Skocz do zawartości

[2040] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Też tak myślałem. Ale jak nie będzie kontuzji, to mają mistrza na 95%. Ogólnie straszna nuda się zapowiada przez najbliższe lata.

Dzięki @Roger!

A tak serio to z simek wychodzi co najwyżej 50%. Są jeszcze zespoły, które mają potencjał zatrzymać ten walec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2023 o 23:25, julekstep napisał:

zbliżamy się do ASG, więc myślę że czas najwyższy na jakieś typowanko! Tracker per konfa/pozycja na ten moment (co do pozycji to jeszcze może się pozmieniać + tutaj bazuję na eye teście - taki Dwight np. grał chyba podobną mecz na 4 i 5 a potwory z Nuggets to totalnie nie mam pojęcia gdzie będą przypisane koniec końców)

East:

PG: 1 - Russell Westbrook, 2 - Stephen Curry, 3- John Wall, 4 - Jameer Nelson, 5 - Terry Rozier/Damian Lillard
SG: 1 - James Harden, 2 - Bradley Beal, 3 - CJ McCollum, 4 - Baron Davis, 5 - Klay Thompson
SF: 1 - Rudy Gay, 2 - Kobe Bryant, 3 - Luol Deng, 4 - Andrei Kirilenko, 5 - Larry Hughes
PF: 1 - Josh Smith, 2 - Al Jefferson, 3- Nikola Vucevic, 4 - Kristaps Porzingis, 5 - Amare Stoudemire
C : 1 - Marc Gasol, 2 - Jusuf Nurkic, 3 - Greg Oden, 4 - Tyson Chandler, 5 - Kendrick Perkins

West:

PG: 1 - Kyrie Irving, 2 - LeBron James, 3 - Rajon Rondo, 4 - Chris Paul, 5 - Ramon Sessions
SG: 1 - Victor Oladpio, 2 - Jimmy Butler, 3 - Kevin Durant,  4- Jaylen Brown, 5 - Wesley Matthews
SF: 1 - Anthony Davis, 2- Paul George, 3 - Gerald Wallace, 4 - Kevin Love, 5 - Harrison Barnes
PF: 1 - Giannis, 2 - Julius Randle, 3 - Brook Lopez, 4 - Jonas Valanciunas, 5 - Karl-Anthony Towns
C : 1 - Dwight Howard, 2 - Joel Embiid, 3 - Robin Lopez, 4 - Hassan Whiteside, 5 - Andrew Bogut

a jak Wy to widzicie? :P 

Jeżeli chodzi o zachód to na chwilę obecną można wykreślić Howarda, Embiid na pewno nie będzie liczony jako C, Butler rozegrał jednak więcej spotkań jako SF.

Giannis grał dużo na zmianę jako PF/C, podobnie Embiid ale on chyba był dotowany jako SF/PF/C. @Krzemo musiał by się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

Do tego bogowie simki zjebali im Haywarda i Fourniera, by byli minusowymi assetami

i to wszystko rzieki mnie, Krzemik rok rocznie zabiera mi jakiegos sg, hay, fournier, teraz powel, na najblizsze fa czekam z hujzonią ... albo big comeback kacapa 😋

2 godziny temu, Krzemo napisał:

Przecież to żaden precedens, tutaj wspomnę HoF Ivana Chiriaeva

czo, kto

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Też tak myślałem. Ale jak nie będzie kontuzji, to mają mistrza na 95%. Ogólnie straszna nuda się zapowiada przez najbliższe lata.

to ze SaS borderline po to nie znaczy ze odrazu nuda 😋😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Dzięki @Roger!

A tak serio to z simek wychodzi co najwyżej 50%. Są jeszcze zespoły, które mają potencjał zatrzymać ten walec.

Rzadko zdarza się skok z 9 miejsca na 1 w loterii, o ile w ogóle kiedykolwiek w historii simki była taka sytuacja.

Co poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

to te same simki wg których Spurs miało iść na misia? xD

tankery to zawsze takie wyszczekane😋

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Łamistrajk Wariat się wyłamał :)

A łamistrajki w tym samym sznurku stoją co konfidenci :P

to juz wspomnialem powyżej, gdyby nie ja to by w ogole nie bylo rywalizacji w tym sezonie 😛

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Uuu, szybko soda poszła :)

mi duzo nie trzeba😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 55 (na pierwszym miejscu goscie)

Warriors 115 - Grizzlies 120
play-by-play

Kings 87 - Nuggets 117
play-by-play

Hawks 97 - Lakers 108
play-by-play

Raptors 116 - Wizards 111
play-by-play

Cavaliers 137 - Pacers 142
play-by-play

Magic 100 - Rockets 125
play-by-play

Heat 110 - Nets 90
play-by-play

Mavericks 134 - Spurs 105
play-by-play

Sonics 123 - Timberwolves 132
play-by-play

Bucks 107 - Hornets 110
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Tyler Hansbrough (Hornets) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 56 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 115 - Trailblazers 103
play-by-play

Hornets 127 - Pistons 116
play-by-play

Mavericks 112 - Nets 105
play-by-play

Jazz 124 - Wizards 127
play-by-play

Spurs 112 - Sonics 86
play-by-play

Suns 97 - Nuggets 129
play-by-play

Bulls 106 - Heat 117
play-by-play

Hawks 92 - Kings 93
play-by-play

Bucks 77 - Knicks 108
play-by-play

Timberwolves 109 - Clippers 118
play-by-play

Celtics 119 - Magic 100
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Danilo Gallinari (Pistons) - 6
    Damian Lillard (Bulls) - 8
    Devon Frazier (Hawks) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.