Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

w ostatnich latach, bo to 'Złota Era' 

w czasach simowania w piwnicy to było notoryczne akurat :P (od kiedy gram to było b2b Wolves, b2b PTB, b2b2b i b2b2b2b2b 76ers xD)

❤️ piękne czasy Wielkich Blazers, cieszę się ze byłem architektem ich sukcesów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

xD

pamiętam też jak doradzałeś @RDG2 przy jego misiach!

ehhh dobrze ze są ludzie którzy to pamiętają, a nie tylko nowa gwardia w której umyśle figuruje jako tanker.

Normalnie bym nie tankował, ale te wieloletnie sukcesy mnie zmęczyły na tyle ze musiałem spróbować czegoś nowego, świeżej drogi, przetarcia szlaków, ale może jeszcze kiedyś wrócę do korzeni, kto wie.. kto wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, julekstep napisał:

w ostatnich latach, bo to 'Złota Era' 

w czasach simowania w piwnicy to było notoryczne akurat :P (od kiedy gram to było b2b Wolves, b2b PTB, b2b2b i b2b2b2b2b 76ers xD)

Poza dynastia Sixers to było Wolves, PTB i Bulls na starcie gry, nie są to duże liczby, a Sixers mieli pojebany skład i pojebanego Shaqa i to już pewnie nigdy więcej się nie powtórzy 

Nuggets mieli szczęście w c***, ale ja na razie byłbym spokojny o przyszłość ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis jest oczywiście przec***em, ale zwróćcie uwagę, że dalej mimo świetnych campów ma pewne wady i właśnie do takiego Shaqa nie ma startu.. zobaczymy co będzie dalej, bo potencjał dalej jest, ale tak jak w rl ma szansę na top10 alltime to w simce ma tę szanse na top5 alltime więc nie jest to coś odbiegającego od normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Giannis jest oczywiście przec***em, ale zwróćcie uwagę, że dalej mimo świetnych campów ma pewne wady i właśnie do takiego Shaqa nie ma startu.. zobaczymy co będzie dalej, bo potencjał dalej jest, ale tak jak w rl ma szansę na top10 alltime to w simce ma tę szanse na top5 alltime więc nie jest to coś odbiegającego od normy :)

przede wszystkim teraz jest znacznie więcej talentu w simce, jak zaczynałem to były drafty gdzie poza top3-4 zwykle było same bagno, które od wielkiego dzwona stawało się allstarami. Teraz w każdym drafcie masz co najmniej 10 borderline allstarow na starcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

w ostatnich latach, bo to 'Złota Era' 

w czasach simowania w piwnicy to było notoryczne akurat :P (od kiedy gram to było b2b Wolves, b2b PTB, b2b2b i b2b2b2b2b 76ers xD)

no tam w piwnicy to duzo sie dzialo chyba :P takie biedrins np to sztucznie przedluzany chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Giannis jest oczywiście przec***em, ale zwróćcie uwagę, że dalej mimo świetnych campów ma pewne wady i właśnie do takiego Shaqa nie ma startu.. zobaczymy co będzie dalej, bo potencjał dalej jest, ale tak jak w rl ma szansę na top10 alltime to w simce ma tę szanse na top5 alltime więc nie jest to coś odbiegającego od normy :)

w sumie można by kiedyś zrobić simkowy ranking top15-20 alltime (więcej chyba nie ma sensu)

bo o ile Shaq to undisputed nr 1 to dalej może być ciekawie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

przede wszystkim teraz jest znacznie więcej talentu w simce, jak zaczynałem to były drafty gdzie poza top3-4 zwykle było same bagno, które od wielkiego dzwona stawało się allstarami. Teraz w każdym drafcie masz co najmniej 10 borderline allstarow na starcie 

W czasach Shaqa talentu było więcej, uwierz

Tam były brane do draftu w simce dwa realne roczniki więc był hardcore, który kolega SlaKB ukrócił :)

Teraz, julekstep napisał:

w sumie można by kiedyś zrobić simkowy ranking top15-20 alltime (więcej chyba nie ma sensu)

bo o ile Shaq to undisputed nr 1 to dalej może być ciekawie :) 

Ja mam taki ranking na kompie z argumentacją, może wrzucę w wolnej chwili:)

1 minutę temu, eMeS napisał:

no tam w piwnicy to duzo sie dzialo chyba :P takie biedrins np to sztucznie przedluzany chyba :P

Nope, z Biedrinsem było wszystko legit, chyba, że Stro potajemnie coś w kodzie gry majstrował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Ja mam taki ranking na kompie z argumentacją, może wrzucę w wolnej chwili:)

dawaj

potrenowałbym krytykowanie na potrzeby ATFa xD

no i to może być jakiś punkt wyjścia (bo wiadomo że Thomas >>> Iverek :P )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

dawaj

potrenowałbym krytykowanie na potrzeby ATFa xD

no i to może być jakiś punkt wyjścia (bo wiadomo że Thomas >>> Iverek :P )

W rankingu Thomas jest przed Iversonem, jutro wrzucę może, albo w piątek. Ogolnie przeszedłem przez wszystkie dostępne sejwy, tematy itd więc zrobiłem porządny research :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

W czasach Shaqa talentu było więcej, uwierz

Tam były brane do draftu w simce dwa realne roczniki więc był hardcore, który kolega SlaKB ukrócił :)

możliwe, ja zaczynałem pod koniec ery Shaqa i postprime Jordanem z bardzo postprime Ewingiem (razem 60mln w salary!) a draftu które pamietam to z Aldridgem i Royem, gdzie poza top5 (jeszcze Rondo, Millsap i Lowry) najlepszymi prospektami byli Gay i Bargnani xd także no umówmy się, dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.