Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Anfernee Simons > Tyler Herro wiec nie, nie byłby najlepszym SG @Alonzo

Noo aż tak to też nie lećmy.

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a co takiego pokazał Simons, żeby tak wyrokować?

@Alonzo ma pecha, bo trafił na największego hejtuna Herro na forum i myśli, że prowadzi fajną dyskusje ;]

W sensie ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

a to nie Ty najbardziej krytykowałeś ten kontrakt?

A nie wiem, ale bardzo daleko mi do jego hejtera, ja go nawet lubię oglądać, jakbym był Amerykaninem to bym chciał mieć jego mordę, bo bym wyrywał dupeczki.

Ale no gdzie to do pozytywnego assetu, co roku są plotki ze pójdzie za jakiegoś superstara i co roku jakoś Miami nie może nikogo sprowadzić. A teraz wjechało 130 na blat, więc już widzę tych Jazz po extnesion Clarksona którzy go biorą, czy innych Bulls. Ignazz tez się ostatnio modlił zeby Spurs go nie brali.

Jak to taki fajny asset to kto mógłby go chcieć? Hornets za Haywarda spadającego może?

Cheatujesz to Ty Lillarda xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai @LeweBiodroSmoka nie chce mi się teraz szukać co kiedys znalazłem ale trzaskał chyba regularnie ~25ppg bez Lillarda, zobaczycie w tym roku to uwierzycie. Simons to dużo lepszy scorer niż Herro gdy ma piłkę w rekach, ale to moja opinia i nie mam za bardzo czasu was przekonywać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

A nie wiem, ale bardzo daleko mi do jego hejtera, ja go nawet lubię oglądać, jakbym był Amerykaninem to bym chciał mieć jego mordę, bo bym wyrywał dupeczki.

yyyyyyyy xd

8 minut temu, Reikai napisał(a):

jak to taki fajny asset to kto mógłby go chcieć?

kluczowa jest chyba cena, Patowi marzy sie pewnie minimum dwa picki, ale po kontuzji to raczej sie ne wydarzy stad taki problem z 3way dealem pewnie był

9 minut temu, Reikai napisał(a):

Cheatujesz to Ty Lillarda xD

bez przesady, to nie jest hejt, jak go po prostu nie lubię, a pewnie i dochodzi pewna rywalizacja z Blazers, stąd tak samo nie lubię Goba, Mitchella czy tego kiepa Booka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@Reikai @LeweBiodroSmoka nie chce mi się teraz szukać co kiedys znalazłem ale trzaskał chyba regularnie ~25ppg bez Lillarda, zobaczycie w tym roku to uwierzycie. Simons to dużo lepszy scorer niż Herro gdy ma piłkę w rekach, ale to moja opinia i nie mam za bardzo czasu was przekonywać. 

Jedyny red flag to jego szklane zdrowie 

Poza tym zjada hierro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Alonzo napisał(a):

Picki to picki - tez bez różnicy czy Bux, czy Heat - miami mogło dać swoje '28 i '30 - czyli tak samo perspektywiczne + swap/swapy z tego samego okresu.

Picki na zadupiu w Milwaukee, w którym mało kto chce grać i picki w Miami to to samo? Szanuj się chłopie, jesteś lepszy niż ten komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

@Reikai @LeweBiodroSmoka nie chce mi się teraz szukać co kiedys znalazłem ale trzaskał chyba regularnie ~25ppg bez Lillarda, zobaczycie w tym roku to uwierzycie. Simons to dużo lepszy scorer niż Herro gdy ma piłkę w rekach, ale to moja opinia i nie mam za bardzo czasu was przekonywać. 

Od stycznia grali bez Lillarda

https://www.basketball-reference.com/players/s/simonan01/gamelog/2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał(a):

23,4pts 5,7ast 4,4 trojki na mecz na 42,5%, 45,6% fg. :) 
 

w 22/23 miał akurat rzutowego slumpa na koniec sezonu ale tez z tego co pamietam wymiatał gdy nie grał Lillard w pierwszej czesci sezonu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

23,4pts 5,7ast 4,4 trojki na mecz na 42,5%, 45,6% fg

w porządku są te staty, ale ja dalej nie wiem kim ma być Simons w tej lidze i jak Blazers zamierzają pogodzić jego Hendersona i Granta, a doszedł też Ayton, który pewnie też chciałby te 20ppg rzucać

w ogóle wczoraj wyskoczyło śmieszne dość info, że Grant jest dostępny w wymianie, tyle się tutaj mówi o Herro, ale to jest dopiero kontrakt, który może być ciężki do opylenia za darmo lub nawet z dopłatą

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Simons w tej lidze i jak Blazers zamierzają pogodzić jego Hendersona i Granta, a doszedł też Ayton, który pewnie też chciałby te 20ppg rzucać

Dla mnie to proste i ta ekipa pod względem zbilansowania (nie jakości samych zawodników) może być na poziomie Spurs, Celtics lat 00 czy Heat lat 10.

Za rozegranie i scoring będzie odpowiadać duo Henderson, Simons (niczym Parker i Manu, gdzie żaden z nich nie był typowym Point), jako spot up będzie Grant (Horry), na post up Ayton (Duncan), a do tego Thybulle niczym Bowen. Z ławki Sharpe 6th + Murray, Brown jako F i C i masz core.

Defensywnie mogą być bardzo trudni, Simons wprawdzie nie jest asem team/help D, ale w perimiter jest bdb i ma size, żeby bronić 3-4 pozycje nawet, Henderson może jeszcze nie w 1 sezonie, ale powinien być lepszy niz taki Lonzo, Thybulle jako kandydat All-D, do tego dobry w perimiter Grant i powiedzmy avr Ayton.

Największy problem tej ekipy - to team D, nad którym dobry taktycznie trener - pytanie czy Hetzel z Billupsem to ogarną, czy potrzebny będzie ktoś lepszy.

Natomiast ja na miejscu Blazers nie sprzedawałbym teraz Jrue, tylko zostawił go do czasu ASW, żeby SH jak najwięcej się nauczył od niego, a i Simons by skorzystał. Co więcej S5 Jrue, Simons, Thybulle, Grant, Ayton to byłaby bardzo niewygodna ekipa dla kazdego contendera, a z ławki duże minuty grałby Henderson z Sharpem i Murrayem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

A Primo będzie teraz pokazywał penis w Clippers.

LAC nie będą mogli początkiem sezonu  wykorzystywać go.

https://www.hoopsrumors.com/2023/09/nba-announces-four-game-suspension-for-joshua-primo.html#ref=home

Cztery mecze pauzy. Przy 25 meczach zawieszenia Moranta ewidentnie widać, że wymachiwanie klamką jest sześć razy bardziej niebezpieczne, tudzież nieopłacalne.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.