Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem  ze Boston jak już wszyscy już trąbią ze zrobi historię to to przepierdoli. Znowu zaczęli myśleć tak jak w grach 1-3 ze są faworytami i samo się wygra. Obejrzałem połowę i poszedłem spać z takim dziwnym przekonaniem że Boston nie wygra tego meczu. Trzeba docenić udoke. Ciekawe czy mu sie uda coś z Houston zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miami heat jest niesamowite z tym, że zamyka dupy wszystkim zespołom które tłumaczą porażki

a) kontuzjami

b) brakiem trejdów

c) złą pogodą.

tracą trzeciego najlepszego gracza, tracą rezerwowego który może grać z piłką a wychodzą na gm7 z silniejszym przeciwnikiem i ich role playerzy robią różnicę.

vincent, strus, martin, highsmith, robinson wyglądają jakby gm7 w ecf był dla nich meczem preaseason. nie mam pojęcia czy to wpływ liderów jak butler, lowry, love czy haslerm czy spo czy riley czy zo ale to jest niesamowite jak oni wyglądali na pewniaku.

sorry rozumiem kontuzje tatuma ale on i cała reszta oprócz może smarta i whita wyglądali jakby nie chcieli dźwignąć tego ciężaru

celtics przegrali ten mecz w szatni przed meczem a nie na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maruda99 napisał:

No nie do końca ogarnął bo nadal są klepani przez Gordona ja bym w tej serii zdecydowanie Love z tej ławki wyciągnął 

to była zdaje się tylko jedna akcja po timeoucie, gdy Gordon wrócił. ale tak, wygląda że Spo się jednak będzie trzymał tego niskiego lineupu starterów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

to była zdaje się tylko jedna akcja po timeoucie, gdy Gordon wrócił. ale tak, wygląda że Spo się jednak będzie trzymał tego niskiego lineupu starterów. 

No , ale tam kosza nie ma komu bronić i Denver wjeżdża pod kosz jak chce. To jest za niski skład na Denver jeśli Butler ma ci bronić kosza to jest to jedno z fatalnych rozwiązań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał:

to nie jest tak, że nuggets jakoś super bronią, bo heat mają sporo dobrych pozycji za 3. gdyby tylko trafiali je na normalnym poziomie, to byłby równy mecz.

Tylko,  że samym rzucaniem za 3 nie da się wygrać meczu, bo trzeba też atakować kosz. A tych punktów heat spod kosza zdobyło bardzo mało ich gra to tylko rzucanie za 3 lub rzuty z półdystansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.