Skocz do zawartości

Czy Kyle Anderson zagrałby w WCF?


LeweBiodroSmoka

Tak czy nie?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Kyle Anderson może zagrać w WCF pomimo kontuzji oka?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.06.2023 o 14:00

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

Tylko problem jest taki, że to wlasnie z rotacji Nuggets Grant, Caruso, Williams nie grali w PO, a w 2R pojawiło się tylko 3 graczy, to moi Bron czy Butler grają z kontuzjami, bez których nawet Ronnie i inni nie próbowali tu robić zacieklej serii. A tu kontuzjowany gracz Nuggets nagle ma być zdrowy, not cool.

Jeden dzień trwa seria, a już tak brzydko manipulujesz, ja nigdzie nie sugerowałem ze to bedzie spacerek dla Denver, tylko kwestionowałem właśnie Twoją super-pewność siebie co do „wyniku jaki powinien być w tej serii”. To Ty piszesz o wpierdolach, gdzie jedyny/największy wpierdol w matchupach to dostanie Nic Claxton ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Będzie cancerem źle widząc czy nie? My gadamy o NBA, gdzie oczy trza mieć dookoła głowy, a tu roles ma z takim urazem na przyklad obserwować Kurę w teamD. O czym my piszemy? Bo ja jednookiego Andersona traktuje jako gorszego gracza niż Royce O'Neale, choć to trudno sobie wyobrazić.

Ale z jakim urazem? Bo na razie nam tego nie zdradziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie umiesz czytać że zrozumieniem? Napisałem, że z pełni zdrowymi LJ i Butlerem nawet Ty byś nie robił z tego zacieklej serii, bo byś wiedział jak bardzo się Lakers po Denver przejada niezależnie od własnych sympatii. 

 

 

czyli Ty wiesz za mnie i INNYCH, co ja i INNI myśle/ą o serii? 
 

Aha xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Tylko problem jest taki, że to wlasnie z rotacji Nuggets Grant, Caruso, Williams nie grali w PO, a w 2R pojawiło się tylko 3 graczy, to moi Bron czy Butler grają z kontuzjami, bez których nawet Ronnie i inni nie próbowali tu robić zacieklej serii. A tu kontuzjowany gracz Nuggets nagle ma być zdrowy, not cool.

Moja uwaga nie dotyczyła tej serii a ogółu.

Ale rozumiem, że akurat w tej sytuacji możesz poczuć się poszkodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

 

Wyobraź sobie że Denver mają na skrzydle 48mpg Royce'a. Tu nie ma wtedy co zbierać.

Wyobrażam sobie, że przy Jokiciu każdy wygląda zajebiscie(zwłaszcza że będzie robił rzeznie na Claxtonie plus chcesz podwajać), wiec może nie być takim cancerem.

Mi tam generalnie wisi kto wygra tą serie, ale mocno niesmacznymi tezami momentami rzucasz w tych PO wobec oponentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że sytuacja nie jest dla mnie zbyt korzystna i przez chwilę już myślałem, że znowu wszystko rozsypie się przez uraz jednego grajka, którego operacja po skończonym sezonie załatwi ten mój (Jrue)

to z drugiej strony zapachniało przez chwilę starym beGM, pamiętacie jak c_m wrzucił prowokacje ze statami Juancho i w 10 minut zebrało się postów na 2 strony wielce oburzonych? :D

"człowiek_propaganda właśnie wszedł w swój prime"

5 minut temu, january napisał:

Oh wait, taki team to do finalow w RL właśnie wprowadzil Butler, a Jokic rok temu bez Murraya łowił rybki już w kwietniu.

Nick Wright, to Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Lol. To proponuję Jokicia i kasztanów wokol na najbliższą dekadę robiących tytuł w Denver. Bez opisów, bo po co;) przecież obok Jokicia każdy wyglądać będzie zajebiscie.

Eee?

Po prostu przesadzasz z tym sweepem bez Andersona. A nasi Nuggets nie mają kasztanów, tylko najlepszego gracza na parkiecie, stopera na Currego(o ile można mieć coś takiego, tak Caruso to rozpierdalator w tym sezonie), skrzydłowych którzy na pewno wyglądaliby lepiej w systemie około Jokiciowym itd itp.

Fajna, wyrównana seria gdzie masz pewnie większy fire power(ciężko nie mieć mając Butlera, Lebrona i Currego), ale LBS ma swoje argumenty i na pewno musisz się napocić w tej serii, bo nie będzie łatwa.

Dlatego rzucanie sweepami i kasztanami jest słabe w c***, bo obrażasz głosujących mając ich za głupków.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai january po prostu panikuje, bo wie ze być może po prostu kończy mu się czas, bo zaraz Butler może być w realu drugim superstarem z lakers begm który dostanie sweepa od Jokica. 
oczywiscie wynik finału nie ma wpływu na głosowanie ale gdzieś tam z tylu głowy w podświadomości głosujących zawsze się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w szoku ze gracz takiego kalibru jak Jimmy Butler pokornie rzuca piłkę Duncanowi Robinsonowi i patrzy co wyjdzie. Pewnie wie ze musi odejść z lakers w lato bo czyta forum  

GM lakers zapowiadał jakieś licytacje na Jimmiego a tu człowiek się drapie w głowę czy kwotować jak ma Duncana R  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Ja tez jestem w szoku ze gracz takiego kalibru jak Jimmy Butler pokornie rzuca piłkę Duncanowi Robinsonowi i patrzy co wyjdzie. Pewnie wie ze musi odejść z lakers w lato bo czyta forum  

GM lakers zapowiadał jakieś licytacje na Jimmiego a tu człowiek się drapie w głowę czy kwotować jak ma Duncana R  

Ogarnij sobie Vincenta za pick, Andersona z FA i widzimy się w WCF za rok, a jak będziesz miał K. Love to w zasadzie murowany finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2023 o 16:11, RonnieArtestics napisał:

@Reikai january po prostu panikuje, bo wie ze być może po prostu kończy mu się czas, bo zaraz Butler może być w realu drugim superstarem z lakers begm który dostanie sweepa od Jokica. 
oczywiscie wynik finału nie ma wpływu na głosowanie ale gdzieś tam z tylu głowy w podświadomości głosujących zawsze się pojawi. 

Lebron- Davis -Reaves - Russell dostali sweepa, więc Lebron- Butler - Reaves - Curry mogą nie być aż o tyle lepsi, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.