Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ptak napisał:

Bez przesady. Teraz w 2 meczach ukręci znowu 20pkt😉

Dwa mecze im wygral i dwa nie wygral. Moze MVP coś pokaże bo on tu dupy daje szczególnie harfordowi dzisiaj. Harden musi schudnąć podobnie jak Lebron z15 kg żeby się lepiej starzec.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIalem wrazenie ze w 4q i OT to bylo miedzy hardenem na biiddem na zasadzie - ty wez- nie ty wez- nie ty wez- zostalo 4 s- wez zdazysz- dobra rzucam

bardzo, bardzo slaby koniec. 

nie mam pojecia jak to Sixers wyciagneli, bo Cs wygladalu swiezej, zywiej, agresywniej, naturalniej

Sixers oddychali rekawami, obsrani po pachy, statyczni, pasywni w ataku, ten ofens Tatuma perwa i chyba tylko karma za ten zje***y gwizdek pozwolił nam to uciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Julius napisał:

MIalem wrazenie ze w 4q i OT to bylo miedzy hardenem na biiddem na zasadzie - ty wez- nie ty wez- nie ty wez- zostalo 4 s- wez zdazysz- dobra rzucam

bardzo, bardzo slaby koniec. 

nie mam pojecia jak to Sixers wyciagneli, bo Cs wygladalu swiezej, zywiej, agresywniej, naturalniej

Sixers oddychali rekawami, obsrani po pachy, statyczni, pasywni w ataku, ten ofens Tatuma perwa i chyba tylko karma za ten zje***y gwizdek pozwolił nam to uciagnac

No drugiej dogrywki już by na pewni nie pociągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marceli73 napisał:

Dwa mecze im wygral i dwa nie wygral. Moze MVP coś pokarze bo on tu dupy daje szczególnie harfordowi dzisiaj. Harden musi schudnąć podobnie jak Lebron z15 kg żeby się lepiej starzec.

a Lebron zrzucił kg po trzydziestce? nie wygląda w barach na mniejszego teraz niz za czasow heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tak pewny że będzie wpierdol że sobie tu wszedłem, nie wiedziałęm nawet o której grali

 

mam jednego kolesia w robocie z Philly, nie aż taki psychofan jak my ale coś tam ogarnia, a jego córka lubi Hardena.... rozmawiałem z nim w tygodniu to mówił, że ma bilety na G4, że miejsca wcale nie jakieś dobre ale 2 bilety łącznie ponad 400$, mówił że z parkingiem i jakimś snakiem to 500$ jak nic. No ale, jak wygrali to jednak dobre wspomnienia. Fun fact: poprzednio był na meczu z Portland jakoś w marcu czy kwietniu, taki z GW bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie abstrahujac od c***owosci sixers.

to nie kumam jak mozna w hali gospodarza gwizdac ofens Embiida na Smarcie, a akcja pozniej nie gwizdnąć odepchniecia Tatuma i zaliczyc 3pkt C's

w Sumie sie robi 6 roznicy.

ale wieta co ja zapamietal z tego meczu?

nie wiem jaki byl wynik, ale Sixers mieli chyba +6 i Harden wkozłowal sobie pilke w udo i wygasł zegar. 

kwintesencja pomyslu Philly na koncoke meczu.

Doc mega pizda, a Harden jakby polowe tego co dzis zagrał w G3 to moglismy miec 3-1 dzisiaj... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

mordo pisząc o cyganie miałem na myśli randomowego ziomka (który dotknął Joka) którego wyjebali zamiast ownera (czyli prowodyra całego zajścia) xD

ale spoko, grunt że przy BLM NBA kazało nosić koszulki z napisem EQUALITY! xDDDDDD

 

no a technik ofc też z dupy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

No nie wiem. Rozumiem , że zawodnik może popychać kibica bez konsekwencji ? Oglądałem pare razy powtórkę. Jokic się zagotował po prostu i gdyby to był Joel to w temacie MVP postów  @LeweBiodroSmoka nie było by końca. 

A kibic może przetrzymywać piłkę i nie pozwalać jej wziąć graczowi bez konsekwencji?

NO JAK WIDAĆ MOŻE -> WYSTARCZY ŻE JEST BOGATYM OWNEREM xDDD

 

flop też ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

flop też ładny

No też się dałem nabrać ten narracji bo akurat dobrze tego nie widziałem na żywo a tu widzę nie ma o czym rozmawiać za bardzo...  Tzn. Joka jako gościa z Bałkanów stać na więcej i robił już faktycznie kilka rzeczy w emocjach w tej lidze ale to jest nic i jedynie Złota Malina dla ownera Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

A kibic może przetrzymywać piłkę i nie pozwalać jej wziąć graczowi bez konsekwencji?

NO JAK WIDAĆ MOŻE -> WYSTARCZY ŻE JEST BOGATYM OWNEREM xDDD

 

Tak być nie powinno... Powinno się odebrać mu majątek i go znacjonalizować. Nie zapomnieć przy tym o wiernych kibicach z różnych zakątków świata, którzy za swoje emocjonalne i tekstowe wsparcie, powinni coś z tego mieć.

#ourdaywillcome

 

01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

No Ja tam nie widziałem próby przytrzymywania, może nie chciał od razu oddać , ale bez przesady.

xDDDD AHA

jak już Jok mu prawie wyrwał piłkę to jeszcze mu ją wytrącił, ale spoko - Ty nie widziałeś więc nie ma a ja jestem propagandystą! xD

7 minut temu, LAF napisał:

Jednak Jokic popchnął kibica i takie zachowanie jest karygodne. Przecież mógł olać sytuacje i sobie odjeść a nie wdawać się w przepychanki. 

ja proponuję żeby za każdym razem jak Jok gra przeciwko Twoim pupilom z beGM to żeby sobie olewał wszelkie potencjalne przewagi xD

Komu to potrzebne? A dlaczego? xDDD

7 minut temu, LAF napisał:

Więc technik słuszny co potwierdza link, który wstawiłem wcześniej. 

masz na myśli wywiad przeprowadzony przez dziennikarza z Arizony i Tony Brothersa (historycznie ulubionego sędziego Joka)?

DOWÓD W c***! xD

nie, powinno się go traktować jak każdego innego kibica a nie wyciągać konsekwencje wobec typa który nie zrobił ułamka tego co on w tej sytuacji

 

ale spoko, WALCZ Z LEWACTWEM xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

@julekstep oglądałem w zwolnionym tempie. Jokic podbiega i od razu wyrywa piłkę więc o jakim przetrzymywaniu mowa ? Nie widziałem aby stał z wyciągniętymi rękoma i pokazywał oddaj mi piłkę. 

czyli wziecie sobie przez kibica pilki pod pache (kiedy sedzia nie przerwal meczu, czyli piłka powinna być 'w grze') nie jest przetrzynywaniem

spoko

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, julekstep napisał:

nie, powinno się go traktować jak każdego innego kibica

Co do zasady pełna zgoda tylko ,ze pracownicy ochrony są przez niego zatrudnieni więc nie wyprowadzą swojego szefa. Na hali nie ma nikogo kto mógłby nakazać więc liga pewnie

Po 1- Wlepi dużą karę jakiś milion na przykład ( tak wiem ,że dla niego to nawet nie są drobne i tyle to on trzyma w koszu z bielizną) 

Po 2 - pewnie sędziowie dostaną uprawnienia by nakazać w takim przypadku wyprowadzenie właściciela

Nikt nie przewidział ,że pojawi się pokolenie właścicieli co zamiast w lożach będą siadać przy parkiecie i emocjonalnie będa wchodzili w intereakcje z graczami czy sędziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.