Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

 

Jakoś w żadnym rankingu klubów czy graczy nigdy nie czytałem zarzutow, że zawodnicy często zmieniali barwy. A tytułu zawsze są liczone. Kultura organizacji = mit dla maluczkich :)

 

xddd w końcu głos rozsadku

Kultura Organizacji została wymyślona by Alonzo i Camby naprzemiennie mogli sobie wręczać Moralne Pierścienie xd 

Co i tak najzabawniensze obaj tankowali, Camby co najmniej 2 razy, Alonzo co najmniej raz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

A ja myslalem, że z NY po ofercie dla Rose :)

Podpisywanie przez zawodników w I etapie kontraktów oznacza, że dostali za dużo i są przepłaceni (oczywiście nie licząc maxów maxów).

Ezeli za 5mln/1 rok niby fajnie ale to oznacza, że spokojnie mógłby pójść za np. 3mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jakbym miał wybierać grajka budując ekipę od zera to wolę zacząć od Brooka niż od Love'a

(tak jak pisałem - dla konkretnych ekip Love może być no 1 w to FA...no ale on jest jednowymiarowy mocno)

Love ma scoring i zbiórkę. Już masz 2 wymiary :)

A scoring ma taki, że został królem strzelców :)

Brook natomiast ma dobry scoring (ale duuzo gorszy od Love), niezła obronę (średni blok!) i słabiutka zbiórkę. Dziwny ten twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Kłamstwo obalone wielokrotnie.

Także japa tankerze.

W FM słyszałem, że save&load grałeś, bo zasad nie masz :)

Kłamstwo? 

Ja doskonale pamietam pierwszy sezon jak dołączyli gracze z begm do simbasketu i się przescigaliscie w tanku, w tym i nieskazitelny CambyGOAT :) Tyle ze loteria nie poszła i skończyłeś zdaje się z Joakimem Noahem, ale to już z pamięci pisze 

No i dwa lata temu po kontuzji kogoś tam tez poszedłeś w elegancki tank i usadzales graczy jak tylko mogłeś zamist walczyć o PO, ale znowu skończyłeś z Wigginsem

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A własne córki na planszówkach oszukujesz. Byle wygrać. Nieważne jak :)

oj boli prawda boli :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

?? Nie ma już u mnie Iversona, jedyny zawodnik wybrany przeze mnie w drafcie to Nelson z 19 pickiem

pan sluchasz co ten tanker ma do powiedzenia😛 Julek szczycił sie graniem o wynik, zrobił teraz woltę biorac przyklad z bardziej utytułowanego kolegi, i wszystkich wrzuca do tego samego worka😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Kłamstwo? 

Ja doskonale pamietam pierwszy sezon jak dołączyli gracze z begm do simbasketu i się przescigaliscie w tanku, w tym i nieskazitelny CambyGOAT :) Tyle ze loteria nie poszła i skończyłeś zdaje się z Joakimem Noahem, ale to już z pamięci pisze 

No i dwa lata temu po kontuzji kogoś tam tez poszedłeś w elegancki tank i usadzales graczy jak tylko mogłeś zamist walczyć o PO, ale znowu skończyłeś z Wigginsem

Biorąc pod uwagę jaki ja tam miałem skład w pierwszym sezonie - rookie Gay, Barbosa, David West i czwartym najlepszym graczem był Rodney Rogers to powinienem dostać jedynkę z automatu tak cienki był to skład. A wyżej od mnie były ekipy z Michaelem Jordanem i tego typu weteranami czy graczami w prime sadzanymi na ławce. Ja początkowo jeszcze próbowałem tym Barbosą i Westem walczyć o jak najlepszy wynik.

No Okafor wypadł na prawie 50 dni, a pierwszą opcją był Richard Jefferson. Wykręciłem ponad 35 zwycięstw. I fakt pod koniec nie grał już najmocniejszy garnitur, bo sezon był przegrany.

Ty mając Bookera, Siakama, Dejounte Murraya, Paytona chcesz więcej. Jak zwykły Żyd. Choćbyś zdobył 10 mistrzostw, ja Ci nigdy nie pogratuluje. Wygraj, chociaż raz w coś uczciwie.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę jaki ja tam miałem skład w pierwszym sezonie - rookie Gay, Barbosa, David West i czwartym najlepszym graczem był Rodney Rogers to powinienem dostać jedynkę z automatu tak cienki był to skład. A wyżej od mnie były ekipy z Michaelem Jordanem i tego typu weteranami czy graczami w prime sadzanymi na ławce. Ja początkowo jeszcze próbowałem tym Barbosą i Westem walczyć o jak najlepszy wynik.

No Okafor wypadł na prawie 50 dni, a pierwszą opcją był Richard Jefferson. Wykręciłem ponad 35 zwycięstw. I fakt pod koniec nie grał już najmocniejszy garnitur, bo sezon był przegrany.

Ty mając Bookera, Siakama, Dejounte Murraya, Paytona chcesz więcej. Jak zwykły Żyd. Choćbyś zdobył 10 mistrzostw, ja Ci nigdy nie pogratuluje. Wygraj, chociaż raz w coś uczciwie.

AHA, czyli jak inni tankowali bardziej to ze sam grales Calderonem na centrze nic nie znaczy? 

