Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Reikai napisał:

mają size, shooterow, obrońców,  mlodych graczy,  10 osobowa rotacje i spoko kontrakty, takze pod wymianę w przyszłości

Z tymi obrońcami, to kogo masz na myśli z nowych poza Gabem? Bo Prince był bodajże najgorszym obrońca Soty w PO, Gabriel czy Brown Jr. to co najmniej poziom wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dannygd napisał:

Z tymi obrońcami, to kogo masz na myśli z nowych poza Gabem? Bo Prince był bodajże najgorszym obrońca Soty w PO, Gabriel czy Brown Jr. to co najmniej poziom wyżej.

Brown JR nie mial prawa znajdowac sie na boisku w PO miedzy innymi przez obrone, Gabriel to 5 w ciele 3/4 takze no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karl napisał:

ps. Z tym leading Partizan to title to trochę Woj chyba przesadził bo głównie to Dante wchodzil z ławki i grał średnio 23 min. 

że w Europie się nie gra po 40 minut i często z ławki albo wcale bo mają 7 różnych rozgrywek na raz to nie znaczy że nie był leading playerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

W powietrzu pachnie poteznymi przetasowaniami jeszcze. Zeby zrzucic Lillarda do Heat ktos trzeci musi sie wlaczyc. Kto wie czy nie polacza tego wszystkiego z Hardenem i bedzie stu zespolowy deal :D

Blazers wciągaja Lowrygo i picki za Herro? 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał:

Brown JR nie mial prawa znajdowac sie na boisku w PO miedzy innymi przez obrone.

No nie zgodzę się z Tobą. Liczby też temu przeczą, taki Prince miał ponad 122 DRtg do 111 Browna, który bez Davisa miał DRtg 107. On był kiepski w ataku, możliwe, że najgorszy, ale po tych PO Prince też zawodził ponad miarę...

2 godziny temu, Behemot napisał:

Chodzi mi o to jakie mają zasoby. Co mogą położyć na stole. Mają worek picków. Mają Claxtona.

Ty, ale jaki sens mialoby oddawanie Claxtona? Przecież to ich najlepszy obrońca... a jego pensja niewiele tu zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Jock , który zagrał mega fajne PO ( II runda lepsza od Aytona ) vs koleś , który nigdy w nich nie zagrał. Ja wiem, że to nie jego wina , ale koleś już 5 RS w NBA więc budzi wątpliwości czy w PO podoła. 

Z tymi " mega fajne" to nie przesądzaj - na tle  tak słabego Aytona to i BB wyglądał by lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

Jock , który zagrał mega fajne PO ( II runda lepsza od Aytona ) vs koleś , który nigdy w nich nie zagrał. Ja wiem, że to nie jego wina , ale koleś już ma za sobą 5 RS w NBA więc budzi wątpliwości czy w PO podoła. 

Landale wyglądał fajnie na tle Aytona, ale ostatecznie jego impact nie był wcale zbytnio widoczny, Eubanks mniej więcej posiada podobny potencjał, a zarabia znacznie mniej niż to co dało Houston Landelowi, zresztą przed tamtym sezonem też mogłeś pisać, że Landale nie zweryfikował się w PO, więc taką to ma teraz wartość

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał:

Ty, ale jaki sens mialoby oddawanie Claxtona? Przecież to ich najlepszy obrońca... a jego pensja niewiele tu zmienia.

Taki, żeby zdobyć Lillarda zamiast Heat. Mają super obrońców na skrzydłach, daliby radę. Można im też dać Nurkica w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

A kto by krył Jokicia ?

na dziś wiemy, że nikt by w tej kampanii temu nie podołał, Landale też nie dał rady, więc tak naprawdę Suns nie zapobiegli swoim największym bolączkom i ta debata nie ma tu sensu, choćby dodali pięciu Bealów jeszcze, inna sprawa czy w ogóle ktokolwiek jest w stanie to zrobić

tym bardziej dziwi mnie spuszczenie Bamby przez Lakers kosztem Hayesa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na dziś wiemy, że nikt by w tej kampanii temu nie podołał, Landale też nie dał rady, więc tak naprawdę Suns nie zapobiegli swoim największym bolączkom i ta debata nie ma tu sensu, choćby dodali pięciu Bealów jeszcze, inna sprawa czy w ogóle ktokolwiek jest w stanie to zrobić

tym bardziej dziwi mnie spuszczenie Bamby przez Lakers kosztem Hayesa

Jeden i drugi to dziady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Jeden i drugi to dziady

Bamba do czasu zawieszenia miał bardzo dobry okres w Magic, potem zawiesznie z dupy, odsunięcie od składu, potem trudny start w Lakers i konuzja za kontuzją, liczę, że może Nuggets złożą mu ofertę, choć mając Bryanta pewnie do tego nie dojdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bamba do czasu zawieszenia miał bardzo dobry okres w Magic, potem zawiesznie z dupy, odsunięcie od składu, potem trudny start w Lakers i konuzja za kontuzją, liczę, że może Nuggets złożą mu ofertę, choć mając Bryanta pewnie do tego nie dojdzie

 

Bryant w Miami już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.