Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ely3 napisał:

Gnialny role co rzuca za 3 ze skutecznością 33% ? Heat mu nie zamierzali płacić tyle bo wiedzą ,że moga go lekko zastąpić

Nadużywasz statystyk za całą "karierę", gdzie najpierw nie miał minut i próbka jest trochę z czapy, a potem jego role mieszały kontuzje (mało grał w stabilnym składzie). Jako starter rzuca za 3p 36% w RS i prawie 38% w PO, w meczach gdzie gra +30 min w tym sezonie to już 40%. Do tego gościu w PO nie pogarsza gry, tylko poprawia - co jest bardzo kluczowe w contenderze, gdzie sporo rolsów ma ciekawe statystyki w RS, a potem padakę grają. On naprawdę nic poza tym co gra nie musi robić, żeby ten kontrakt obronić. Jeśli sie poprawi choć trochę to steal będzie.

42 minuty temu, ely3 napisał:

Nigdy nie robił więcej niż 10 pkt na mecz na bardzo przeciętnym TS. Broni ok ale Thybulle o wiele lepiej. Pi razy drzwi dają podobny impakt tyle ,że Vincent ma ciut lepszą ofensywe a Thybulle obronę gdzie on naprawdę broni

per36 robi stabilne 13-14PPG/3/4/1,5 od 3 sezonów, jak nie dostajesz minut wcześniej, to trudno pokazać więcej.

Z tą ciut lepszą ofensywą to sie wygłupiłeś, kij już z tym rzutem, gdzie % byś sie mógł bronić, ale Thybulle poza dunkiem i C&S NIC nie potrafi... c'mon.

36 minut temu, Zimny napisał:

Przy czym, jak wspominam od jakiegoś czasu, dajcie Luce centra choćby na poziomie Gortata (jakiś kurna Zubac czy Poeltl) to ta liga stanie w płomieniach

Nie wiem czy tak by było, on za bardzo kocha piłkę i rzucanie, żeby sam C tu zmienił jakość klubu. Przecież miał Porzingisa... i co? Tu nawet Gobert (tak, wiem obecnie nie najlepszy przykłada, ale mimo wszystko lepszy od w/w 2) nie zadziała - bardziej on musi zmienić styl gry, a dopiero potem można klocki dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dannygd napisał:

Nadużywasz statystyk za całą "karierę",

To są dane z całego roku gdzie miał TS o 5 % gorszy niż średnia ligowa i ok 2 % gorszy od Thybulle. 

 

46 minut temu, Reikai napisał:

No keklem z tej ciut lepszej ofensywy, Thybulle od lat nie może grac minut w NBA przez bycie tragicznym w ataku, ale Vincent jest tylko CIUT lepszy.

Ale zdajesz sobie sprawę ,ze we wszystkich zaawansowanych statystykach Vincent jest minusowym graczem za zeszły rok? 

Jarałeś się Vanderbiltem który jest gorszym obrońcą od Thybulle. 

Thybulle broni na poziomie all -nba. Nie zasługuje na MLE ale tak samo Vincent który rok temu robił zarotne 9 pkt na TS gorszym od sredniej. Z trójką sporo poniżej średniej. Pod koszem kończył też poniżej średniej dla swojej pozycji.

Vinvent to przeciętny gracz jakich łatwo zastąpić i dlatego Heat nawet sie nie starało o niego walczyć . Powiedz mi w czym Vincent jest powyżej średniej ligowej ,że wg Ciebie zasługuje na MLE? 

WG EPM czy RAPM  Thybulle był w TOP20 obrońców ligi. I tak w 76ers jego obrony nie potrzebowali aż tak więc tracił minuty. 

Pożyjemy zobaczymy ale jak widze ,że Vincent jest w każdym aspekcie ofensywnym poniżej średniej ligowej dla swojej pozycji to nie wiem czym sie tu jarasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

To są dane z całego roku gdzie miał TS o 5 % gorszy niż średnia ligowa i ok 2 % gorszy od Thybulle. 

 

Ale zdajesz sobie sprawę ,ze we wszystkich zaawansowanych statystykach Vincent jest minusowym graczem za zeszły rok? 

Jarałeś się Vanderbiltem który jest gorszym obrońcą od Thybulle. 

