Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Aaron Goodwin, agent for Damian Lillard, has called prospective trade partners with a "warning against trading for his client," sources tell ESPN's Adrian Wojnarowski.

Lillard strongly prefers a trade to the Miami Heat.

"Goodwin is telling organizations outside of Miami that trading for Lillard is trading for an unhappy player," writes Wojnarowski.

The Portland Trail Blazers are attempting to broaden the trade market for Lillard beyond the Heat. Other teams interested in trading for Lillard include the Philadelphia 76ers and Los Angeles Clippers.

Lillard is owed $216 million over the next four seasons on his contract.

xDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tecu napisał:

A w kogo innego mogli pójść jak mają tylko MLE?

Nie maja opcji dlatego zabawne jest ze beda musieli troche przeplacic jeszcze slabszego. Podpisanie 5 kasztaniakow i hope4thebest to nie jest udany offseason, poprostu jest konkurencja i slabiutcy FA w tym roku.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

serio, dramy Melona i Lebrona razem wzięte mnie tak nie wkurwiały jak to co odwala ten przykurcz

Historia stara jak najnowsze CBA - stary guard (32+), "wielkie nazwisko", nowy kontrakt na pincet milionow w miejscu gdzie gowno wygral ~1rok i out lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał:

Nie maja opcji dlatego zabawne jest ze beda musieli troche przeplacic jeszcze slabszego. Podpisanie 5 kasztaniakow i hope4thebest to nie jest udany offseason, poprostu jest konkurencja i slabiutcy FA w tym roku.

To co, zakładzik, że będą mieć lepszy bilans niż w poprzednim sezonie?

Kasztaniaki są wszędzie oprócz Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

To co, zakładzik, że będą mieć lepszy bilans niż w poprzednim sezonie?

Kasztaniaki są wszędzie oprócz Cleveland.

Jest kasztanski offseason bez dobrych FA, wiec niektorzy uzywaja slowa "relatywnie".  Naprawde dobry offseason ma teraz jedna druzyna i jest to o dziwo LAL.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Duarte w Kings, piękną robotę robią w Sacto

kolega po prostu chyba sobie odreagowuje, bo wszystko co pisze pasuje do kariery Mitchella póki co

Mitchell rozczarowal - jak zagra taki sam post season jak teraz, "obrazi sie", Cavs beda mieli kosmiczne problemy jak z niego wogole cokolwiek wyciagnac.

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lorak napisał:

sęk w tym, że Fisher był całkiem niezły w O. te jego prawie 40% za 3 to był skarb w tamtych czasach (ORTG niższy o ~10 PTS). Gabe jest zwyczajnie below average shooterem

w pierwszych 4 sezonach Fisher miał 34,3% za 3 (TS% 48,9), Vincent ma 33,9% (TS% 52,7),  te +39% to tak od 5 sezonu miał... ;)

żeby było jasne, nie twierdzę, że Vincent zostanie drugim Fisherem, po prostu na tym etapie jest zbyt dużo przereagowania zarówno na + jak i na - tego gracza.

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

serio, dramy Melona i Lebrona razem wzięte mnie tak nie wkurwiały jak to co odwala ten przykurcz

Nie przesadzaj, Melo torturował już drugi klub w wieku Dame, a LBJ zmieniał 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Reikai napisał:

Zapytaj @Alonzoczy Heat nie zależało na utrzymaniu go, przecież złożyli mu nawet ofertę.

"Jego obrony nie potrzebowali więc tracil minuty" - lol. Raczej był tak okropny w ataku że nikogo nie obchodzi jak broni.

Dawali Vincentowi tyle ile mogli - Elisburg ma swoje wyliczenia i chodziło pewnie o to, żeby tego drugiego podatku apron nie przekroczyli. Szkoda Vincenta - źle zrobił, ale niech mu sie wiedzie w tych Lakers.

17 godzin temu, ely3 napisał:

On to twierdził ,ze Hihhsmith to steal a ja mu pisałeś ,ze kolor straci pozycje jak tylko Heat będa zdrowi co się zresztą stało.

