Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy ale niezależnie od twoich wpisów przy finansowej sytuacji Indiany absolutnie dziwny ruch z oddaniem pierwszorundowego gracza młodego pokolenia. Mnie to tez więcej niż zaskakuje. 

Przymusowa sytuacja kontraktowa by to tłumaczyła a tak? Może coś o zdrowiu wiedza? Może się niedogadywali? 

I to było zapewne powodem wpisu z którym walczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Lewy ale niezależnie od twoich wpisów przy finansowej sytuacji Indiany absolutnie dziwny ruch z oddaniem pierwszorundowego gracza młodego pokolenia. Mnie to tez więcej niż zaskakuje. 

ale przecież ja nie piszę, że to jest standardowy ruch, tylko, że możliwe są różne scenariusze dlaczego tak się stało, też trzeba czasem założyć, że nie wszystko zamyka się i kończy na kasie i może Pacers pozwolili mu odejść po prostu z dobrej woli, wiem, że to dla większości szokujące, ale może czasem tak się zdarzyć

15 minut temu, ignazz napisał:

Przymusowa sytuacja kontraktowa by to tłumaczyła a tak? Może coś o zdrowiu wiedza? Może się niedogadywali? 

no o to chodzi, dodatkowo gdyby Duerte był takim niesamowitym talentem, to raczej poszedłby za wyżśzą cenę, ale przypadek Browna pokazuje, że czasem kluby przesypiają okazje

16 minut temu, ignazz napisał:

I to było zapewne powodem wpisu z którym walczysz. 

mnie jedynie interesowało dlaczego @ely3 wycenia go tak wysoko skoro ostatnio nie miał za dużo dobrych momentów, może to rookie wall, może coś więcej, niemniej jednak cena niska, ale sufit imo nie był wcale daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo minut stracił co może zaprocentowało strata pewności siebie i mu % spadły co nie pomogło odzyskać minut. Ogólnie per100 nie miał jakiś tragicznych spadków produkcji wiec można domniemać ze chcą minuty dać innym gościom. 
Ale czemu nie wyciągnęli lepszego zwrotu nie mam pojęcia. 

Godzinę temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał:

26 latek to niby mlode pokolenie?

lol

Przychodził do ligi jako najstarszy rookie ale nie przesadzaj bo w baku ma sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał:

Ale czemu nie wyciągnęli lepszego zwrotu nie mam pojęcia. 

przed chwilą się dowiedziałem, że wśród kibiców Pacers panuje opinia, że Duarte najbardziej stracił na odejściu Saba, gdy go zabrakło to typek zaczął gasnąć w oczach

jeśli to prawda, to może ta teoria o pójściu mu na rękę przez Pacers nie jest jakoś wielce nieprawdopodobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulisy zwolnienia Bola. Nowy GM sie wypowiedzial

“We’re all fans of Bol. His story was just inspiring,” Parker said on the In The Zone with Brandon Kravitz podcast on Thursday (Friday Manila time). It felt really good to be a part of giving him that opportunity this last season to kind of jump on the scene. When we had a lot of injuries, he was a lot of really, really fun to watch.”

Bol took advantage of the key injuries in the Magic lineup early last season as he started in 33 games, averaging 12.5 points, 7.3 rebounds, 1.1 assists and 1.4 blocks while shooting 57.3% overall and 36.2% from the 3-point range. 

On Tuesday (Wednesday, Manila time), the Magic waived Bol in a stunning decision that surprised even their fans. Bol was a fan favorite. But it was also apparent that he was the odd man out after the Magic signed veteran forward Joe Ingles in free agency, then re-signed Mo Wagner and picked up Goga Bitzade’s team option

I na koniec troche pier...lenia

"And I think part of it is just a numbers game,” Parker explained. “You know, we have so many young players and so many talented guys that I think the opportunity for him to go to a situation where he can better showcases his talents and continue to get better and, you know, we wish him the best on that journey because he did some good things for us, and hopefully, continues to get better.”

😂

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 @LeweBiodroSmoka

to czego oczekiwać od Duarte?  rozumiem że to bardziej SG niż SF?

Jeśli tak to totalnie nie rozumiem ze strony Kings tego ruchu. mają Monk i Huertera, do tego chcą rozwijac Colbyego Jonsa i dokladaja kolejnego obronce w postaci Duarte, gdzieś tam będzie za ciasno.

Chyba, że jednak to SF i gdzieś tam może być substytutem Barnesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Robaq napisał:

to czego oczekiwać od Duarte?  rozumiem że to bardziej SG niż SF?

Duarte słabo gra na SF, bo brakuje mu fizyczności, zdecydowanie SG, natomiast tu coś czuję Huerter to może gdzieś pójść w dealu jeśli Monk ma zostać, a Sabonis dostanie worek $. NA SF to wzięli Vazenkova, bo Murray to docelowo będzie chyba na PF grał. Tak czy inaczej tu by się C przydał ;)

W sumie to nie kumam czemu w Reida nie poszli... pasowałby na zmianę Sabonisa. 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Sab przedluzyl i co ważne, zeby Kings byli bardziej flex, skonczylo się bodajże kilka mil mniej niż max.

Vezenkov nie ma opcji grania na SF bo jest za wolny, tutaj mysle o rotacji PF/C. Chocąz jak na NBA to jest relatywnie niski, ale na pewno nie będize grał na SF no ja tego nie widzę. 

Len przedluzyl , wiec niby problem z C nadal jest, ale ALex po tym jak w ogole nie grali nim w zasadniczym sezonie odnalazl sie w PO. 

Jest jeszcze Queta, ktory notabene jest w top3 w glosowaniu na MVP w GLeague, ale w NBA daje ciala. 

Ja mysle, ze to się może skonczyć np. Woodem, ale szczerze mowiac obecnie to widzę tak, ze

SF -Barnes/Duarte/Edwards

PF Murray,/Vezenkov/ Lyles

C Sab/Len/Vezenkov/ Lyles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.