Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, vero1897 napisał:

Miałem na myśli inne aspekty chłopaki:

Sportowo to wiadomo, że Nuggets ich robi ale może by były jakieś zadymy.😉

bez jaj, Wielki fajter Jimmy nawet nie wyszedł na mecz w Miami po tej akcji, a Jok świętował urodziny w klubie po tym jak Heat znowu dostali blowout

następnie skacowany na maksa zagrał top3 najgorszych meczów w rs (Orlando)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że te "walki" to kabaret ale może by było właśnie kolorowo przez takie akcje, kto wie? Zresztą obaj na tym etapie grają życiówkę a bezpośredni pojedynek dwóch najlepszych graczy tych PO mających sobie coś tam do udowodnienia to wciąż całkiem fajna opcja nawet pomimo różnicy w talentach obydwu ekip. No i 1 seed vs 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vero1897 napisał:

No ja wiem, że te "walki" to kabaret ale może by było właśnie kolorowo przez takie akcje, kto wie?

Naaah, sezon później bodaj Jok już udzielał sobie z Butlerem miłe pogawędki, on już tak ma, że nigdy nie eskaluje konfliktów poza parkietem

seria mogłaby być twarda, nawet brutalna, ale nie z powodu akcji z Kieffem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne to byłby ewentualny dodatek a wysoka stawka zawsze generuje dodatkowe emocje. W każdym razie sportowo było by całkiem fajnie i można by to opakować niewiele gorzej niż tą przywoływaną serię o 18 tytuł Celtics - Lakers. Dwie największe indywidualności tych Playoffs, obaj wybierani daleko w swoich draftach, 1 vs 8 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ej dobra, ale teraz serio, jaka jest wina Doca, że taka drużyna dostaje po piździe 30+ do 10 czy ile tam w 3Q 

wiadomo, że to średni/c***owy trenerio, ale tak samo jak w bańce dwóch superstarów robi mu alltimerski choke 

szkoda mi chłopa 

trochę

Masz dużo racji

Ciężka sprawa ogólnie z Dociem też go lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale pecha można mieć raz czy 2 razy ale jak to już się dość regularnie powtarza to czy to wciąż jest pech? Schemat jest dość podobny: przychodzi kluczowy moment i gwiazdy dostają regularnie zapaści a drużyny Doca dostają w tym czasie potężnego runa. Jak mu się łamali liderzy to rozumiem ale oni często wyglądają raczej na złamanych mentalnie w tych fragmentach spotkań. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy w tej serii Ham przelamie swoją ulubioną strategie granie na trzech guardow. Póki co mam wrażenie, że Lakers wyszli jakby mieli ciągle zaprogramowania taktykę na Warriors. Nuggets są zbyt wysocy, zbyt atletyczni na skrzydłach żeby tak grać, a to już nie seria gdzie AD może się skupić na obronie z pomocy tylko na swoim indywidualnym matchupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktujemy na nich na luzie ale nie można dawac wszystkiego Jokowi

27 minut temu, n_i_m_h napisał:

... no nie bardzo :)

Cały czas się wacha między 10 a 15 a 20 już było parę momentów żeby ich dogonić Denver nic nie broni ale Lakers tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.