Thybulle broni na poziomie all -nba. Nie zasługuje na MLE ale tak samo Vincent który rok temu robił zarotne 9 pkt na TS gorszym od sredniej. Z trójką sporo poniżej średniej. Pod koszem kończył też poniżej średniej dla swojej pozycji.

Vinvent to przeciętny gracz jakich łatwo zastąpić i dlatego Heat nawet sie nie starało o niego walczyć . Powiedz mi w czym Vincent jest powyżej średniej ligowej ,że wg Ciebie zasługuje na MLE? 

WG EPM czy RAPM  Thybulle był w TOP20 obrońców ligi. I tak w 76ers jego obrony nie potrzebowali aż tak więc tracił minuty. 

Pożyjemy zobaczymy ale jak widze ,że Vincent jest w każdym aspekcie ofensywnym poniżej średniej ligowej dla swojej pozycji to nie wiem czym sie tu jarasz. 

Zapytaj @Alonzoczy Heat nie zależało na utrzymaniu go, przecież złożyli mu nawet ofertę.

"Jego obrony nie potrzebowali więc tracil minuty" - lol. Raczej był tak okropny w ataku że nikogo nie obchodzi jak broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

apytaj @Alonzoczy Heat nie zależało na utrzymaniu go, przecież złożyli mu nawet ofertę

On to twierdził ,ze Hihhsmith to steal a ja mu pisałeś ,ze kolor straci pozycje jak tylko Heat będa zdrowi co się zresztą stało. 

Heat złożyło Vincentowi propozycje na poziomie 10 mln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

On to twierdził ,ze Hihhsmith to steal a ja mu pisałeś ,ze kolor straci pozycje jak tylko Heat będa zdrowi co się zresztą stało. 

Heat złożyło Vincentowi propozycje na poziomie 10 mln?

To nie jest prawda przeciez, Highsmith gral nawet w PO powazne minuty, przeciez on w G5 z Celtics np zagral 36 minut i rzucil 15 pkt..Zlozyli mniej, dlatego poszedl do Lakers, ale zalezalo im na tym zeby zostal bardzo podobno.

Cytat

 

According to Miami Herald reporter Barry Jackson, the Heat offered Vincent a three-year contract starting at $7.7 million per year.

Considering the difference in state tax, the difference between at least the first year of the contract would likely be a bit less than $3.3 million per year. But the California native would still stand to make more by playing for the Lakers, so there really was no financial incentive for him to stay in Miami for that offer.

 


Ja nie twierdze ze gosc bedzie najlepszym rolesem w lidze czy cos, ale porownywanie go do Thybulla ktory nie gra w NBA od poczatku kariery bo jest tak beznadzijeny w ataku jest lekkim naduzyciem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol xd no przeplacili o 3 mln wiecej niz oferowal macierzysty klub, ktoremu zalezalo na tym zeby zostal ale maja przejebana sytuacje kontraktowa obecnie, mysle ze pieknie Lakers dali sie wpuscic w maliny za te 3 mln wiecej. Fani Heat na forach rozpaczajacy za Vincentem tez pewnie nie widzieli, ze Thybulle jest prawie na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

le porownywanie go do Thybulla ktory nie gra w NBA od poczatku kariery bo jest tak beznadzijeny w ataku jest lekkim naduzyciem.

To Ty go pórownywałeś. Ja pisze ,ze obaj nie zasługują na MLE . A Vincent to typowy twór Miami Heat, którego łatwo zastąpić. 

On miał dobre PO i co niektórzy się zachłysnęli ale w RS to on nie pokazał niczego ponad przeciętnego. Po fajne tego mu nie odmawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

żeby ktoś Ci nie wyciągnął postów sprzed roku jaka to wspaniała paka się w Cavs buduje

a co nie byla mocna i ciekawa paka na papierze? zabraklo  formy Mitchellowi i doswiadczenia, umiejetnosci do gry o najwyzsza stawke reszcie

3 godziny temu, Tecu napisał:

 

Doncic/Hardy

Irving/Curry/Exum

Green/Thybulle/THJ

Williams/Kleber/Omax

Powell/Holmes/Lively/McGee

wyciagnij Doncicia i wsadz jakiegos Sabonisa i masz murowana 1-4 draftu w przyszlym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, memento1984 napisał:

wyciagnij Doncicia i wsadz jakiegos Sabonisa i masz murowana 1-4 draftu w przyszlym roku

