Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, julekstep napisał:

o widzę tu materiał na kogoś kto wysoko postawi Grossa w antypolakach!

bardzo dobrze! chwali się!

Tylko zrewanżuj się w tej kategorii Chmielnickim GOATem. A Tomasz Wielki perspektywiczny zawodnik. Wciąż żyje. Wiele już dokonal, ale jeszcze może zrobić upgrade.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich sobie jeszcze zapisałem.

Spełniają conajmniej jedno z zaakceptowanych kryteriów:
Zawisza Czarny (sport)
Kanut Wielki
Meyer Lansky (biznes)
Erazm Jerzmanowski
Tadeusz Kantor
Rene Goscinny
Bronislaw Malinowski

Sam mówił, że jest, więc kim my jesteśmy żeby wiedzieć lepiej?:
Nietzsche 

Do pozyskania przez crafty GMa:
Steve Wozniak
Wayne Gretzky
Rob Gronkowski
Mike Krzyzewski
Bracia (siostry) Wachowski

 

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wielcy nieobecni

SPort - Baszanowski - ja wiem ,ze ciężary mocno utraciły przez kosmiczny doping lat 80 i 90 tych niemniej w latac kariery Polaka ten doping był mniejszy niż jest teraz w biegach . A Baszanowski w historii tego sportu jest pewnie nr 3. 5 złotych medali MŚ , 7 ME, 2 olimpijskie złota. Dominował i był zdecydowanie najlepszym sztangistą lat 60 i początku 70 . Dopiero Sulejmanoglu go przeskoczył i tak naprawdę jako jedyny jest na pewno lepszy . Bo co do Dimasa to juz mam wątpliwosci

Baszanoiwski jeśli chodzi o dominacje, sukcedy bije większość tych co już wybrano

Aktywizm - to jest chyba najdziwniejsz sfera skoro tutaj trafili Karski i Skarbek czyli ludzie, którzy wykonywali rozkazy, Bem , nawet Białorusin a wielkim nieobecnym jest św. Albert Chmielowski choć można bygo go jeszcze wrzucić do reliigii ale jednak on bardziej zasłużył się w aktywiżmie czy taki Marek Kotański . Obaj pochylili się nad tą częścią społeczeństwa od której odwrócili sie inni. Zwłaszcza Kotański musiał mocno walczyc o tych ludzi. Bez niego ta Polska byłaby inna , mniej dobrotliwa

I w sporcie oczywiście Zmarzlik... Gdzie Lato przed Zmarzlikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii biznes można było głębiej poszukać.

Kronenberg, który z wiadomych względów pasowałby idealnie do teamu Julka xd

Jan Wedel

Mniej znana postać, ale też ciekawa - Erazm Jerzmanowski. Niegdyś mocno się dorobił za oceanem (top100 majątek w USA, w tamtych czasach). W dodatku mocna działalność społeczna. Warto się zapoznać w wolnej chwili z tą postacią. 

W aktywizmie spory wybór. Brakuje, m.in. takich postaci jak:

Henryk Jordan, Zofia Kossak, Matylda Getter, Rafał Lemkin. A to pewnie zaledwie garstka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

E to już Krupa lepsza 

Zarówno Krupa jak i Rubik sa gorsze niż większość wybranych tu pickow. W jakimś normalnym rankingu nie powinny być w topce najpiękniejszych polek, podobnie Doda czy jakieś inne tego typu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

Gdzie Lato przed Zmarzlikiem

No, czekałem na to.

Lato nie tylko przed Zmarzlikiem, ale i przed paroma innymi i to z 143pickiem.

Wasza dyskusja za i przeciw RL9 i o wadze olimpijskich medalach mnie do tego doprowadzila.

Lato to najbardziej utytułowany Polski sportowiec w najbardziej popularnej dyscyplinie. Proszę:

Medale olimpijskie? Check

Złoto olimpijskie? Check

Medale MŚ w najpopularniejszej dyscyplinie ?  Check?

Tytuł króla strzelców najwiekszej obok olimpiady imprezy? Check

Najwiecej bramek na MŚ w polskich pilkarzy? Check (11 goli- 550% tego co ma RL9)

Puchar Mistrzów Krajowych? Check (tyle co Lewy)

Grał na MŚ gdy wtedy grało tam po 16 drużyn wiec miał trudniejszych rywali, a nie ogorków pokroju Saudów. I napewno nie roniłby łez gdyby jakimś dziadom strzelil gola, co zdarzyło się naszemu obecnemu kapitanowi.

Zmarzlik???? Litości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Zarówno Krupa jak i Rubik sa gorsze niż większość wybranych tu pickow. W jakimś normalnym rankingu nie powinny być w topce najpiękniejszych polek, podobnie Doda czy jakieś inne tego typu. 

Tutaj bardziej pod względem value. 

@Sewer

https://www.glamour.pl/artykul/emily-ratajkowski-uczy-jak-poprawnie-wymawiac-jej-nazwisko-jestem-polka-tak-to-brzmi-230222023736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.