Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

The Miami Heat are ‘daring’ the Portland Trailblazers to find a better trade for Damian Lillard in the marketplace, per Woj

 “[The Miami Heat] want Damian Lillard. They just want him for as little as they're going to have to give up and they're essentially daring Portland to go out into the marketplace — which is Portland is doing — and see if they can find better.” 

o tak, niech to się już skończy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ciekawe zagadnienie, z socjologicznego punktu widzenia. krytycy maja tu uzywanie, bo: wskazuja na brak ambicji (w moim przekonaniu, rzekomy, bo jesli chcesz zdobyc tytul w sporcie zespolowym, to logicznym dzialaniem beda wszelkie decyzje, ktore zmaksymalizuja prawdopodobienstwo sukcesu) i uwazaja, ze (choc tego glosno nie powiedza) to nie jest 'sprawiedliwe' (spolecznie! lol). ideologia mocno miesza ludziom w glowach. ma to przelozenie takze na sport. osobiscie, co do rolesow mam (juz) pewne watpliwosci. jesli 3/4 opcja wybiera contendera, to mozna tu mowic o jakims problemie z ego (zapozyczanie cudzej chwaly)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gostek chyba siedział w szafie od pandemii jeśli widzi Nurka w takim świetle

No Nurek ma wolne nogi po kontuzji i raczej kiepsko nadaje sie do obrony na obwodzie, ale wciaz epmy, raptory i inne takie stawiaja go jesli chodzi o D wyzej niz Aytona. I to tak dosc mocno.

Oczywiscie zamiana Aytona na Nurkicia jest idiotyczna, ale jesli dostana jeszcze za to jakiegos Caleba Martina? Kto wie co tam sie za deal szykuje, na pewno bedzie zaangazowane wiele zespolow, nie wierze w wymiane 1 do 1. Herro placze juz na instagramach, ze to biznes itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo ty się módl zeby w ogóle ten Lillard trafil do Heat :D nie mowie o Tobie, ale fani Heat na redditach i realgmach gdyby nie to, że nie nazywają się fani Lakers, to zachowują się jak prime fani Lakers. Dej, dej, dej, za darmo. 

 

Najnowsze plotki mówią, że faworyci to Bulls i Raptors. Pachnie mi to zasłona dymna oczywiście, nie wierzę że wymienia go gdzieś, gdzie ten nie chce grac. Pewnie jest to nacisk na Heat by przestali lecieć w kulki oferując gowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał(a):

@Alonzo ty się módl zeby w ogóle ten Lillard trafil do Heat :D nie mowie o Tobie, ale fani Heat na redditach i realgmach gdyby nie to, że nie nazywają się fani Lakers, to zachowują się jak prime fani Lakers. Dej, dej, dej, za darmo. 

 

Najnowsze plotki mówią, że faworyci to Bulls i Raptors. Pachnie mi to zasłona dymna oczywiście, nie wierzę że wymienia go gdzieś, gdzie ten nie chce grac. Pewnie jest to nacisk na Heat by przestali lecieć w kulki oferując gowno.

Czytałem też na real.gm o różnych - nazwijmy to - egzotycznych pomysłach..

Ogólnie to jestem trochę już zmęczony tym jak to wszystko się przeciąga.

Na moje wygląda to tak, że Heat proponują 2 1st picki i pewnie jakiś swap + to co Blazers dostaną od wybranego teamu za Herro oraz jakiś filler (Lowry lub Duncan). Powiązane jest to z wymianą Nurkicia, który miałby iść do 4-go teamu np Suns ( i pytanie czy za niego Ayton, czy Ayton do Pacers, a gdzieś indziej Hield?) - tu jest chyba sporo kombinacji. Portland tez chce w dealu Jaqueza (ciekawe jak wygląda sprawa z Joviciem?) - pytanie czy miałby iść jeden z dwójki Jaquez/Jovic, obaj, czy żaden? - może to zależy od tego co pójdzie za Herro?

Lillard ma już swoje lata i to gracz na tzw. TERAZ i jednak wysoki kontrakt + chce iść do Heat. Kluby w takiej sytuacji niezbyt chętnie będą wypruwały się ze zbyt dużej ilości assetów o czym Heat najwyraźniej wiedzą. Zbliża się też start obozów i Blazers jednak woleliby mieć już jasną sytuację z Lillardem, a nowe przepisy NBA utrudniają im sadzanie Lillarda, co koliduje z komfortowym ogrywaniem Scoota.

Jestem stronniczy, ale texty o tym jakie to Heat proponują g.. traktuję jako zwykłe paszkwile, gdyż Herro nagle zrobił się underrated, a Jovic pokazał na mistrzostwach jaki ma potencjał. Picki to zawsze assety, a Jimmie i jak trafi do Heat - Lillard mają już po 33 lata + Lillard ma 4-letni kontrakt za 216mln. gdzie w wieku 35 lat będzie zarabiał 58,5mln$ a w wieku 36 lat 63mln. - i warto mieć to na uwadze przy ocenie dealu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi rola Bulls w tym wszystkim i Raptors, o których jest głośno od niedawna z różnych źródeł. Raptors mają doświadczenie w wymianie po goscia, który nie chce tam grac. A Bulls? No coz, sparowanie Lillarda z Derozanem plus extension dla tego drugiego to ruch, który bardzo by pasował do Litwina.

Dalej uważam, że Lillard trafi do Heat, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.