Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Durant był kiedyś wybitny bo nie miał wtedy 50 lat i takiej kartoteki kontuzji jak obecnie. Wtedy jakoś gra z Perkiem na centrze oraz ze słabym trenerem na ławce nie wpływała na jego indywidualne popisy, więc jeśli uważasz, że wciąż jest kozakiem to dlaczego teraz takie pierdoły mają być dla niego przeszkodą? Twoje ciągle szukanie dziwnych usprawiedliwień dla swoich ulubieńców @LAF jest naprawdę pocieszne. 

10 minut temu, Koelner napisał(a):

drama z Lillardem jest męcząca 

Nie ma aktualnie żadnych innych tematów bo kompletnie nic się nie dzieje, więc temat Lillarda ciągle jest na 1 miejscu i może sprawiać takie wrażenie. Strasznie mało dynamicznie się rozwija sytuacja tak naprawdę i za dużo to tutaj się wciąż nie wydarzyło, raczej wieje nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

drama z Lillardem jest męcząca 

fh#j 

.. a jak czytam o bieda ofertach Heat to w ogóle nie chce mi się nawet na to reagować. Dobrze, że za tydzień Media Day i to się już wreszcie skończy, bo cały czas nie wiem jakim składem będą grali moi Heat 😐 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

fh#j 

.. a jak czytam o bieda ofertach Heat to w ogóle nie chce mi się nawet na to reagować. Dobrze, że za tydzień Media Day i to się już wreszcie skończy, bo cały czas nie wiem jakim składem będą grali moi Heat 😐 

Uważasz, że Herro na takim kontrakcie i 2x 1st to fajna oferta?

Bo jakoś wszyscy fani NBA w internetach USA wyśmiewają to. Albo wszyscy się mylą albo Ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Behemot napisał(a):

Ta młodość poza Herro jeszcze mocno niesprawdzona, a okienko mają teraz. Bez Lillarda bez szans na tytuł. Widać to było w mocniejszym składzie niż mają w play in i w finale. Bardzo jestem ciekaw jak rynek wycenia Herro. Czy np. ktoś da dwa wybory lub jeden bardzo dobry?

Jovic ma zadatki na takiego Bojana z lepszą defensywą, a Jaquez może być niezłym rolesem - taki 6-7 gracz w contenderze. Do tego picki, które przy starzejącym się Jimmym mogą być bardzo potrzebne. Już Antek przebąkuje o zmianie klubu, może pojawi się jakaś inna okazja, a do tego Heat mają problem z podatkiem na co nikt tu nie zwraca uwagi powtarzaj ąc jak mantrę tylko o jakichś bieda assetach. Wiadomo, że Lillard byłby super dodatkiem (trochę dziwi mnie to jak uparci są Blazers i Heat zamiast znaleźć jakiś złoty środek - kiedyś tego Lillarda koszulkę będą zawieszać pod kopuła hali w Portland i przez kilka lat może być trochę niepotrzebnego smrodu). Jednak to się tak długo ciągnie, że naprawdę nie zależy mi już na tym dealu, bo zwyczajnie jestem nim zmęczony + jechanie po Herro i masturbowanie sie przy lubiącym się kontuzjować Anunobym na kończącej się umowie jest dla mnie słabe. 

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Uważasz, że Herro na takim kontrakcie i 2x 1st to fajna oferta?

Bo jakoś wszyscy fani NBA w internetach USA wyśmiewają to. Albo wszyscy się mylą albo Ty :P

To nie jest pełna oferta Heat.

Nie wiemy jak ona dokładnie wygląda.

