Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Aneta na video tylko zyskuje, nie ma napompowanych cycków i nie jest płaska i nie jest prosta w talii jak Marcelina na video tylko na idealne proporcje. Nawet przy tragicznej jakości video widać klasę, obok której Marcelina nawet nie stała. Jakbym miał wybierać w atf top blacharę to na pewno miałbym ja wysoko, ale myślałem że wybieramy najpiękniejszą kobietę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo Ciebie w tym temacie jako gość. Zanurzyłeś moim zdaniem proporcje udziału. 

Teraz, fluber napisał:

Aneta na video tylko zyskuje, nie ma napompowanych cycków i nie jest płaska i nie jest prosta w talii jak Marcelina na video tylko na idealne proporcje. Nawet przy tragicznej jakości video widać klasę, obok której Marcelina nawet nie stała. Jakbym miał wybierać w atf top blacharę to na pewno miałbym ja wysoko, ale myślałem że wybieramy najpiękniejszą kobietę.

 

„Blachara” ?Kolejny dzentelmen ;)

Wy chyba jakieś kompleksy macie. Serio 

Tu wstawiasz prime wybory a tu zarzut gdy dwanaście lat później dziewczyna walczy dalej o to aby być w TV 

Powtórzę. Oceniam urodę za jej prime 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Ja nie mówię ,że ona była brzydka ale popatrz na jej twarz. Tam pewnie by ise podpisało kilku chirugrgów. Korekty w ciele kobiety są normą ale dopóki jest to kilka i to w różnych miejscach to jest to poprawa. U niej poszło grubo . Czy kiedyś była ładna tak. Czy teraz jest karykaturę - niestety też tak.. 

I mogę się nie zgadzać ,że Raksa to najpiękniejsza Polka albo jak czytam ,że Tyszkiewicz nie jest łądna. Ale to wciąz sa wybory pomiędzy pięknymi kobietami

Ty żaś wyjeźdzasz z kretyńskim zarzutem w stosunku do Kręglickiej ,ze Fluber lubi się bawić klamerkami. I Ty komuś zarzucasz pomyje? PRzecież to jest najgłupszy argument jaki padł tu w dyskusji. Sam promujesz kobietę , która przesadziła z operacjami

Jak już hardocorwo chciałeś iśc w modelki wysokie to juz chyba lepiej było Mielcarzową i przy okazji popatrzeć jak można dobrze robić operacje na twarzy i ciele

2011

5-BD8-ACAF-DD00-4621-BF86-5-BEA49-B4085-

A żart do Flubera szedł bo on zawsze nieszablonowo wobec kobiet 

W odpowiedzi na użycie statystyk ( wymiary) vs test oka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce udowodnić. Wybrałem swój wybór. I wrzuciłem randomowe foty jakby ktoś nie kojarzył. To tylko zabawa. Skończmy temat bo serio po twoim wpisie się tu zabawa psuje. Przyjąłem twój komentarz ze kobieta wybrana miss Polski i w top miss World plus miss universum to taki skład twojego poznańskiego odrzutu plastiku na zakładzie. Zrozumiałem. Dziękuje. Za wszystkie mądrości. Dokonałeś niezwykłego i przebiles Flubera. 

7 minut temu, agresywnychomik napisał:

Roksana Wégiel xD to już lepiej było poddac kategorie, chociaż w sumie mnie to nie dziwi.

To chyba prowokacja bo ona ma 15 lat?

A nie 18. My bad 

Jak ten czas leci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Gratulacje @fluber za Żeromskiego. U mnie będzie wysoko, a już bałem się, że nie pójdzie :)

Czy to już komplet? Można wymieniać nazwiska?

