Skocz do zawartości

[2040] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja patrzyłem na twoją taktykę dwie minuty przed simką i nic nie było zmienione.

Taksa wysłana o 9:50 a Krzemo pojawił się na discordzje o 9:51. Teoretycznie można było to zmienić a w praktyce @Szulim wysyłajcie jakieś poprawki szybciej! Albo napisz na discordzje że właśnie coś zmieniłes.  Od wszystko da się wyłapać jak się wysyła w ostatniej chwili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Taksa wysłana o 9:50 a Krzemo pojawił się na discordzje o 9:51. Teoretycznie można było to zmienić a w praktyce @Szulim wysyłajcie jakieś poprawki szybciej! Albo napisz na discordzje że właśnie coś zmieniłes.  Od wszystko da się wyłapać jak się wysyła w ostatniej chwili....

Nic by to nie zmieniło. Liga nie ma odpowiedzi na Hornets od czasu pozyskania HOF Larry'ego 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nic by to nie zmieniło. Liga nie ma odpowiedzi na Hornets od czasu pozyskania HOF Larry'ego 😎

widzisz

ja ci dupę ratuję a Ty mi Farieda buntujesz (do TRa na który nie ma chyba żadnych szans, bo z graczy na podobnych kontraktach Faried jest chyba najgorszy xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 10 spotkań za mną, bilans 7-3 na tak mocnym wschodzie nie jest zły. Martwi trochę słaba obrona w porównaniu do zeszłego sezonu, poza tym start raczej pozytywny. 

Nelson bardzo dobre wejście w sezon (oczywiście nie aż takie jak w zeszłym sezonie, ale to było nie do powtórzenia) widać, że po kontuzji nie ma już śladu i nie wpłynęła ona na jego poziom sportowy, dalej jest liderem mojej ofensywy. BigAl póki co bardzo spokojnie, liczę na trochę więcej w kwestii scoringu i lepsza grę w D gdzie jako mój defensive anchor głównie odpowiada za słabszy start po tej stronie parkietu (btw podejrzewam, że w zeszłym sezonie w jakiś adv stats to BigAl byłby pewnie w top5 ligi). Bardzo dobry start Chandlera, który upodobał sobie mecze z Cavs, świetnie się wywiązuje z roli finishera poki co. Francis jeszcze nie zrzucił rdzy, ale to się zdarza u weteranów, myślę że wejdzie jeszcze na poziom z zeszłego sezonu. Jeśli chodzi o ławkę to nowy nabytek Granger robi to co do niego należy czyli zdobywa punkty :) slabiutko w ataku póki co Speights i tutaj liczę na zdecydowaną poprawę. 

Podsumowując to całkiem pozytywny start w wykonaniu drużyny z Detroit, zobaczymy co dalej, ale w walce o PO liczy się każdy win więc mam nadzieję, że obędzie się bez głupich wpadek.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 13 (na pierwszym miejscu goscie)

Pistons 109 - Celtics 117
play-by-play

Rockets 108 - Knicks 103
play-by-play

Pacers 135 - Wizards 132
play-by-play

Suns 100 - Clippers 116
play-by-play

Bulls 104 - Sonics 118
play-by-play

Lakers 120 - Raptors 117
play-by-play

Grizzlies 103 - Spurs 98
play-by-play

Nuggets 124 - Kings 96
play-by-play

Warriors 93 - Jazz 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Al Jefferson - DET - 3 days
    Tyua Jones - IND - 5 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 14 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 100 - Heat 103
play-by-play

Celtics 104 - Bucks 98
play-by-play

Magic 93 - Grizzlies 111
play-by-play

Suns 109 - Warriors 116
play-by-play

Kings 103 - Cavaliers 104
play-by-play

Pistons 117 - Trailblazers 106
play-by-play

Bulls 114 - Timberwolves 131
play-by-play

Hawks 104 - Sonics 110
play-by-play

Rockets 94 - Nuggets 100
play-by-play

Spurs 103 - Lakers 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Dzień 15 (na pierwszym miejscu goscie)

Rockets 138 - Jazz 124
play-by-play

Pacers 111 - Sonics 113
play-by-play

Raptors 115 - Spurs 125
play-by-play

Kings 88 - Clippers 100
play-by-play

Heat 118 - Trailblazers 91
play-by-play

Hawks 116 - Wizards 107
play-by-play

Grizzlies 109 - Timberwolves 115
play-by-play

Warriors 133 - Pistons 127
play-by-play

76ers 114 - Celtics 131
play-by-play

Bulls 127 - Cavaliers 150
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • emeka okafor - sonics - 9 days
    tyler zeler - heat - 4 days
    amare stodemire - wizz - 3 days
    dewaye dedmon - warriors - 8 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.