Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2023/24


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].
 

Była dyskusja na temat marca w trakcie sezonu, arguMenty są znane, totalny brak zaangażowania. KTO jest za wyrzuceniem gracza Marzec z ligi? Potrzebujemy 11 głosów i sprawa jest załatwiona. 
 

1. RonnieArtestics 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].
 

Była dyskusja na temat marca w trakcie sezonu, arguMenty są znane, totalny brak zaangażowania. KTO jest za wyrzuceniem gracza Marzec z ligi? Potrzebujemy 11 głosów i sprawa jest załatwiona. 
 

1. RonnieArtestics 

Mi raczej odpisuje, nie mam ciśnienia, by go wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2023 o 12:43, barcalover napisał(a):

Są chętni na MPJ, Keldona, Treya Murphyego, Zacha Collinsa, Herba Jonesa, ewentualnie Hardena lub KD?

Harden dostępny w bardzo przystępnej cenie. Reszta też aktualna, choć jak oddam Hardena, to nie będę już miał problemów z zejściem z salary. W każdym razie sprawdźcie skrzynki (a niektórzy niech opróżnią @buła), bo posłałem kilka propsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pomogę zejść z salary.
 

U mnie simons, RobWill, middleton i pick#1 nietykalni, reszta dostępna, mam dwa inne picki, sporo ciekawych tanich graczy, no i jeszcze dość taniego ziona dla tych co lubią życie na krawędzi. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@t_omko da radę jakaś listę kto ma ile kasy waivers ? 

to chyba w miare aktualne:

Screenshot-2023-08-24-at-09-07-41.png

 

 

 

-----

 

 

 

Wreszcie jakiś deal, dzięki @RonnieArtestics!

Pacers in: Keldon Johnson + $35
Bulls in: 2023 Kings Pick (#9)

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam deal z @barcalover dla formalności. 
 

szukam dalej większych nazwisk na ten sezon, do zaoferowania mam zejście z salary czyli pick#15 i kilku tanich młodziaków, którzy może wypalą może nie. 
Nowo pozyskany keldon tez jest do ruszenia, ale ja tu przewiduje ze pop bedzie mocno trzymał pod kloszem wembanyame, wiec ogolnie wyceniam Keldona produkcje na ten sezon dosc dobrze, stad oddałem za niego aż #9. 
 

chce być mocnym graczem na waivers a wiec za każde zejście z salary będę starał się też wyłudzić od was $$ :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.