Nie wiem, czy steal, ale bardzo dobry gracz i jak dawali mu pograć to był całkiem solidny - 15pkt. w meczu z Celtics z Finale Konfy, czy 18pkt. w g1 Finału z Nuggets. Oczywiście Highsmith to gracz systemowy pasujący do dobrych teamów z konkretnym schematem, tak jak w Heat, w słabych teamach byłby kompletnym non factorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przeoczyłem jeden dziwny ruch 

PAcers wysłali Duarte do Kings w sumie za  darmo. Dla Kings to świetny ruch ale jaki sens dla Indiany

No chyba, że w ramach dobrej współpracy i pozyskaniou wcześniej Haliburtona teraz sie jakoś rewanżują. Wiadomo ,ze Duarte w tym składzie PAcers był miał duży problem z minutami ale nie zmienia to faktu ,ze pokazał się z ciekawej strony i jest wciąż na umowie debiutanckiej

Mogli uzyskać za niego coś wiećej niż drugie rundy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a konkretnie na jakiej podstawie to więcej mogli uzyskać?

Na podstawie pierwszego sezonu debiutanckiego gdzie grał na swojej naturalnej pozycji a nie jak po przyjściu Mathurina gdzie musiał grać przeciwko wyższym rywalom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Na podstawie pierwszego sezonu debiutanckiego gdzie grał na swojej naturalnej pozycji a nie jak po przyjściu Mathurina gdzie musiał grać przeciwko wyższym rywalom

a od kiedy wycenia się graczy na takiej podstawie? poza tym w Kings też nie będzie miał minut z marszu czy to na sg gdzie są Monk czy Hearter czy sf, poprzedni sezon miał bardzo słaby to też i wycena odpowiednia

zresztą znowu próbujesz graczy przywierać do jednej pozycji, także no jakby beze mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a od kiedy wycenia się graczy na takiej podstawie?

A niby na jakiej się wycenia?  Od zawsze się wycenia na podstawie wieku, kontraktu, umiejętności. A wg Ciebie jest inaczej?

Masz gościa który poszedł w loterii draftu jest po swoich dwóch sezonach . W pierwszym sezonie był w drugiej piątce debiutantów. Więc to nie jest bust

Zazwyczaj gracze pod dwóch sezonach NBA nie idą za drugie rundy

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zresztą znowu próbujesz graczy przywierać do jednej pozycji, także no jakby beze mnie

Do jakiej pozycji. Ja ci tylko mówię ,ze w obecnych PAcera on musial grać przeciwko wyższym graczom po przyjściu Mathurina . Uważasz ,że jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poszło bez echa od strony spurs bo:

 Mavs: Grant Williams 
Spurs : Reggie bullock and unprotected pick swap from Dallas in 2030
Celtics get multiple 2nd round picks
 

 

Wiem ze o samym Williamsie było ale to bardzo dobry ruch spurs bo unprotected swap DAŁ 2030 to może być żywe złoto w czasach gdy spurs będą zawaleni sałary ( Max VW jak wszystko dobrze pójdzie ) 

Dla budowy mocnego zespołu taki zastrzyk nie swojego picku w takiej niewinnej wymianie jest zawsze dobre. 
 

spurs oddali 2x2 2rd do BOS i DAŁ idac w coś niepewnego ale obiecującego. 
to mogą być czasy Dallas już bez liderów za to Victor będzie wchodził w prime 

takich unprotected swaps spurs maja 3 co może pomoc za rok ściągnąć gwiazdę za wspomniane picki

co fajne sam Reggie może w lutym dać zwrot 2x2 bo to spadający kontrakt 

a tych spurs tez maja kilka ciekawych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

A niby na jakiej się wycenia?  Od zawsze się wycenia na podstawie wieku, kontraktu, umiejętności. A wg Ciebie jest inaczej?

nie mówię, że jest inaczej, ale Duerte nie wpisuje się w krąg najbardziej gorących nazwisk młodego pokolenia, głównie dlatego, że po niezłym rookie sezonie miał drugi bardzo słaby, a dodatkowo w dwa sezony zagrał niewiele ponad 50 spotkań na rok, poza tym nie jest wybitny absolutnie w niczym, więc nie mam pojęcia za co Kings mieliby dołożyć coś więcej niż 2nd roundery, ale to już w sumie norma, że dobierasz sobie kryteria jak Ci się podoba

5 godzin temu, ely3 napisał:

Ja ci tylko mówię ,ze w obecnych PAcera on musial grać przeciwko wyższym graczom po przyjściu Mathurina . Uważasz ,że jest inaczej?

