Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2023/24


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mar napisał(a):

jeszcze na pewnym etapie sie łudziłem, że można powalczyć

był taki moment, ze doszedles na stocos i zacząłem się martwic.

47 minut temu, PeWee napisał(a):

 

Wemby all the way!

 

i Harden, to był game changer ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub

zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].

W nawiazaniu do regulaminu chcialbym zglosic wniosek by zaglosowac za usunieciem 3 GMow:

1) Toronto Raptors mialo 532 GP, 8 ruchow i ostatnia aktywnosc Marzec 18 gdy w skladzie bylo pelne gwiazd, ktore na poczatku zdecydowanie kierowaly do contendowania.
Nawet nie bylo tu pelnego rostera! W zeszlym sezonie 5 ruchow. Jak dla mnie to jest pelny autopilot.

2) Detroit Pistons - 655 GP, 8 ruchow i ostatnia aktywnosc Marzec 29. Ktory to juz rok jest totalnie zawalona rotacja na guardzie??? IMO od lat jest autopilot.

3) Wasz ziomek Dunk Fan mial 0 ruchow w sezonie! 644 GP i ostatnia aktywnosc Marzec 29. Nie wyobrazam sobie scenariusza, w ktorym marna druzyna ma ZERO zmian w sezonie by to mialo jakikolwiek sens, nawet pelnego rostera tu nie ma! IMO do wywalenia taki olewus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, matek napisał(a):

Pisz nicki z forum, a nie same nazwy drużyn.

Jest w pierwszym poscie tego watku, ale Szulim, Regis i Dunk Fan.

37 minut temu, Lu- napisał(a):

Ale jeśli wyjebiemy trzech GMów, to kto miałby ich zastąpić, skoro dwóch z tych trzech było anonsowanych jako zajebiście aktywni?

Przy takiej aktywnosci to losowe osoby z ulicy wydaja sie obiecujace...
Dlatego wrzucilem temat teraz, a nie gdzies tuz przed draftem zeby nie bylo lapanki, przy rekrutacji przez pare miesiecy chetni sie znajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich ruchów nie robiłem? A trejd z Jendrasem?

Weź się przygotuj następnym razem. Nie gram o nic, ruchy na FA nie są do niczego potrzebne, skład ustawiam, na oferty odpowiadam (Twoje są z dupy), a ja przygotowuję skład pod następny sezon mając niezły pick.

 

Edytowane przez Dunk Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla TOP3 i wszystkich którzy są zadowoleni z osiągniętych założeń przedsezonowych :)

 

Dla mnie osobiście większym problemem jest 10 aktywnych slotów i tylko 3 rezerwowe. Średnio to wygląda przy lidze wielosezonowej.

PS. Kolejność draftu wrzucę w weekend, więc bez paniki.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wyrzucać mnie nie musicie bo i tak bym rezygnował po tym sezonie ;)

za dużo pracy, za mało czasu - niestety nie mam możliwości zaangażowania się tak jak bym chciał i jak to robiłem w poprzednich latach

takze dzięki wielkie za grę, zostawiam zespół który może stać się kontenderem przy bardziej zaangażowanych GM ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 problem rozwiązany i to spory ...nie chce mi się pisać epitetów 

inna kwestia jest dla mnie taka - czy GM odpowiada na pytania o trejdy i jest dostępny 

ja bym Loraka wyjebal za to jak poprowadził team w tym sezonie...ale to już moje fbxowe zboczenie 

takze jak ktoś nie poczynił ruchu a jest aktywny to dajmy mu zostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Szulim napisał(a):

takze dzięki wielkie za grę, zostawiam zespół który może stać się kontenderem przy bardziej zaangażowanych GM ;) 

 

@Szulim na zawsze w naszej pamięci. Głównie przez to, że w expansion drafcie wziął Lu Dorta przed Stephem Currym.

PS. Gdzie się podział @bulek? Brakuje mi go tutaj, troszeczkę nawet tęsknię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U @Regis widać chyba zmęczenie materiału, bo skład ma potencjał, z tym że trzeba by tam zrobić porządek przez trejdy. Moim zdaniem też już pora na zmianę GM Pistons. Zgodnie z regulaminem poddamy to pod głosowanie.

Co do głosowania nad wnioskiem dotyczącym usunięcia @Dunk Fan, to sobie to darujemy. Tomek sam się wypowiedział w temacie, a faktycznie zrobił sobie sezon na przeczekanie, gdzie miał sporo kontuzji i walczył o wysoki pick.

Temat @Szulim rozwiązał się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dunk Fan napisał(a):

Nie gram o nic, ruchy na FA nie są do niczego potrzebne, skład ustawiam, na oferty odpowiadam (Twoje są z dupy), a ja przygotowuję skład pod następny sezon mając niezły pick.

He? Ze niby nie dalo sie przez caly sezon pobrac kogos przydatnego na przyszlosc?
Przeciez to jest kompromitujacy poziom GMowania nie zebrac po drodze jakiegos zlamasa czy prospekta...

40 minut temu, ai3 napisał(a):

zagram jak Lorak 

czym sie rozni management Loraka od Regisa ? 

serio pytanie 

Sam sobie odpowiedziales wczesniej...

12 godzin temu, ai3 napisał(a):

inna kwestia jest dla mnie taka - czy GM odpowiada na pytania o trejdy i jest dostępny [...]

takze jak ktoś nie poczynił ruchu a jest aktywny to dajmy mu zostać 

Roznil sie mocno aktywnoscia na forum i w reagowaniu na propsy.
Konsekwentnie je odrzucal, ale przynajmniej odpisywal.

Poza tym jego druzyna byla rzadkim przypadkiem kiedy nie musial nic zmieniac by wygrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie kompromitujące, dla mnie odpowiednie dla sytuacji zdrowotnej/kadrowej w zakończonym sezonie. Niczego by to nie zmieniło.

Gratuluję kolegom z podium:

1. lorak, to co zrobiłeś długo nie będzie nigdzie pobite. Aż sam jestem ciekaw z jakim SC skończy ;]

2. Mar, Luka robił, co mógł, ale Wemby rządzi.

3. Jendras, mam nadzieję, że Rozier i Gafford pomogli ;]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.