Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, z8k napisał:

Tylko mi sie wydawalo ze Noculak zesral sie w momencie w ktorym pokazali  powtorke jak James dostal w banie?

No ja wlasnie czytalem na reddicie, ze on dostal w banie wiec sie zdziwilem tym reakcjom na forum. Ale sam nie widzialem, bo stream mi akurat jebnal wiec nie wiem.

O, kto by sie spodziewal kontuzji AD po tym jak Lebron wrocil :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

To juz Lorak obalil w jednym poscie.

Nie wiem kto co obalał, ale w pierwszej połowie widziałem magiczne gwizdki dla Davisa, ale przyznam, że bardziej rozbawił mnie brak gwizdka  przy krokach Austina, któremu dali nawet ekstra rzut. Nie tracę nadziei, że duet, który dziś bawi się w sędziowanie z wielką determinacją wkroczy w drugą połowę spotkania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

No ja wlasnie czytalem na reddicie, ze on dostal w banie wiec sie zdziwilem tym reakcjom na forum. Ale sam nie widzialem, bo stream mi akurat jebnal wiec nie wiem.

O, kto by sie spodziewal kontuzji AD po tym jak Lebron wrocil :D 

No ja widzialem jedna powtorke bo u znajomych w tv ogladam i IMO dlon byla w pilke ale okolice lokcia w banie. Moze mi sie wydawalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tankathon napisał:

Dokładnie tak. 

Do przerwy 12-2

Gdzie są magiczne gwizdki Davisa?

3 minuty temu, Reikai napisał:

Ja jedna porazke z Bulls w tym dwumeczu biore w ciemno, bo za dobrzy ostatnio sa, zwlaszcza ze DLO jest soft i nie gra. Ale mimo wszystko wolalbym na wyjezdzie przegrac :]

Też optymistycznie założyłem 1-1 z Bulls ale póki co to ciężko w te 1-1 wierzyć. Bulls dyktują warunki, wywierają kapitalna presję w defensywie, a w ataku wypracowują świetne pozycje. Ciężary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Masz obsesje Lakers?

Chlop po rzucie nie dal mu wyladowac, to jest standardowy gwizdek.

Mam obsesje słabego poziomu sędziowania w nba. I tego ze w kluczowych spotkaniach liga wyznacza sędziego który wielokrotnie był posądzany o różne sprawy. Nawet jeżeli gość wybronił się z brudów to bez sensu tak kontrowersyjnego gościa wybrać. 

Chcą centrów wygwizdać czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Mam obsesje słabego poziomu sędziowania w nba. I tego ze w kluczowych spotkaniach liga wyznacza sędziego który wielokrotnie był posądzany o różne sprawy. Nawet jeżeli gość wybronił się z brudów to bez sensu tak kontrowersyjnego gościa wybrać. 

Ale czepiles sie gwizdka, ktory byl legitny i jest gwizdany od lat w lidze, takze raczej przemawia przez ciebie nienawisc do Lakers teraz.

Nie pozwolenie na wyladowanie = flagrant od lat.

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Ale ta zmiana na flagrant1 foul to lekka przesada...

Nah, flagrant jest z automatu od lat zawsze w takiej sytuacji i zawsze to sprawdzaja.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blackmagic napisał:

Lepiej niech już tego lbj z Davisem posądza bo dziś to jest nie do wyciągnięcia 

True that.

Ogolnie pieknie Bulls ostatnio wygladaja, najlepsza obrona w lidze od ASG, Lavine 30 ppg w tym czasie, swietna druga opcja Derozan i rolesi ktorzy trafiaja za 3. Gdyby nie to, ze Bucks to okropny matchup dla nich, to mogliby fajnie sie w PO pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.