Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, zluzujcie majtki. 

Wiadomo bylo ze sixers dostana wjeba z C's jeszzcze przed rozpoczęciem sezonu. 

Z nimi zawsze wygladamy katastroficznie i to juz siedzie w głowie. 

Doc i Harden są zaorania.

Harris nawet że stawil sie w pierwszej polowie.

Embiid to nadal MVP caliber, nie pociągnął dziś meczu wbrew wszystkiemu - kamien do jego ogródka - OK 

ale zgadnijcie ile zespolow chcialoby u siebie EMbiida ? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Julius napisał:

moze tak... poza denver kto by nie chcial ? 

 

to tylko takie żarty przecież, źle mu nigdy nie życzyłem, trochę mnie irytuje i pewnie ma no to wpływ duel z Jokiem, ale bez przesady 

no ale serio nie widzę, że ktoś oddaje za niego morze picków i talentu w tym momencie, nie ktoś z aspiracjami na misia w ciągu dwóch lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no ale serio nie widzę, że ktoś oddaje za niego morze picków i talentu w tym momencie, nie ktoś z aspiracjami na misia w ciągu dwóch lat

Nie no, nie żartujmy, #OddajMVPZłodzieju na ten moment, ale morze picków i talent to kosztował 34-letni Durant, tacy Celtics by wrzucili pod pociąg Browna i picki gdyby mogli dostać kameruńskiego Malone'a.  ;] 

Tylko nie wiem jakie to ma znaczenie gdy realnie overall value Embiida to ~top10 gracz ligi patrząc na całokształt, więc c*** tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** ale wyjasnijmy sobie 1 kwestie.

nie liczac jokicia to nie ma C ktory bedzie gral bez niskiego 

obejrzalbym celem analityki ten mecz jeszcze raz, ale szkoda zycia. 

generalnie abstrahujac od kilku stopow na embiidzie ktory probowal sie wbijac w double teamy

to ilekroc gala leciala do Hardena to była czarna dziura. 

zero impaktu w ataku,  kilka niezlych passow i to tyle.

po czapach/pudłach przestał atakowac obrecz do konca

rzut padaka , straty, ballhoging, zero dynamiki, zero agresji po tych kilku stopach. 

z drugiej strony ja duzo nba teraz nie ogladam.

ale tak kojarzę, że jak ktos ma dzien konia i idze na 50 pkt to jakiegos double teama sie nań rzuca, albo innego obronce

czy juz dzisiaj tak sie nie broni ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pepis21 napisał:

Boje się trochę, że w obliczu dwóch drużyn mających tyle samo mistrzostw na koncie liga może trochę pchać w kierunku finałów o osiemnastkę a tego bardzo bym nie chciał. Niech będzie uczciwie.

też się tego obawiam, z perspektywy ratingów finały cs-nuggets to ostry meeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Julius napisał:

k**** ale wyjasnijmy sobie 1 kwestie.

nie liczac jokicia to nie ma C ktory bedzie gral bez niskiego 

obejrzalbym celem analityki ten mecz jeszcze raz, ale szkoda zycia. 

generalnie abstrahujac od kilku stopow na embiidzie ktory probowal sie wbijac w double teamy

to ilekroc gala leciala do Hardena to była czarna dziura. 

zero impaktu w ataku,  kilka niezlych passow i to tyle.

po czapach/pudłach przestał atakowac obrecz do konca

rzut padaka , straty, ballhoging, zero dynamiki, zero agresji po tych kilku stopach. 

z drugiej strony ja duzo nba teraz nie ogladam.

ale tak kojarzę, że jak ktos ma dzien konia i idze na 50 pkt to jakiegos double teama sie nań rzuca, albo innego obronce

czy juz dzisiaj tak sie nie broni ?

 

Zostawisz bez krycia Smarta który wygrał mecz nr 6, Horforda co rzuci swoje tak jak Brogdon? Celtics mają fajnie ułożony zespół, więc jak nie idzie Tatumowi to reszta stara się (i potrafi) ogarnąć.

 

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Boje się trochę, że w obliczu dwóch drużyn mających tyle samo mistrzostw na koncie liga może trochę pchać w kierunku finałów o osiemnastkę a tego bardzo bym nie chciał. Niech będzie uczciwie.

No ja też. Wystarczy spojrzeć na to, że w trakcie serii z 76ers pokazywano fragmenty meczów z Lakersami a nie tych z Philą. Ale z biznesowego punktu widzenia to jest dosyć logiczne  rozwiązanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.