A to Irving nie ciągnął NEts w zeszłym roku do PO?I nie miał dobrego bilansu rok temu z Mavs bez Donica?  Tzn ja wiem ,że tam było 3-1 ale nie sądze by skład z Irvinigem byłby w TOP4 draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

A to Irving nie ciągnął NEts w zeszłym roku do PO?I nie miał dobrego bilansu rok temu z Mavs bez Donica?  Tzn ja wiem ,że tam było 3-1 ale nie sądze by skład z Irvinigem byłby w TOP4 draftu

przeciez on nie zagra wiecej jak 55 games bez kolan i tych jego innych urazow.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, memento1984 napisał:

przeciez on nie zagra wiecej jak 55 games bez kolan i tych jego innych urazow.

Ale nadal te 55 gier to jest powyzej TOP5 draftu

W każdym zespole jak zabierzesz gracza TOP5-6 ligi i zamienisz go na gracza z innej pozycji co jest ok 20 miejsca w lidze to będzie spadek . Ale duet Irving -Sabonis byliby minimum w play-in a w TOP4 draftu. Przecież duet FOx- Sabonis z gorszymi zadaniowcami byli prawie cały sezon w TOP5 zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

To są dane z całego roku gdzie miał TS o 5 % gorszy niż średnia ligowa i ok 2 % gorszy od Thybulle.

Porównywanie statystyk gracza, który regularnie gra ok. 30 min do statystyk z meczów gdzie gra ktoś mniej niż 15, średnio oddając 1 rzut na kwartę, gdzie naprawdę przypadek/sytuacyjność ma większe znaczenie niż powtarzalność, a na końcu wyciąganie średniej to jakiś bełkot pozbawiony logiki. 

Jak chcesz, to dalej uprawiaj te pierdolondo dalej - ja odpadam.

Załączę tylko (o ironio) jak broniłeś umowy 33/3 Exuma w 2018 roku (102 mln SC wtedy było, do 136 mln dziś LOL), który z ławki robi zawrotne

16.0 MPG 5.6 PPG 1.7 RPG 2.0 APG 0.4 SPG 0.2 BPG

na 30% za 3p....53% TS, a tu masz overall porównanie statystyk 2 sezonów poprzedzających kontrakt jednego i drugiego ;)

Lk3mFCy.jpg

djS0tmc.jpg

Musze przyznać obiektywizm 1 klasa!

Godzinę temu, lorak napisał:

dla mnie Vincent to taki typowy nabytek lakers, tzn. fani go przeceniają, bo wiążą z nim nadzieje (+akurat zagrał niezłe PO w CY). ale przyjdzie sezon i będzie rozczarowanie, bo to guard z impactem w O poniżej średniej ligowej.

A w zeszłym roku zagrał źle w PO? Bo moim zdaniem też grał dobrze... mniej minut, ale dobrze grał. Co do rozczarowania, to jeśli tu ktoś oczekuje, że będzie grał jak Reaves w O, to znaczy, że nie rozumie po co go tu sprowadzono. Nie wiem czy ktokolwiek z LAL chciałby zamienić historycznie Fishera na bardziej ofensywnego gracza, zpbacz porównania Dereka z sezonów 3peat i ost 2 Gaba - naprawdę podobna rola, warta chyba 8% SC.

D5fjzWi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, dannygd napisał:

A w zeszłym roku zagrał źle w PO? Bo moim zdaniem też grał dobrze... mniej minut, ale dobrze grał. Co do rozczarowania, to jeśli tu ktoś oczekuje, że będzie grał jak Reaves w O, to znaczy, że nie rozumie po co go tu sprowadzono. Nie wiem czy ktokolwiek z LAL chciałby zamienić historycznie Fishera na bardziej ofensywnego gracza, zpbacz porównania Dereka z sezonów 3peat i ost 2 Gaba - naprawdę podobna rola, warta chyba 8% SC.

ciekawe porównanie, ale sęk w tym, że Fisher był całkiem niezły w O. te jego prawie 40% za 3 to był skarb w tamtych czasach (ORTG niższy o ~10 PTS). Gabe jest zwyczajnie below average shooterem i obawiam się, że LJ znowu nie będzie miał spacingu, na jaki zasługuje ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.