Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał:

Przecież to już ze dwa razy wałkowaliśmy z rok czy dwa lata temu, że pitolisz głupoty :D

Z tankowaniem mi nigdy nie było po drodze, zwyczajnie to wbrew mnie, zawsze walczę tym co mam i staram sie być lojalnym względem moich żołnierzy. Tak samo też ogrywanie młodzieży to dla mnie inwestowanie w graczy, na których chce budować drużynę na lata. Natomiast to co Ty robisz często jest dla mnie bez pojęcia. Jak wolisz grać Caboclo a nie McGradym, to mogłeś go po prostu zwolnić, albo chociaż dawać TMacowi regularne minuty z ławki na sg/sf. Julek tankuje, ale on to robi w zupełnie inny sposób dając grać Kirlence, czy wcześniej Gasolowi by sobie nabijali statsy. Ty rozwijasz jakichś rezerwowych graczy, których i tak za chwile nie będzie w lidze, a mógłbyś dać te minuty Tracyemu nie szkodząc sobie w tankowaniu. 

No tak wałkowaliśmy ze nie tankowales tylko rozwijales młodzież xddd

/

Sa różne techniki walki o pick, tankowanie nie jest wcale aż takie łatwe jak się tu już kilka osób o tym przekonało xd 

Jak Ci zależy by McGrady nabijał statystyki to złóż mu ofertę, u mnie pełni role mentora z ławki i elo.

Nikt Ci nie kazał go oddawać :D 

 

5 minut temu, eMeS napisał:

Ciekawostka jest taka, ze ostatni rok w ktorym Hawks byli w PO to 2031 xD

wiec sam widzisz jaki szrot przejąłem…

ale o tym się nie mówi… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

No tak wałkowaliśmy ze nie tankowales tylko rozwijales młodzież xddd

/

Sa różne techniki walki o pick, tankowanie nie jest wcale aż takie łatwe jak się tu już kilka osób o tym przekonało xd 

Jak Ci zależy by McGrady nabijał statystyki to złóż mu ofertę, u mnie pełni role mentora z ławki i elo.

Nikt Ci nie kazał go oddawać :D

No i rozwinąłem. Brook i Goran dostali właśnie nowe kontrakty. Kim ja miałem wtedy grać jak przejąłem drużynę jak sezon juz ruszył i mi mądrzejsi i bardziej doświadczeni tłumaczyli kto tu jaką ma wartość, a Exela z pozycjami odkryłem chyba dopiero w kolejnym sezonie, bo w pierwszej wersji nie wiedziałem, że poza głównym z suma pkt i skillami sa jeszcze te julkowe zielono - żółto - pomarańczowe :P

Tankuje sie tez po jakiś pick, a ja nie tankowałem bo sprytniejsi ode mnie odpowiednio wcześniej posadzili graczy, a ja juz nikogo wyprzedzić nie mogłem i walczyłem do dobicia do 30W co tez mi sie udało jakoś chyba w przedostatnim meczu sezonu. Podobno miałem wtedy team na top3 pic - czyli walkę po Hardena, czy Currego co tez doradzał mi Julek jak przekazywał mi Seattle, ale tego nie zrobiłem, bo to nie w moim stylu.

I nie chwalę sie tu że jestem jakimś mistrzem moralności - po prostu prowadzę team po swojemu a zarzucanie mi że tankowałem to taki sam absurd, jak bym napisał, że nie robisz wymian i cały czas masz stabilny skład. :P

Na McGradyego czekamy na przyszłe FA lub na start następnego sezonu, bo w jego przypadku on nie będzie po tych latach siedzenia na ławcie Hawks czekał nawet tych przysłowiowych 3 meczy i z miejsca idzie na FA lub Waivers.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

No i rozwinąłem. Brook i Goran dostali właśnie nowe kontrakty. Kim ja miałem wtedy grać jak przejąłem drużynę jak sezon juz ruszył i mi mądrzejsi i bardziej doświadczeni tłumaczyli kto tu jaką ma wartość, a Exela z pozycjami wg skilli to odkryłem chyba dopiero w kolejnym sezonie, bo w pierwszej wersji nie wiedziałem, że poza głównym z suma pkt i skillami sa jeszcze te julkowe zielono - żółto - pomarańczowe :P

Tankuje sie tez po jakiś pick, a ja nie tankowałem bo sprytniejsi ode mnie odpowiednio wcześniej poszadzili graczy, a ja juz nikogo wyprzedzić nie mogłem i walczyłem do dobicia do 30W co tez mi sie udało jakoś chyba w przedostatnim meczu sezonu. Podobno miałem wttedy team na top3 pic - czyli walkę po Hardena, czy Currego co tez doradzał mi Julek jak przekazywał mi Seattle, ale tego nie zrobiłem, bo to nie w moim stylu.

