Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

to nie wy sie pytacie mnie czy chce zagrac z wami, tylko ja sie pytam was czy chcecie bym zagral

chcecie tego ? chcecie przegrac , chcecie wiedziec kto ''wygra'' juz dzis ?

po co wam to

jak stawiam to nie przegrywam

wiec zastanowcie sie to ja wam daje deadline ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak prostym typowaniu na samego mistrza to już lepiej te 5 dych u buka założyć..

jakaś kontuzja, zawieszenie we wcześniejszych fazach i już twój faworyt może mieć pojechane w takiej formule zabawy, a złe wytypowanie jednej serii jeszcze nikogo nie dyskwalifikuje. ja popieram alonzo, jak już się bawić to konkretnie, a nie typ na mistrza, którego kazdy może strzelić, bo kandydatów jest 4-5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z elem się założyłem i jestem dobrej myśli, że jednak wpłaci. ;]

widzisz jak pozytywne myślenie się opłaca :) Już przelałem, na zakładam mamine kont ;) winną ci kaskę

Dziękuje za zakład i mam nadzieje, że nie wykręcisz się jak elwariato.

A mówiłem masz pretensje napisz na forum, to nie będzie mi teraz robił przez cały czas quasi zakamuflowany czarny pr :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH#1, z Tobą też zdaje się jeśli dobrze pamiętam przejebałem zakład, więc daj z łaski swojej dane do przelewu(swoją droga żebym to ja musiał o takich sprawach przypominać ;))

proszę jak to jeszcze są porządni ludzie na tym świecie, jeden nie przypomina drugi się napomina ogólnie brawo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 100 ? ze Phx bedzie w PO o ile nie wytransferuja Nasha ani sie nie polamie na dlugo ?

Mogę wejść, ale bez żadnych warunków. Czysty zakład. Phoenix w PO - wygrywasz i kasa Twoja. Nie ma - przegrywasz. Myślę, że to super deal dla Ciebie, bo wcześniej się założyłeś, że będą Top 4 odkąd doszli Gortat i Carter. Tutaj muszą tylko wejść sobie z 8 seeda do PO.

 

A czemu bez warunków? Bo ja nie mam zabezpieczenia, że Portland połamią się do końca, Brandon Roy zakończy w styczniu sezon albo Houston zrobią trade z Yao i zaczną przebudowę na kolejne sezony.

to wystarczy mi ten warunek z transferem Nasha, inaczej zaklad z mojego pktu widzenia nie ma nawet sensu od strony "ideologicznej". Nash nie zostaje wytransferowany - Phx sa w PO. jak sie zgadzasz to mamy deal.

Big Fish - Bastillon 1:0. Phoenix nie ma w PO, a Nash nie odszedł. Dane wrzucam na priva :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami najlepsi w RS

 

Jeśli są chętni - pisać.

 

 

Za ile? 8)

 

 

100 zł?

 

Śmiało proponuj inną kwotę albo przyklep 8)

 

 

Wchodze.

Miami najlepsze w RS 100 do Ciebie

Ktoś ma lepszy bilans od Miami 100 do mnie.

Pasi?

 

 

Myślałem, że postawisz na Lakers :wink:

 

Co niczego nie zmienia - potwierdzam!

 

 

Miami nie ma już szans na najlepszy bilans w RS. Nie dogonią Spurs.

Dziękuje za zakład i mam nadzieje, że nie wykręcisz się jak elwariato.

 

Dane do przelewu na PM.[/quote:331raah8]

 

 

Dunk Fan kasa doszła. Dziękuje.

Szacunek - jednak warto wierzyć w ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem k**** kogo obchodzi ile płaci buk?! Przecież jak ktoś tutaj pisze to żeby się pobawić a nie natrzaskac maksymalnie dużo kasy. Przecież nikt nikomu nie każe wchodzić w dany zakład.

 

Zresztą w 90% zakładów jest stosunek 1:1 na tym forum a takiej sytuacji u buka nie ma nigdy. Więc co, nie będziemy się bawić bo u buka jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.