Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, LAF napisał(a):

W ogóle tak teraz patrzę to Ayton robi 18/10 średnio i jego wartość to Nurkic i GTJ ? No Way biorąc pod uwagę fakt, że

16/12 i 23/14 robi vs Bam to tak naprawdę sporo osób będzie chciało wykorzystać , że wartość Aytona że względu na jego muchy w nosie jest mocno zaniżona. 
 

Jestem ciekaw jaka wartość będzie miał gdy nagle w PTB będzie robił 20/15 w przeciągu I połowy RS. Co przez pare miesięcy się tak doszkoli ? No nie, wiadomo o co chodzi. 
 

Dlatego Jones nie powinien ulegac i zostawić Aytona 

 Ayton i Suns to jest malzenstwo z przymusu, nie z milosci. Boxscore ma zadne znaczenie, jezeli chlop nie chce grac w Suns, sam zanizyl swoja wartosc. Nikt nie da za niego fajnego prospecta, skoro rok po roku ten zawodzi i do tego strzela fochy.

Ayton w Suns juz lepszy nie bedzie, nie ma chemii, on tam nie chce byc, oni go nie chca, co rok obiecuje poprawe jak to sam mowiles, a potem w PO znowu jest z niego beka. Nurkic i GTJ to i tak dobry zwrot, jak na jego obecna wartosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LAF napisał(a):

 

Inna sprawa, że teraz jest szykowana nowa rola dla Aytona. On teraz ma ryglować deskę , rozdawać bloki i stawiać zasłony więc nie zdziwiłbym się jakby kończył mecze 5/15 i do tego 2 bloki. 
 

Wskaż proszę lepszego rim protectors w lidze ( poza Bamem , JJJ i Davisem )

1. I co, myslisz ze bedzie z tego zadowolony? Ze ma byc skupiony na zbieraniu cegiel Beala, Bookera i Duranta? Skoro juz wczesniej byly kwasy i nie pasowala mu sytuacja w zespole?
2. No nie zartuj sobie nawet. Widziales defensywne statystyki Aytona? Chlop w ogole nie broni obreczy.

Oprocz tych co wymieniles lepiej bronia Brook Lopez, Kessler, , Myles Turner, Giannis, Draymond, Claxton, Mobley, Gobert, Porzingins, Allen.

Nawet nie chce mi sie sprawdzac dalej, polecenie powinno brzmiec: Wstaw gorszego rim protectora niz Ayton.

Bedzie trudniej mi znalezc ze starterow.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Pewnie nie, ale może zda sobie sprawę , że dobro drużyny jest ważniejsze i nie będzie odwalał maniany. 
 

Przecież nie wierzę, że jakby nawet się przemęczył trochę w tej roli to w okolicach TD pewnie spłynął lepsze oferty i Jones wyjdzie i powie

Słuchajcie DeAndre Ayton w D jest taki o tutaj patrzcie na to , patrzcie na tamto. U nas ma kto rzucać więc z tego względu jego rola w ataku została ograniczona. 
 

I już spojrzenie będzie inne na niego. 
 

Nie No pewnie mu będą dogrywać piłkę , ale właśnie będzie miał ich mniej i to raczej będzie nawet lepiej dla niego. Bo on tutaj sobie jumperka walnie , tutaj zrobi kroki a tak to będzie miał statystyki na poziomie DAJa z jego prime a taki gdzie looby mu rzucali a on tylko łapał i wsadzał. 
 

Widziałem, ale mówimy tutaj o całokształcie 

To zdecyduj się, czy chcesz rim protectora czy ogólnie w D. Bo jako rim protector to jeden z gorszych starterów w lidze. Na obwodzie broni trochę lepiej, ale dalej jest dziadem w obronie.

A to 1 to takie myślenie życzeniowe, że nagle go zacznie obchodzić dobro drużyny, że wyjebało nawet moja skalę akceptacji homeryzmu.

2 minuty temu, jack napisał(a):

A ja bardzo bym chciał zobaczyć Lillarda w towarzystwie takich zawodników jak Brown i Tatum 🙂

 

Ja też, widzę go w koszulce Celtics. Ale cena jest okropna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Behemot napisał(a):

Za ponad 30 baniek. Nurkic za 18 robi niewiele mniej, choć faktycznie boxscore jako metoda porównania nie ma tu większego sensu.

Do tego lepszy D EPM, D Raptor, obreczy tez bronil w zeszlym sezonie lepiej. Sama zmiana Nurkicia na Aytona to powinien byc progres w D Suns. Zwlaszcza, ze w Blazers kazali mu teraz wychodzic wysoko na picku i recoverowac, u Vogela bedzie raczej drop drop drop, w czym Nurkic jest lepszy, oszczedza to tez jego cielsko i wolne nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Dziwisz się propozycjom lafa? 

Przecież to chłopiec z nba2k

przecież to nie jego

zostaw Lafa bo jakbyś zobaczył go na żywo to by się skończyły heheszki

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Do tego lepszy D EPM, D Raptor, obreczy tez bronil w zeszlym sezonie lepiej. Sama zmiana Nurkicia na Aytona to powinien byc progres w D Suns

Typ rozegrał śmieszną ilość spotkań w 4 ostatnich sezonach, jest graczem, którego regres to drugie imię, wiem, że fajnie się znęcać nad Aytonen, ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież to nie jego

zostaw Lafa bo jakbyś zobaczył go na żywo to by się skończyły heheszki

Typ rozegrał śmieszną ilość spotkań w 4 ostatnich sezonach, jest graczem, którego regres to drugie imię, wiem, że fajnie się znęcać nad Aytonen, ale bez przesady

Zapomniałem dopisać, że zdrowy :P co pewnie nie istnieje

Fakty są, Nurkic lepiej broni niż Ayton.

Jak wielu innych starterów, a ja tu czytam że to czołówka rim protectorow w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale świetny shooter do systemu Miami, do Lillarda i Butlera bardzo dobry fit. Obrońca nie jest takim dziadowskim jak kiedyś.

Może i w Miami by się jakos sprawdził, ale zbyt wiele lat go oglądam, żeby jakos w to mocni wierzyć. Niskie bbIQ, pałowanie na siłę w końcówkach, max przeciętna obrona to nie jest jakiś super zestaw dla Miami. Robi jedna rzecz super ale wszystko inne zepsuje. Ale dobra, może Jimmy i Spoelstra będą skuteczni w wyeliminowaniu złych nawyków. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież to nie jego

zostaw Lafa bo jakbyś zobaczył go na żywo to by się skończyły heheszki

Typ rozegrał śmieszną ilość spotkań w 4 ostatnich sezonach, jest graczem, którego regres to drugie imię, wiem, że fajnie się znęcać nad Aytonen, ale bez przesady

Już zmieniam pampersa na myśl o tym hmmm wyborcy konfederacji z orzeszkiem w głowie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.