Też czytam te internety i jakoś nie widzę tych "wszystkich fanów". ja siedzę na realgm a nie reddicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał(a):

Jovic ma zadatki na takiego Bojana z lepszą defensywą, a Jaquez może być niezłym rolesem - taki 6-7 gracz w contenderze. Do tego picki, które przy starzejącym się Jimmym mogą być bardzo potrzebne. Już Antek przebąkuje o zmianie klubu, może pojawi się jakaś inna okazja, a do tego Heat mają problem z podatkiem na co nikt tu nie zwraca uwagi powtarzaj ąc jak mantrę tylko o jakichś bieda assetach. Wiadomo, że Lillard byłby super dodatkiem (trochę dziwi mnie to jak uparci są Blazers i Heat zamiast znaleźć jakiś złoty środek - kiedyś tego Lillarda koszulkę będą zawieszać pod kopuła hali w Portland i przez kilka lat może być trochę niepotrzebnego smrodu). Jednak to się tak długo ciągnie, że naprawdę nie zależy mi już na tym dealu, bo zwyczajnie jestem nim zmęczony + jechanie po Herro i masturbowanie sie przy lubiącym się kontuzjować Anunobym na kończącej się umowie jest dla mnie słabe. 

To nie jest pełna oferta Heat.

Nie wiemy jak ona dokładnie wygląda.

Też czytam te internety i jakoś nie widzę tych "wszystkich fanów". ja siedzę na realgm a nie reddicie.

 

Media Heat bardzo fajnie pracują. Mam nadzieje, ze zrobiłeś research i zobaczyles jakim dickriderem Heat jest Barry Jackson

 Flasportbuz, gimme a break. Rownie dobrze mozesz wkleic forum fanow Heat.

 

Co do kontuzju,to zestawmy to z faktami.

Og zagrał srednio w karierze 61.3 meczu na sezon

Herro 60.5

Myślę, że 29/30 gmow w nba woli mieć w skladzie OG niż Tylera. Ten jeden to gm Begm Magic :P

Jovic zagrał kilkanaście meczow w nba, jasquez 0. Pump your breaks z Bojanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Media Heat bardzo fajnie pracują. Mam nadzieje, ze zrobiłeś research i zobaczyles jakim dickriderem Heat jest Barry Jackson

 Flasportbuz, gimme a break. Rownie dobrze mozesz wkleic forum fanow Heat.

 

Co do kontuzju,to zestawmy to z faktami.

Og zagrał srednio w karierze 61.3 meczu na sezon

Herro 60.5

Myślę, że 29/30 gmow w nba woli mieć w skladzie OG niż Tylera. Ten jeden to gm Begm Magic :P

Jovic zagrał kilkanaście meczow w nba, jasquez 0. Pump your breaks z Bojanami.

Jak wiesz lepiej od fanów Heat, to nie oznaczaj mnie następnym razem :P 

I wybacz, ale źródłom Barrego Jacksona, Ethana, czy Iry ufam trochę bardziej niż Tobie odnośnie sytuacji Heat ;) 

Nie rozumiem też czemu tworzysz narrację ja kontra reszta osób znających się na koszu - to na poziomie polskiej paplaniny przewyborczej (bez urazy - ale tak samo tendencyjne). Racjonalniejsze jest fani Heat kontra reszta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Jak wiesz lepiej od fanów Heat, to nie oznaczaj mnie następnym razem :P 

I wybacz, ale źródłom Barrego Jacksona, Ethana, czy Iry ufam trochę bardziej niż Tobie odnośnie sytuacji Heat ;) 

Nie rozumiem też czemu tworzysz narrację ja kontra reszta osób znających się na koszu - to na poziomie polskiej paplaniny przewyborczej (bez urazy - ale tak samo tendencyjne). Racjonalniejsze jest fani Heat kontra reszta ;) 

No jeżeli posilkujesz się w ocenie Herro vs OG ludźmi związanymi z Heat, to równie dobrze można to wyrzucić do kosza. Czasem dobrze wyjść z banki jednego klubu.