I nie chwalę sie tu że jestem jakimś mistrzem moralności - po prostu prowadzę team po swojemu a zarzucanie mi że tankowałem to taki sam absurd, jak bym napisał, że nie robisz wymian i cały czas masz stabilny skład. :P

Na McGradyego czekamy na przyszłe FA lub na start następnego sezonu, bo w jego przypadku on nie będzie po tych latach siedzenia na ławcie Hawks czekał nawet tych przysłowiowych 3 meczy i z miejsca idzie na FA lub Waivers.

Tabkowales bo mogłeś sie jeszcze osunąć o 1 czy 2 miejsca- to tez jest tankowanie, by to dobrze zobrazować,

jestes panna i spotykasz sie z typem z tindera na 1 randce nie dajesz mu w dupe, ale bierzesz do ust.

Cos w ten deseń te Twoje tankowanie, Camby z kolei pozwolił sie przelecieć, ale w gumce.

Tak czy siak, nikt tu czysty nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

I Gerald Wallace z ósmego seedu wywala Granta Hilla w drodze po tytuł, gdzie Heat machnęli koło 60 winów i wydawali się być długo faworytem.

Inna sprawa, że Ignazz przegrał to mistrzostwo, bo chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdobyć mistrzostwo i odmłodzić trochę skład. Oddali dwóch kozaków. Dee Browna i kogoś jeszcze. 

Mocno przeplaconego Boozera ale pozyskałem pare podkoszową JON i Sheeda. 
Dodatkowo 3 razy z rzędu zaczynałem PO z kontuzja podstawowego guarda. Tam były +20 urazy gdzie po dniu 100 już nie miałem jak zareagować. 

Hill musiał wtedy ratować rozegranie z młodziutkim Sergio Rodrigo 

Te kontuzje tuż przed PO były na tyle bolesne ze stad promowanie Kidda który jako SG grał świetnie a miał w baku ewentualnie powrót na PG. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tabkowales bo mogłeś sie jeszcze osunąć o 1 czy 2 miejsca- to tez jest tankowanie, by to dobrze zobrazować,

jestes panna i spotykasz sie z typem z tindera na 1 randce nie dajesz mu w dupe, ale bierzesz do ust.

Cos w ten deseń te Twoje tankowanie, Camby z kolei pozwolił sie przelecieć, ale w gumce.

Tak czy siak, nikt tu czysty nie jest

No przecież Tobie napisałem, że nie mogłem juz nikogo wyprzedzić :D I miałem do końca sezonu cel - dobicie do 30W co osiągnąłem chyba w g81, to niby kiedy tankowałem? W g82 tak? :D Nawet miałem chyba bilans koło 50/50 w ostatnich 20 dniach sezonu z tego co pamiętam - tak tankowałem 🤣Pitolisz Qcin głupoty, bo jak Ty dajesz każdemu i w każdej pozycji i otwór, to chcesz sie dowartościować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

No przecież Tobie napisałem, że nie mogłem juz nikogo wyprzedzić :D I miałem do końca sezonu cel - dobicie do 30W co osiągnąłem chyba w g81, to niby kiedy tankowałem? W g82 tak? :D Nawet miałem chyba bilans koło 50/50 w ostatnich 20 dniach sezonu z tego co pamiętam - tak tankowałem 🤣Pitolisz Qcin głupoty, bo jak Ty dajesz każdemu i w każdej pozycji i otwór, to chcesz sie dowartościować :P

w Tym sezonie to Ty dasz mi

lotto pick cos czuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Mocno przeplaconego Boozera ale pozyskałem pare podkoszową JON i Sheeda. 
Dodatkowo 3 razy z rzędu zaczynałem PO z kontuzja podstawowego guarda. Tam były +20 urazy gdzie po dniu 100 już nie miałem jak zareagować. 

Hill musiał wtedy ratować rozegranie z młodziutkim Sergio Rodrigo 

 

Te kontuzje tuż przed PO były na tyle bolesne ze stad promowanie Kidda który jako SG grał świetnie a miał w baku ewentualnie powrót na PG. 

Z Dee Brownem by było mistrzostwo. Pewnie pamiętasz, że już wtedy krytykowałem te deale. Podobny błąd zrobił Szulim oddając Geralda Wallace na Blake Griffina i zamiast bić się o mistrzostwo, oglądał PO z pozycji kanapy.

Idąc po mistrza nie powinno się rozdrabniać zespołu, bo okienko jest zawsze krótko uchylone. Wielu chciało robić dynastie i zostało z niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Trzeba było ten mój pick spieniężyć zanim skończyło sie I etap FA i przedłużyłem Brooka i Gorana, bo teraz stracił na wartości :P

no na razie masz dobrego PFa, niezłego PG, średnich SG i backup PG i dobrego C który może polecieć na campach

kontuzja Brooka i jesteśmy w domu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Z Dee Brownem by było mistrzostwo. Pewnie pamiętasz, że już wtedy krytykowałem te deale. Podobny błąd zrobił Szulim oddając Geralda Wallace na Blake Griffina i zamiast bić się o mistrzostwo, oglądał PO z pozycji kanapy.

