Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LAF napisał:

Ogólnie zabawne bo Ja też doszedłem do tego samego wniosku co @Koelner , jeżeli chodzi o tę kategorie i ma chłopak racje. 
 

Ostatnio mignęły mi na profilu MTV uczestnicy najnowszej edycji WS i te laski są ładniejsze niż tutaj Wy wybieracie. 

2022%2F09%2F2_632da9a387fc8.png

 

MEGA!

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

i te laski są ładniejsze niż tutaj Wy wybieracie

3 minuty temu, BMF napisał:

dziewczyna w wieku 18 lat już po operacjach plastycznych

PRL - 90s to idealna kombinacja naturalizmu-współczesności, obecne kobiety to poziom kulomiotek z NRD pod względem intensywności wspomagania. Oczywiście jak komuś to nie przeszkadza, to można się zachwycać, ale dla mnie np. ta julekstepowa Apolonia zjada na śniadanie koksiary. 

Btw. pisałem, że longevity się nie liczy, ale jednak taką Dymną to Tyszkiewicz bierze luźno długością prime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

PRL - 90s to idealna kombinacja naturalizmu-współczesności, obecne kobiety to poziom kulomiotek z NRD pod względem intensywności wspomagania. Oczywiście jak komuś to nie przeszkadza, to można się zachwycać, ale dla mnie np. ta julekstepowa Apolonia zjada na śniadanie koksiary. 

Btw. pisałem, że longevity się nie liczy, ale jednak taką Dymną to Tyszkiewicz bierze luźno długością prime. 

mnie tam Tyszkiewicz nie przekonuje, sprawdziłem sobie ten Twój sezon, ale w Lalce wyglądała jak połączenie randomowej korpomanagerki, zadufanej suki i paniusi. 

Zupełnie nie moj typ, dalej Pola Raksa -> Dymna -> X tutaj, Tyszkiewicz poziom Kreglickiej, będzie się gdzieś tam w ogonie kręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

w Lalce wyglądała jak połączenie randomowej korpomanagerki, zadufanej suki i paniusi. 

Wiesz, że grała Izabelę Łęcką, która była zadufaną suką i paniusią, nie? xD

A z sezonem seksistowsko żartowałem, po prostu w '67 urodziła dziecko. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Wiesz, że grała Izabelę Łęcką, która była zadufaną suką i paniusią, nie? xD

A z sezonem seksistowsko żartowałem, po prostu w '67 urodziła dziecko. ;] 

wiem, chciałem to zaznaczyć, ale wszystkie fotki jakie mi wyskakiwały to właśnie z Lalki, podrzuć cos lepszego to może zmienię opinie 

6 minut temu, LAF napisał:

@julekstep jak już to o tej pisałem :

https://www.instagram.com/p/ClMhB5aDx7w/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Chociaż still mój wybór nie został wybrany.

ja pierdziele Laf, idź do pierwszego lepszego fancy klubu w Warszawie i znajdziesz tam takie wynalazki na co drugiej kanapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

https://forum.historia.org.pl/topic/42-który-z-jagiellonów-był-najlepszym-królem/

elo, najlepszy z dynastii Jagiellonów, czasy Billa Russella Chrobrego się nie liczą, z tych późniejszych to może Batory, bo Sobieski też overrated jako polityk. Piłsudski? Don't even. 

Hahaha wszyscy overrated 😀

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

git, czekamy

zobaczymy na czym się brandzluje 

4 godziny temu, LAF napisał:

@julekstep jak już to o tej pisałem :

https://www.instagram.com/p/ClMhB5aDx7w/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Chociaż still mój wybór nie został wybrany.

robota 

@RappaR swoimi niby bekowymi wyborami zaczął przyczajony a chyba jest w topce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc niejako naprzeciw zarówno wysokiej klasy wynikom ogólnym :

Miss Polski i top 16 Miss World 

0-BA69745-A808-4-E12-AD7-F-AB32606161-B7
 

moj wybór idzie tez w kierunku bardzo medialnej i instagramowej dziewczyny 

03-C2-FB0-D-C215-43-C2-84-BF-29-C5-EB57-

Nie wyobrażam sobie tej najpiękniejszej aby nie była wysoka wysportowana fit naturalna ale i zbudowana według uniwersalnych kanonów piękna. Proporcje i przede wszystkim naturalny biust 

DC127560-7510-4765-85-F5-B8057-A6-CB264.

Wiem ze mogą zachwycać aktorki typu Raksa ale serio spotkanie w realu by rozwaliło wasze przekonanie o idealnej urodzie 

Osoby telewizji poprzednich lat to były raczej niziutkie malutkie osoby z przepięknymi fotosami twarzy wiec idealne na miss foto ale wyszło by na jaw ze to cześć prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figury aktorek poprzez bardzo bardzo bardzo drobna budowę ciała i nieproporcjonalne parametry przegrywają z „naturalnym produktem”

1 minutę temu, fluber napisał:

@ignazz? Naturalna? Przecież gosciowka nie tylko korzysta z zabiegów medycyny estetycznej co nawet je reklamuje

W prime jak była młoda i tak wygrywa samymi piersiami a to ze dziś na przedłużenie prime masz różne zabiegi to już inna sprawa. 

To tak jakbyś LBJ zaczął wymawiać ze dba o ciało poprzez sztab ludzi i te wydane miliony 

Biorąc udział w wyborach Miss Polski i Miss World jako młoda koza już była piękna i naturalna. Szczególnie chodzi mi o figurę i biust 

Biust Marceliny sam w sobie to spory overkill zarówno do aktorek jak i płaskiej Anety Kreglickiej 

Teraz Marcelina jako prezenterka TV i „milf” musi oczywiście korzystać ze wsparcia ale mowimy o prime 

6-AF9014-F-0137-45-AC-B3-C1-5-AB329-B601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Figury aktorek poprzez bardzo bardzo bardzo drobna budowę ciała i nieproporcjonalne parametry przegrywają z „naturalnym produktem”

W prime jak była młoda i tak wygrywa samymi piersiami a to ze dziś na przedłużenie prime masz różne zabiegi to już inna sprawa. 

To tak jakbyś LBJ zaczął wymawiać ze dba o ciało poprzez sztab ludzi i te wydane miliony 

Biorąc udział w wyborach Miss Polski i Miss World jako młoda koza już była piękna i naturalna. Szczególnie chodzi mi o figurę i biust 

Biust Marceliny sam w sobie to spory overkill zarówno do aktorek jak i płaskiej Anety Kreglickiej 

Teraz Marcelina jako prezenterka TV i „milf” musi oczywiście korzystać ze wsparcia ale mowimy o prime 

Kreglicka ma wymiary 88-58-88 więc niby czemu jest płaska?

Jak dla mnie Marcelina z tym 1,80 to już trochę przegięcie. Od raksy to ona jest półtorej głowy wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Kreglicka ma wymiary 88-58-88 więc niby czemu jest płaska?

Jak dla mnie Marcelina z tym 1,80 to już trochę przegięcie. Od raksy to ona jest półtorej głowy wyższa.

Rozumiem ze osoby niskie mogą mieć kompleksy. Jesteśmy na forum koszykarskim nie przesadzaj. 

Fluber Dziwnie podchodzisz do kobiet. Z obawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.