Ale nie martw się, na pewno Heat znajdą 3 zespol który wezmie Herro I przekażę assety dalej do Blazers ;) w końcu to będzie mega proste, skoro to taki dobry i niedoceniany grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie da rady go wyrzucić 

1 godzinę temu, Alonzo napisał(a):

fh#j 

.. a jak czytam o bieda ofertach Heat to w ogóle nie chce mi się nawet na to reagować. Dobrze, że za tydzień Media Day i to się już wreszcie skończy, bo cały czas nie wiem jakim składem będą grali moi Heat 😐 

IMG-6870.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Reikai napisał(a):

No jeżeli posilkujesz się w ocenie Herro vs OG ludźmi związanymi z Heat, to równie dobrze można to wyrzucić do kosza. Czasem dobrze wyjść z banki jednego klubu.

Ale nie martw się, na pewno Heat znajdą 3 zespol który wezmie Herro I przekażę assety dalej do Blazers ;) w końcu to będzie mega proste, skoro to taki dobry i niedoceniany grajek.

Szkoda, że czytasz tak wybiórczo i koncentrujesz się na wybranych przez siębie aspektach. W innym przypadku dawno byś zauważył, że to Tobie bardziej zależy na tym dealu iż mnie.;) Uparcie też ignorujesz fakt, że ani Herro, ani Anunoby nie są do niczego potrzebni Blazers (to assety pod kolejne wymiany), ponadto ignorujesz niezadowolenie Lillarda z perspektywy dołączenia do Toronto oraz beztrosko podchodzisz do tego, że Anunoby jest w CY (co zmniejsza jego wartość lub przynajmniej utrudnia znalezienie kontrahenta), a na dodatek bierzesz za pewnik że posty z forum Heat traktuję jako prawdę objawianą, zamiast za wnikliwsze wyszukiwanie każdej możliwej informacji o sytuacji związanej z Lillardem. 

Wybacz Reikai, ale ta dyskusja do niczego nie prowadzi;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai ogólnie zgadzam się z art. Barryego Jacksona - proponuję za Lillarda 2 1st picki, Jovicia, Herro i kogoś z dwójki Lowry/Duncan jako filler. Blazers chcą więcej, to dorzucam im trzeci 1st pick (jestem też otwarty na jakiś swap 1st picku). To fair deal. Jeżeli Blazers są pazerni i chcą jeszcze więcej - trudno, nie robię wymiany.

Cytat

The Heat has as many as seven valuable assets to offer Portland in a trade for guard Damian Lillard.

That list includes as many as three tradable first-round picks, Tyler Herro, Nikola Jovic, rookie first-round pick Jaime Jaquez Jr. and Caleb Martin.

But the Heat isn’t believed to be offering even close to all seven of those assets.

The Heat’s offer to Portland reportedly is built around Herro and two first-round picks (in 2028 and 2030). Such a deal also would need to include a cap-facilitating contract – Kyle Lowry’s or Duncan Robinson’s.

So how many of those seven appealing assets should the Heat offer to land Lillard?

I posed that question to a veteran NBA scout who watched the Heat a lot last season.

“Herro, three picks and one of those three young guys would be sufficient,” the scout said Tuesday, speaking on the condition of anonymity because his team does not permit him to speak publicly.

“To give them all three of the young guys would be too much. What would you have left?”

If Lillard replaces Lakers-bound Gabe Vincent in the starting lineup and Martin starts, the Heat would be left with a bench of Josh Richardson, Robinson, Lowry, Kevin Love and Thomas Bryant in that scenario.

“Asking for one of the three among Jovic, Martin and Jaquez is reasonable,” the scout said. “Three first-round picks is generous.

“If I’m the Heat, I offer two picks, Herro and one of the three young players, preferably Jovic or Jaquez, and see if anybody tops that. If you have to give up one more [first round] pick, fine. Three picks are rich for a guy who’s 33 with [$216 million] left on his contract. But I could understand offering a third. I would do it if that made the difference in making the deal.”


But whether even that would be enough to satisfy Portland is unclear.

