Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też Earl Barron, który bije rekordy świata, czasem jak się gra w parku to ktoś przywali babola spod kosza, ale najczęściej ten ktoś ma nie więcej niz 185 cm i rzuca spod tablicy, Earl Barron się za to nie pierdoli i raz za razem nie potrafi skierować piłki do kosza trzymając ją NAD obręczą, ja nie wiem jak to jest w ogóle możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz w tym samym poście

 

Od dawna mnie Sarver wkurwiał swoimi c***owymi ruchami, ale teraz to jest przesada, jak można wyjebać tyle kapusty na takie miernoty i to jeszcze samych SFów, szeroka rotacja my ass, co to za różnica czy jest na boisku Hill czy Dudley czy Turkoglu czy Childress, kasę dla 2 z nich można było przeznaczyć na coś pożyteczniejszego, wkłady do Brise'a albo zapasowe drzwi do szatni w razie, gdyby Lopez któreś rozjebał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedźcie na sam dół i zobaczcie kto nie pomógł nuggets - ja ciągle nie jestem pewien, kto to ;) [pomijając już nawet to, że chyba 'z nuggets' ]

To można zdecydowanie wielorako interpretować :) "wieże" Williams i Nene faktycznie miały nikły wkład w zwycięstwo Nuggs, albo może chodziło o to że "wieże" Howard, Gortat nie były tak denne żeby to w związku z ich grą Magic przegrali :wink: Ogólnie cieszy że koszykówka odnajduje swoje miejsce w polskich mediach :)

Trade z New Orleans też niczego sobie ;]

No to widze że Raptors też są zamieszani w tą wymiane.

to pewnie alternatywne wersje wydażeń, Magic mogą sobie pluć w twarz że taki trejdzik im przeszedł koło nosa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie to mi chodzi o to, że 'wierze', no ale absolutnie nie spodziewałem się po Tobie, elwariato, że uda Ci się to wychwycić

 

:lol: mogłem sobie przeinterpretować to w swój sposób pozwolisz, chociaż widzę że w kwestii poczucia humoru również jesteś podobnie nieomylny jak w sprawach kosza, ortografii i zapewne paru innych jeszcze kwestiach :) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że radość jest z pozbycia się samego Turkoglu, faktycznie za Gortata z tego można się cieszyć, ale żeby robić z tego wielkie halo to przynajmniej jak dlamnie trochę przesada.

Zawsze chłodno reagujący człowiek który nigdy nie popadł w hurraoptymizm wypowiada się na temat robienia przez kogoś wielkiego halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Amare/Ak/Galo/Field/Felton imo to ma sens znacznie większy niż granie 4/3 Chandler/Gallo, w obronie Kirilenko mógłby zrobić swoje i nadaje się do grania up tempo czyli tego co chce D'antoni. Widzisz ja potrafie swoje racje jakoś przedstawić, tobie jak zwykle brakuje argumentów, albo po prostu z sobie znanych przyczyn nie chcesz się nimi podzielić, tak czy inaczej troluj dalej.

Nadaje się do D'Antoniego jak ty do konkursu ortograficznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillon o Gortacie:

 

mogl co prawda rok temu przejsc do Mavs, grac o tytul i byc s5 C w contenderze

Nie ma to jak nazywac contenderem drużynę, która 3 razy w ostatnich 4 latach odpadła w pierwszej rundzie a jak raz fuksem weszła do drugiej to była blisko sweepa. ;] To już Utah Jazz i Atlanta Hawks mieli ostatnio w PO większe osiągnięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nazywac contenderem drużynę, która 3 razy w ostatnich 4 latach odpadła w pierwszej rundzie a jak raz fuksem weszła do drugiej to była blisko sweepa. ;] To już Utah Jazz i Atlanta Hawks mieli ostatnio w PO większe osiągnięcia.

Nie ma to jak nie nazywać contenderem drużyny, który w ciągu ostatnich 5 lat w podobnym składzie weszła do finałów i jest zwykle 1# lub 2# seedem. Dzięki, że napisałeś w łapu capu, bo szukać nie musiałem za daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nazywac contenderem drużynę, która 3 razy w ostatnich 4 latach odpadła w pierwszej rundzie a jak raz fuksem weszła do drugiej to była blisko sweepa. ;] To już Utah Jazz i Atlanta Hawks mieli ostatnio w PO większe osiągnięcia.

Nie ma to jak nie nazywać contenderem drużyny, który w ciągu ostatnich 5 lat w podobnym składzie weszła do finałów i jest zwykle 1# lub 2# seedem. Dzięki, że napisałeś w łapu capu, bo szukać nie musiałem za daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.