Skocz do zawartości

NBA Playoffs 22/23 For Fun Typer! (8th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Raven2156 napisał:

Są wrzucone wyżej w poście. Zdobyłeś 13,5pkt i zająłeś 7 miejsce więc powiem Ci, że naprawdę dobrze Ci idzie.

Na chwilę obecną jesteś pewnie jednym z faworytów ale to okaże się po zakończeniu finałów! :) 

mi o g1 lal vs baryly chodzilo

wyniki typera to od 1 edycji sledze na biezaco swietna zabawe prowadzisz od lat gratuluje wytrwalosci! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to nam się udała reforma :D

No widzisz dzięki mnie i przede wszystkim reszcie, która zatwierdziła pomysł teraz już oficjalnie udowodniłeś fakt bycia największym fanem Nuggets na forum a może jeszcze nawet dojdzie do tego tytuł jedynego eksperta wśród tej pozostałej bandy forumowych Januszów.😁 Nie ma za co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vero1897 napisał:

No widzisz dzięki mnie i przede wszystkim reszcie, która zatwierdziła pomysł teraz już oficjalnie udowodniłeś fakt bycia największym fanem Nuggets na forum a może jeszcze nawet dojdzie do tego tytuł jedynego eksperta wśród tej pozostałej bandy forumowych Januszów.😁 Nie ma za co!

dzięki, to bardzo miłe 

ale ja stawiałem na Bux

:D

zbyt dużo znaków zapytania miałem przed PO by tu pójść na całość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nigdy bym się nie domyślił ale właściwie u was fanbase zawsze jakoś bezpiecznie podchodził do przewidywania wyników drużynowych. W sumie sam jeszcze niedawno straszyłeś trochę KATem jak sobie teraz przypomniałem.😁 Jednak Jakimowicz czy kogo on tam wtedy grał miał rację.

@LeweBiodroSmoka także jakby co to tamto skasuj i udawaj ktoś ci się włamał na konto

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w końcu po długim oczekiwaniu mamy potwierdzone tegoroczne Finały NBA! Czas najwyższy, bo Nuggets zaczynali się już nudzić... :D Startujemy z głosowaniem na ostatnie starcie w tym sezonie!

Czasu nie ma wiele, ponieważ termin oddawania waszych głosów mija w nocy z czwartku na piątek 1/2 Czerwca o godzinie 2:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy zaczyna się pierwszy mecz finałowy w którym zmierzą się w tym roku Denver Nuggets oraz Miami Heat! Zapraszam więc wszystkich do możliwie jak najszybszego oddawania swoich głosów.

Swoje głosy możecie oddać w tym miejscu: https://forms.gle/925SwRqFDFqZsYVU8

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału, bo każdy, nawet najmniejszy punkt ma znaczenie w ogólnej klasyfikacji! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Reikai napisał:

Sprawdzisz czy oddalem glos, bo nie jestem pewien?

No i czy beda jakies wyniki przed finalami, czy zostawiasz na koniec?

Oddałeś. :)

Właśnie podsumowuje wyniki za Finały Konferencji ale nie będę ich publikował żeby nie wytypować potencjalnego zwycięzcy przedwcześnie. Teraz pojawią się już końcowe wyniki po zakończeniu Finałów. :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie!

Na chwilę obecną udział w głosowaniu na rundę finałową wzięło jedynie (biorąc pod uwagę poprzednie rundy) 32 użytkowników. Pamiętajcie proszę, że do końca głosowania zostało dosłownie kilkanaście godzin, ponieważ już dzisiejszej nocy z czwartku na piątek 1/2 Czerwca o godzinie 2:30 czasu polskiego rozpoczynają się tegoroczne Finały NBA!

Wszyscy Ci którzy jeszcze nie oddali swoich głosów mogą to zrobić tutaj: https://forms.gle/925SwRqFDFqZsYVU8

Nie zwlekajcie żeby nie uciekło! :P Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Raven2156 napisał:

Panie i Panowie!

Na chwilę obecną udział w głosowaniu na rundę finałową wzięło jedynie (biorąc pod uwagę poprzednie rundy) 32 użytkowników. Pamiętajcie proszę, że do końca głosowania zostało dosłownie kilkanaście godzin, ponieważ już dzisiejszej nocy z czwartku na piątek 1/2 Czerwca o godzinie 2:30 czasu polskiego rozpoczynają się tegoroczne Finały NBA!

Wszyscy Ci którzy jeszcze nie oddali swoich głosów mogą to zrobić tutaj: https://forms.gle/925SwRqFDFqZsYVU8

Nie zwlekajcie żeby nie uciekło! :P Zapraszam!

W obecnej formule wytyppwanie jednego meczu w 1szej rundzie jest warte tyle co finalu - moze warto byloby sie zastanowic w przyszlej edycji nad zmiana i premiowac dalsze rundy wieksza iloscia punktow przy mniejszej ilosci spotkan? Wtedy emocje bylyby do samego konca a nie ze ktos napukal punktow w pierwszej rundzie i jest mistrz po tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

W obecnej formule wytyppwanie jednego meczu w 1szej rundzie jest warte tyle co finalu - moze warto byloby sie zastanowic w przyszlej edycji nad zmiana i premiowac dalsze rundy wieksza iloscia punktow przy mniejszej ilosci spotkan? Wtedy emocje bylyby do samego konca a nie ze ktos napukal punktow w pierwszej rundzie i jest mistrz po tygodniu?

Wiesz co, niestety ale nie do końca mogę się z Tobą zgodzić.

Typowanie rundy finałowej ma sens, ponieważ w przeszłości (a wiem to z doświadczenia) nawet ułamki punktów miały znaczenie przy ostatecznym rankingu. Tutaj mówimy o dodatkowych 4 punktach co jest znaczące a już na pewno dla osób które walczą o jak najwyższe lokaty.

System sprawdza się od wielu lat i w mojej opinii jest sprawiedliwy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.