The Heat, at the moment, can trade first-round picks in 2028 and 2030. In order to free up a third first-round pick to trade, the Heat would need Oklahoma City to agree to take an unprotected 2026 first-round pick instead of the current agreement of what Miami must send to the Thunder (a lottery-protected 2025 first round pick that would become an unprotected 2026 Heat first round pick if Miami makes the playoffs in 2024-25).

Executing that amendment on the deal with OKC would allow the Heat to trade first round picks in 2024, 2028 and 2030.

The scout said the Heat needs to keep Martin, which is reflective of the Heat’s viewpoint.

“Of the young guys, Jovic would make the most sense for Portland,” the scout said. “He was good at times at the World Cup. He’s got talent. But can he rebound consistently? I don’t know. Is he going to help them [the Heat] now and get in their rotation now? Debatable. Jaquez is solid, more ready to play than Jovic. He’s like Caleb Martin a little - utility guy, versatile defender, tough, smart.”

The scout said if the Heat offers Herro and two or three first-rounders and Jovic, that would be his preference over any hypothetical Toronto offer including OG Anunoby and cap-filler.

He noted that even though Anunoby is highly skilled defensively and a good three-point shooter, there have been injury issues (he has played in 43, 48 and 67 games the past three seasons) and he can become a free agent after this upcoming season.

With Herro, the Blazers would have an asset under contract for four years. With Anunoby, Portland could lose him in a year or be in a position where they need to pay him much more than Herro’s $30 million-a-year deal to keep him.

“Portland doesn’t know what the [bleep] they’re doing,” the scout said. “They’re totally undervaluing Herro and overvaluing Anunoby” when you take into account Anunoby’s injury history and expected contract demands next summer.

“Portland can sell off Herro if they want and get another first. As players, it’s not like Anunoby is significantly better than Herro. They have different skill sets, but they’re similar in overall ability.”


Bottom line?

“If I’m the Heat, I would do Herro and three first-rounders and Jovic. Enough!” the scout said. “If you don’t want that deal, then deal with an unhappy Lillard on your own team.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał(a):

@Reikai ogólnie zgadzam się z art. Barryego Jacksona - proponuję za Lillarda 2 1st picki, Jovicia, Herro i kogoś z dwójki Lowry/Duncan jako filler. Blazers chcą więcej, to dorzucam im trzeci 1st pick (jestem też otwarty na jakiś swap 1st picku). To fair deal. Jeżeli Blazers są pazerni i chcą jeszcze więcej - trudno, nie robię wymiany.

 

Yup, to jest już normalna oferta.

Wciąż, nie wiem jednak kto mógłby być potencjalnym kupcą Herro. Hornets może, ale wydraftowalo teraz NSJ w którego wierzą, chcą grac Smithem na SG. Jazz I Ainge byli zainteresowani, ale właśnie Clarkson dostał extension. Spurs może?  Kontrakty sie nie zgadzają za bardzo.

Cytat

[Wolstat] The Trail Blazers have “long coveted” OG Anunoby. Anunoby, Gradey Dick, one first-round pick, and one first-round pick swap would presumably be the main trade assets the Raptors offer up for Damian Lillard.

OG Anunoby is a premier two-way role player with designs on being seen as more than that. It probably can’t happen in Toronto, if Scottie Barnes or Pascal Siakam are around, but it can in Portland.

The Blazers have long coveted Anunoby, though he’s heading for unrestricted free agency and has little incentive to extend now when he can get much more by waiting until the summer.

If Portland gets the chance to talk to Anunoby about his intentions, he makes sense as a centrepiece of a deal, along with Gradey Dick — the 13th pick of the most recent draft — and something like a 2026 Raptors first-round pick (Toronto already owes a protected first to San Antonio in 2024, so can’t deal one then or in 2025), a 2027 pick-swap option for Portland and Precious Achiuwa or Christian Koloko, plus salary filler (Thaddeus Young, Otto Porter Jr., or even Gary Trent Jr. back to Portland or to a third team like Phoenix, with Deandre Ayton going to the Blazers). That’s the type of deal that could satisfy both sides.