uważam, że to mało istotne, bo nie ma znaczenia czy Duerte kryje niższego czy wyższego rywala i tak jest póki co słabym obrońcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

, głównie dlatego, że po niezłym rookie sezonie miał drugi bardzo słaby, a dodatkowo w dwa sezony zagrał niewiele ponad 50

Bo go limitowały kontuzje. Nie jest bustem. 2 lata temu był wybrany z nr 13 .. Wypada z rotacji PAcers bo doszli inni i przez to grał inaczej niz powinien

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

więc nie mam pojęcia za co Kings mieliby dołożyć coś więcej niż 2nd roundery, ale to już w sumie norma, że dobierasz sobie kryteria jak Ci się podoba

To że nie masz pojęcia to ok .Mogę się zgodzić z Tobą ale pokaz mi gdzie poszedł ostatnio gracz młody po swoim drugim sezonie za druga rundę. W ogóle Pacers nie musiało go zrzucać by podpisać Browna

Ba oni przed chwilą dali tyle samo za Toppina który jest w ostatnim roku umowy i rzeczywiscie wygląda jak bust. Toppin rzeczywiscie nie jest wart więcej niz druga runda ale Duarte miał dobry pierwszy rok . W drugiem kombinajca kontuzji i rotacji mocno go ograniczyła. Jak dla mnie zdziwienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Nie jest bustem. 2 lata temu był wybrany z nr 13

to żadne kryteria, a to czy nie jest bustem dopiero się okaże, nie wiem skąd u Ciebie przekonanie co do tego, że on na pewno będzie bardzo dobry, choć jak mówiłem to dobry ruch Kings, a Pacers widocznie nie mieli za niego ofert, więc tu rynek go zweryfikował co jest bardziej wiarygodne niż Twoje widzimisię, nie chcieli mu utrudniać życia to oddali za paczkę fajek, historia jakich wiele

12 minut temu, ely3 napisał:

To że nie masz pojęcia to ok .Mogę się zgodzić z Tobą ale pokaz mi gdzie poszedł ostatnio gracz młody po swoim drugim sezonie za druga rundę.

Ty serio uważasz, że ktoś wierzy w to, co Ty tu wypisujesz? okoliczności wymian są różne i nie ma znaczenia czy ktoś był wybrany w loterii czy nie, może Pacers mogli dostać ciut więcej, a może wcale nie było ofert i woleli go puścić gdziekolwiek byle do zachodniej konferencji by nie marnować mu kariery skoro nie widzieli dla niego miejsca, a to oznacza, że zarówno Pacers jak i reszta ligi cenią chłopa niżej niż samozwańczy ekspert z zadupia Europy ;] natomiast jeśli okaże się, że zjebali, no to trudno i tak mają bardzo fajny, głęboki roster co jest ich mega sukcesem, bo jeszcze dwa lata temu były w Imdy same zgliszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to żadne kryteria,

Powtarasz to non stop. Sęk w tym ,ze to jest właśnie jakieś kryterium. W NBa bardzo rzadko oddaje się gracza tak młodego , którego nie trzeba zrzicić bo brakuje kasy. Ot oc

A Ty kolejny raz tworzysz jakąś krucjatę bo jak widac kolejny raz masz jakis osobisty problem ze mną albo ze sobą albo z oboma osobami naraz.

Już zdązyłem się przyzwyczaisz ,że przybiegasz na każdy mój wpis i próbujesz negować

Tyle z mojej strony. Jak masz takie potrzeby to sobie kolejny raz odpisz.

PS Nie wiem jak Ty ale ja nie czuje że żyje na zadupiu więc następnym razem pisze po prostu o sobie a nie w imieniu nas wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

W NBa bardzo rzadko oddaje się gracza tak młodego , którego nie trzeba zrzicić bo brakuje kasy. Ot oc

to wcale nie jest prawda, Hylanda oddano za 2x 2nd i też był w 2nd team, więc możesz już przestać sobie wmawiać, odrzucasz wszystkie czynniki, które mogły mieć wpływ na taki scenariusz, bo różne przypadki chodzą po ludziach, dodatkowo miał sezon na mniej niż 50TS na minusowym WS/48, do tego nie jest okazem zdrowia, ale nie mam zamiaru Cię przekonywać do niczego, tak samo jak nie odpowiadam na każdą bzdurę, która akurat napiszesz, zwykle dlatego, że zdążył zrobić to ktoś inny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.