Nie no luzik, topic wszystko przyjmie! 

Poza Pablo, PiotrkiemSuper i ElWariatl nie ma nikogo kto by tutaj nie tankował, tyle ze tylko Ty i Alonzo nie potraficie wziąć tego na klatę i zakłamujecie rzeczywistość, a reszta ma w to wyjebane xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Poza Pablo, PiotrkiemSuper i ElWariatl nie ma nikogo kto by tutaj nie tankował, tyle ze tylko Ty i Alonzo nie potraficie wziąć tego na klatę i zakłamujecie rzeczywistość, a reszta ma w to wyjebane xd

Zgadzam się. Ma wyjebane.

Ale ja to robię dla siebie, nie potrzebuje poklasku innych :)

Pewne rzeczy robisz, by czuć się dobrze, a innych nie robisz, bo wiesz że czułbyś się z tym źle. Tylko tyle i aż tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

AHA, czyli jak inni tankowali bardziej to ze sam grales Calderonem na centrze nic nie znaczy? 

Nie no luzik, topic wszystko przyjmie! 

Poza Pablo, PiotrkiemSuper i ElWariatl nie ma nikogo kto by tutaj nie tankował, tyle ze tylko Ty i Alonzo nie potraficie wziąć tego na klatę i zakłamujecie rzeczywistość, a reszta ma w to wyjebane xd

Ja nie tankowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs nigdy nie tankowało! W 2034 roku chyba z pięć ostatnich meczów odpuściłem, a tak to wzorowa kultura organizacji. Bilanse mojej działalności z Cavs.:

Proszę zwrócić uwagę na lata 33-36, nazywamy to złotym okresem Chrisa Bosha xD

sezon 2029 42-40

sezon 2030 52-30

sezon 2031 52-30

sezon 2032 50-32

sezon 2033 36-46

sezon 2034 30-52

sezon 2035 38-44

sezon 2036 42-40

sezon 2037 49-33

sezon 2038 45-37

sezon 2039 52-30

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Poza Pablo, PiotrkiemSuper i ElWariatl nie ma nikogo kto by tutaj nie tankował, tyle ze tylko Ty i Alonzo nie potraficie wziąć tego na klatę i zakłamujecie rzeczywistość, a reszta ma w to wyjebane xd

Lakers tankowali przecież w zeszłym sezonie i chyba w poprzednim też xD

Fakt że są w tym słabiutcyi brak im cierpliwości, ale tankowali!

3 minuty temu, ignazz napisał:

Ja nie tankowałem. 

no bo jak przyszło do momentu w którym został tylko tank to zawinąłeś mandżur xDDD

3 minuty temu, eMeS napisał:

Proszę zwrócić uwagę na lata 33-36, nazywamy to złotym okresem Chrisa Bosha xD

Legenda

5 minut temu, elwariato napisał:

Pacers cut: 

ze smutkiem Malachjasz Richardson, bezkosztowo

ale rób to we właściwym temacie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zgadzam się. Ma wyjebane.

Ale ja to robię dla siebie, nie potrzebuje poklasku innych :)

Pewne rzeczy robisz, by czuć się dobrze, a innych nie robisz, bo wiesz że czułbyś się z tym źle. Tylko tyle i aż tyle :)

No tak, przecież tankuje się dla poklasku innych :) 

Ja lubię walczyć o 1 w drafcie, mam takie hobby, robię to by czuć się dobrze, jak dostanę dwójkę to czuje się z tym źle.

Tylko tyle i aż tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Qcin_69 napisał:

xddd w końcu głos rozsadku

Kultura Organizacji została wymyślona by Alonzo i Camby naprzemiennie mogli sobie wręczać Moralne Pierścienie xd 

Co i tak najzabawniensze obaj tankowali, Camby co najmniej 2 razy, Alonzo co najmniej raz :D 

Przecież to już ze dwa razy wałkowaliśmy z rok czy dwa lata temu, że pitolisz głupoty :D

Z tankowaniem mi nigdy nie było po drodze, zwyczajnie to wbrew mnie, zawsze walczę tym co mam i staram sie być lojalnym względem moich żołnierzy. Tak samo też ogrywanie młodzieży to dla mnie inwestowanie w graczy, na których chce budować drużynę na lata. Natomiast to co Ty robisz często jest dla mnie bez pojęcia. Jak wolisz grać Caboclo a nie McGradym, to mogłeś go po prostu zwolnić, albo chociaż dawać TMacowi regularne minuty z ławki na sg/sf. Julek tankuje, ale on to robi w zupełnie inny sposób dając grać Kirlence, czy wcześniej Gasolowi by sobie nabijali statsy. Ty rozwijasz jakichś rezerwowych graczy, których i tak za chwile nie będzie w lidze, a mógłbyś dać te minuty Tracyemu nie szkodząc sobie w tankowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Ciekawostka jest taka, ze ostatni rok w ktorym Hawks byli w PO to 2031 xD

I Gerald Wallace z ósmego seedu wywala Granta Hilla w drodze po tytuł, gdzie Heat machnęli koło 60 winów i wydawali się być długo faworytem.

Inna sprawa, że Ignazz przegrał to mistrzostwo, bo chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdobyć mistrzostwo i odmłodzić trochę skład. Oddali dwóch kozaków. Dee Browna i kogoś jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.