Wiadomo, jeszcze jakis filler. Ciekawe, czy Blazers byliby chetni przedluzyc OG za te 35 mln/y. Ma 26 lat, kontrakt zbieglby sie akurat z rookie kontraktami Scotta, takze nie bedzie to wadzialo bardzo. Jesli jeszcze jakims cudem uda sie wlaczyc w to Aytona, to wskakuje na bandwagon.

Henderson/Simons/OG/Grant/Ayton + Sharpe, Dick, Murray, Thybulle. Bardzo fajny core, fun to watch zdecydowanie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

A jak chcesz przetransferować Aytona za co ? Za kogo ?

Kocham Twoj homeryzm, jesli chodzi o ludzi ktorych lubisz, skoro uwazasz za Sharpe moze isc w wymianie za Aytona :D Nie chcialbym Ci psuc tego swiata, ze GTJ i Nurkic to max, na co mogliby liczyc Suns.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

<Jones odkłada słuchawkę > 

Za taki pakiet to Ayton zostaje. 

To sie okaze, ale wydaje mi sie ze mozesz sie znowu zdziwic w ocenie wartosci graczy, ktorych cenisz.

Przy wymianie z Heat, to pewnie bylby jakis Caleb Martin + Nurk. Jesli uwazasz, ze Suns sa w stanie wyrwac cos wiecej, no to moim zdaniem mocno sie mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

No to lepiej jest nic nie robić i zostawić Aytona i zobaczyć jak to będzie wyglądać. 

Tak samo. Tylko, ze teraz bedzie mial jeszcze mniej touches i bedzie obserwowal jak pilka napierdala po obreczy, gdy Beal, Durant i Booker beda jumperkowac, a jedyne osoby ktora potrafily z nim zagrac pick and rolla i dostarczyc pilke pod kosz sa albo w GSW albo bezrobotne.

On nie chce tam grac, Suns chyba nie za bardzo go chca patrzac na to ile razy juz obiecywal poprawe i zaangazowanie, a i podatek przy jego kontrakcie to nie przelewki. Ayton zostanie rozmieniony za dwoch/trzech grajkow, to raczej kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał(a):

No, ale gorzej niż zamiast jego pojawi się Nurkic i pudrowanie go jakimiś Calebami czy GTJ niewiele zmienia. 
 

Dla mnie Nurkic nie pasuje do tego zespołu skoro mamy gracza o podobnym profilu jakim jest Drew. Nie chcę go i Jones zrobi błąd godząc się na to. 
 

Chce rozmienić Aytona na graczy rotacyjnych. Proszę bardzo, ale niech weźmie kogoś kto da jakaś wartość 

Faktycznie dziwne to zainteresowanie Nurkiem przez Suns, może Ayton robi tam więcej syfu niż wychodzi na wierzch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał(a):
 
	Boston receives:
	Damian Lillard
    
	Phoenix receives:
	Jusuf Nurkic
	Robert Williams III
	Payton Pritchard
	Luke Kornet
    
	Portland receives:
	Deandre Ayton
	Jordan Walsh
	Sam Hauser
	Malcolm Brogdon
	4 first round picks from BOS
	4 second round picks from BOS
 
	

 

 

No i to już ma większy sens 

Okropny deal dla Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LAF napisał(a):
 
	Boston receives:
	Damian Lillard
    
	Phoenix receives:
	Jusuf Nurkic
	Robert Williams III
	Payton Pritchard
	Luke Kornet
    
	Portland receives:
	Deandre Ayton
	Jordan Walsh
	Sam Hauser
	Malcolm Brogdon
	4 first round picks from BOS
	4 second round picks from BOS
 
	

 

 

No i to już ma większy sens 

Raczej nie dla Bostonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.