Ja też mam go wysoko, ale patrząc na wybory innych ( brali nawet słabych noblistów, bo mają Nobla) i fakt że Żeromski tego Nobla nie dostał, mimo lepszego CV od wielu noblistów to obawiam się że w głosowaniu wysoko nie będzie. Chociaż w rankingu polskich  czytelników all-time był chyba drugi za Sienkiewiczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wszystkie wrzucone tu dziewczyny ciężko pracowały na to gdzie były i co osiągnęły. Owszem uroda niejako dana jest z genami od rodziców ale mimo wszystko potrzeba dbania codziennie o siebie i darzyć trzeba do celu. Nawet Roxi która wzbudza tu kontrowersje idzie swoją wyznaczona ścieżka. Nie widzę powodu do hejtu ani danej Pani ani usera który ja wybrał. Nie badzmy „Polakami” którzy tylko potrafią pluc jadem. Właśnie takie krytykanctwo „inności” mnie najbardziej martwi. Z poziomu kanapy często zachowujemy się jak cwok ze średniowiecznej wioski. 
A18245-F7-B00-F-460-F-8-A49-0-B41-E5-E7-

 

7 minut temu, Reikai napisał:

Ten temat to jedna z lepszych rzeczy na forum all time.

A co szanowne grono ekspertow powie o urodzie Audrey Horne z Twin Peaks? Dla mnie top, ale ciekawi mnie jak bardzo mam spaczony gust pieknej kobiety patrzac jakie szony wrzucil LAF, albo Rappar z Roxi xD

Demoniczna i elektryzująca. Ale ma taka nieszablonowa urodę co niepokoi. 

42-CEFCCB-D678-45-FE-A6-B9-1-A018-C0-AFB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Przede wszystkim wszystkie wrzucone tu dziewczyny ciężko pracowały na to gdzie były i co osiągnęły. Owszem uroda niejako dana jest z genami od rodziców ale mimo wszystko potrzeba dbania codziennie o siebie i darzyć trzeba do celu. Nawet Roxi która wzbudza tu kontrowersje idzie swoją wyznaczona ścieżka. Nie widzę powodu do hejtu ani danej Pani ani usera który ja wybrał. Nie badzmy „Polakami” którzy tylko potrafią pluc jadem. Właśnie takie krytykanctwo „inności” mnie najbardziej martwi. Z poziomu kanapy często zachowujemy się jak cwok ze średniowiecznej wioski. 
A18245-F7-B00-F-460-F-8-A49-0-B41-E5-E7-

 

Nie idźmy też droga takiego pi****lenia jak Maja Staśko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Przede wszystkim wszystkie wrzucone tu dziewczyny ciężko pracowały na to gdzie były i co osiągnęły. Owszem uroda niejako dana jest z genami od rodziców ale mimo wszystko potrzeba dbania codziennie o siebie i darzyć trzeba do celu. Nawet Roxi która wzbudza tu kontrowersje idzie swoją wyznaczona ścieżka. Nie widzę powodu do hejtu ani danej Pani ani usera który ja wybrał. Nie badzmy „Polakami” którzy tylko potrafią pluc jadem. Właśnie takie krytykanctwo „inności” mnie najbardziej martwi. Z poziomu kanapy często zachowujemy się jak cwok ze średniowiecznej wioski. 

Wstałem i zacząłem bić brawa po przeczytaniu tego posta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał:

Nie widzę powodu do hejtu ani danej Pani ani usera który ja wybrał. Nie badzmy „Polakami” którzy tylko potrafią pluc jadem.

Napisał to user który określił Piersi Kręglickiej jako klamerki i napisał ,że Fluber widocznei lubi się czymś takim bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

Napisał to user który określił Piersi Kręglickiej jako klamerki i napisał ,że Fluber widocznei lubi się czymś takim bawić

Klamerki w ręku Flubera to nie piersi Anety. Czytaj ze zrozumieniem. Chodziło o to ze może Fluber zamiast wyeksponowanego pełnego biustu skupia się bardziej na sutkach. I stad pytanie o klamerki czy używa w sypialni. A nie o podsumowanie biustu którego nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.