Skocz do zawartości

[ beGM 2nd round Play-In '23 East ] #8 BULLS (43-39) – #9 BUCKS (41-41)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fluber napisał:

O, dzięki, czyli kolejne kłamstwa @Pablo81. Mam wrażenie, że już dawno mieliśmy tu dyskusję na temat tego, żeby nie kłamać w opisach bo będą konsekwencje. No trudno, bawcie się dobrze 

Nie wiem o jakie kary tu wnioskujesz ale nie zmienia to faktu ze Grek nie jest tu dobrze obudowany.

jak już wspominamy Keldona Johnsona to on miał bardzo dobry koniec sezonu i pomimo ze go taktycznie pop usadził w meczach o stawkę ( tanku) to zobaczcie co robił w T3

22,8 PPG ( wyżej niż średnia sezonu ) 6,1 RPG ( także ) 3,7APG ( także ) poprawiając się z gry o 3,4% FG 

spadły mu FT% ale to przy tanku spurs może być podejrzane 

facet przejął role DDR na miękko z marszu i pomimo słabego wyniku spurs akurat Keldon zaliczył bardzo ale to bardzo dobry sezon i co warte kolejny rozwojowy co u młodych graczy jest ważne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Giannis w heliocentryczym ataku opartym na shooter'ach gra 3 sezon i udowadniał że potrafi tak wygrywać

No tak tylko obrona jest ustawiano aby zminimalizować drive&kick i trapy przy wchodzącym Giannise to będą generowały straty. Jokić jak tylko był trapowany przez obrońców Phoenix w G2 to piłka leciała w trybuny albo gdzieś wyrzucał atakującego na połowę a tutaj Giannis ma podać do milimetra i to jeszcze z weakside'u ?

Doświadczenie i zgranie – z nowych graczy któtrzy nie grali wBucks jest jedynie Fultz i Okogie, reszta to gracze z którymi Grek już co najmniej dwukrotnie bił się w PO

Middleton ma doświadczenie z finałów , Łotysz DeMar byli w 2rd ostatnio to o czym mowa ? A zgranie cóż Ja nie uznaje teorii Alonzo

Kłopoty zdrowotne rywala: Randle wraca po kontuzji, w PO nie wyszedł jeszcze z 34% w karierze, Middelton po kontuzji przeplatał mecze świetne z mocno przeciętnymi

Przecież bierzemy pod uwagę 3T a w szczególności końcówkę więc ogólnie trochę dziwny ten argument biorąc pod uwagę jak mocno kasztanił Okogie w ataku w PO

Russel Westbrook jego overall impact, niech odpala ile wlezie

Przecież u mnie raczej nie jest pierwszą opcją jak w realu więc raczej nie będzie odpalał ile wlezie.Istnieje coś takiego jak reakcja na wydarzenia boiskowe i jak coś to szybko ława.

Shot distribution w Bulls – trochę nie wiem kto jest rolsem a kto ciągnie ten wózek, liczba possesions jest ograniczona a całe S5 jest przyzwyczajone do sporej ilości fga / per game. Pachnie tu mocno koszykówką typu one for me, one for you itd. Kolektywnie jako zespół Bucks prezentują się w tym aspekcie lepiej.  

Będzie iso DeMara na Seth przez jego 8 m i wtedy DeMar nastuka punktów co nie miara.

Odnośnie tej siły ofensywnej Bulls, trochę też mam wrażenie że to tacy real Wizzards NBA, są nazwiska ale tam w s5 każdy jest przyzwyczajony do oddawania sporej ilości rzutów, liczba possesions w meczu jednak jest ograniczona

Ma też swój plus, że jak jednemu nie będzie wpadać to mogę ustawić akcję na drugiego u Ciebie lekki przestój Giannisa ( nie grał w Play-In więc nie wiadomo ) powoduje przestój całej drużyny.

W ataku jest typem którego Giannis będzie najczęściej atakował

Pewnie będą jakieś faule przy rzucie a tutaj Giannis 57 % FT w RS.

więc Randlem i jego dyspozycja raz że po kontuzji a dwa że przy sporej presji sie nie przejmuje

Przecież I połowię G1 miał super w drugiej mu gorzej szło więc w drugiej może już nie być potrzeby jak będzie + 10/15 po pierwszej połowie

Zachęcamy ich do oddawania piłki w ręce Westbrook’a

L15 w 3T drives RW0 to 1,3 FTA a to na 9 wjazdów czyli często wymuszał faule. Przy Twojej skromnej rotacji pod koszowej widzę problem w przypadku faul trouble , któregoś z podkoszowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pablo81 napisał:

No tak tylko obrona jest ustawiano aby zminimalizować drive&kick i trapy przy wchodzącym Giannise to będą generowały straty. Jokić jak tylko był trapowany przez obrońców Phoenix w G2 to piłka leciała w trybuny albo gdzieś wyrzucał atakującego na połowę a tutaj Giannis ma podać do milimetra i to jeszcze z weakside'u ?

Przy takiej obronie gramy inaczej, napisałem 

18 godzin temu, Pablo81 napisał:

Middleton ma doświadczenie z finałów , Łotysz DeMar byli w 2rd ostatnio to o czym mowa ? A zgranie cóż Ja nie uznaje teorii Alonzo

Mowa o tym ze pisałem o Bucks nie o Bulls : ) 

18 godzin temu, Pablo81 napisał:

Przecież u mnie raczej nie jest pierwszą opcją jak w realu więc raczej nie będzie odpalał ile wlezie.Istnieje coś takiego jak reakcja na wydarzenia boiskowe i jak coś to szybko ław

Problem w tym ze on joe potrafił zaakceptować innej roli a żeby to miało sens powinien być opcja numer 5 na 25 min tak jak w clipps ( jak zagrał 30+ w pierwszych meczach wszystkie w jape). I nagle mam uwierzyć ze tutaj sobie elegancko pyka po 35 minut w roli rolesa oddając 6 rzutów na mecz - taaaak : ) 

18 godzin temu, Pablo81 napisał:

Będzie iso DeMara na Seth przez jego 8 m i wtedy DeMar nastuka punktów co nie miara.

Czyli Ty reagujesz na sytuacje boiskowa - patrz Twój własny opis wyżej - a Bucks już nie ? :) taaaaa x2 

18 godzin temu, Pablo81 napisał:

Pewnie będą jakieś faule przy rzucie a tutaj Giannis 57 % FT w RS.

To wystarcza te 2pts które na nim zdobędzie, and1 jak wpadnie co drugi to tez spoko opcja : ) 

18 godzin temu, Pablo81 napisał:

Przecież I połowię G1 miał super w drugiej mu gorzej szło więc w drugiej może już nie być potrzeby jak będzie + 10/15 po pierwszej połowie

Patrzyłem na całość PO nie na mecze poszczególne, ostatni mecz z Miami bez Butlera tez dobrze wydaje się ze zgrał 

W dniu 2.05.2023 o 16:32, Pablo81 napisał:

 

Może i tak. Niemniej z tym skladem, co u nas mają Bucks Giannis nie grałby w realu w Milwaukee.

Taktycznie i mentalnie takie nastawienie wyglada jak real Bucks vs Miami : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.