Idąc po mistrza nie powinno się rozdrabniać zespołu, bo okienko jest zawsze krótko uchylone. Wielu chciało robić dynastie i zostało z niczym.

Panie. To był mój pierwszy sezon i się uczyłem. Intuicja mnie jednak nie zawiodła aby sprowadzić Granta Hilla za świetnego prospekta jakim był … pamięta ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

No przecież Tobie napisałem, że nie mogłem juz nikogo wyprzedzić :D I miałem do końca sezonu cel - dobicie do 30W co osiągnąłem chyba w g81, to niby kiedy tankowałem? W g82 tak? :D Nawet miałem chyba bilans koło 50/50 w ostatnich 20 dniach sezonu z tego co pamiętam - tak tankowałem 🤣Pitolisz Qcin głupoty, bo jak Ty dajesz każdemu i w każdej pozycji i otwór, to chcesz sie dowartościować :P

nie mogłeś nikogo wyprzedzić ale Ciebie mogli wyprzedzić :) 

Jamnikami nie daje, ja jestem ten co puka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Kluczowej #1 rundy nie miałem bo GM oddał za Rassmusena 

Takie to Heat było. Ale zabawne było jak z roku na rok moje oddane wcześniej #1 traciły na wartości. 

a to była mocna waluta. 

potwierdzam, Heat byli takimi prekursorami Pacers, te picki miały znacznie większa wartość niż inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Z Dee Brownem by było mistrzostwo. Pewnie pamiętasz, że już wtedy krytykowałem te deale. Podobny błąd zrobił Szulim oddając Geralda Wallace na Blake Griffina i zamiast bić się o mistrzostwo, oglądał PO z pozycji kanapy.

Idąc po mistrza nie powinno się rozdrabniać zespołu, bo okienko jest zawsze krótko uchylone. Wielu chciało robić dynastie i zostało z niczym.

Pamiętam jak o tamtym drafcie się pisało, że to draft 3 graczy - Curry/Harden/Griffin, ale szybko okazało się, że Griffin to nie ta półka. ja bardzo poważnie rozpatrywałem wtedy Danny Greena i Rubio, ale obaj poszli przed DeRozanem i sprawa była dla mnie oczywista.

ja bym chciał sie utrzymać przez lata jako team playoffowy - i tego typu teamy to są dla mnie wzorcowe organizacje.

3 minuty temu, julekstep napisał:

no na razie masz dobrego PFa, niezłego PG, średnich SG i backup PG i dobrego C który może polecieć na campach

kontuzja Brooka i jesteśmy w domu :) 

Emeka i Goran pewnie by dociągnęli team do playoffs tak czy inaczej, ale obyśmy nie musieli tego wariantu testować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

ja bym chciał sie utrzymać przez lata jako team playoffowy - i tego typu teamy to są dla mnie wzorcowe organizacje.

Utah Jazz ma obecnie najdłuższy PO streak. Chyba koło 10 sezonów.

@gimmie miał zawsze we mnie kibica, bo co sezon go grzebią, a on zawsze wychodzi na swoje.

Zabolało mnie tylko oddanie DeRozana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Utah Jazz ma obecnie najdłuższy PO streak. Chyba koło 10 sezonów.

@gimmie miał zawsze we mnie kibica, bo co sezon go grzebią, a on zawsze wychodzi na swoje.

Zabolało mnie tylko oddanie DeRozana :(

I jeszcze chyba Wolves odkąd gram sa zawsze w playoffs. A taka regularna gra w PO przy kaprysach simki dobrze świadczy o GMach. ja sie ostanawiam jak u mnie uda sie za X czasu przebudować jak najmniej boleśnie drużynę, by nadal była w playoffs - dlatego tez ruch w którym oddałem Larry Hughesa za DeRozana słusznie oceniłeś, gdzie wolę stabilną solidność DeMara od możliwe, że jeszcze jednego fajnego sezonu Hughesa.

Ogólnie wcześniej rozmawiałem z kilkoma GMami o oddaniu moich przyszłych picków za jakiegoś fajnego gracza na rookie contrakcie, ale widzę, że moje picki zaczynają mieć coraz niższą wartość, co posrednio mnie cieszy, bo GMowie zdają sobie sprawę, że ja nie będę tankował :) Jednak gdzieś tam kontuzje mi w którymś sezonie sezon pewnie zawala i komuś sie pewnie pofarci z wysokim pickiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.