu -capu potrafią spi*****ić :twisted:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.