Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RappaR napisał:

Nie, chętnie się czegoś na jego tematu dowiem.
Jakie są trzy najważniejsze pod względem znaczenia i rankingów europejskie rozgrywki międzyligowe? 

Zajebiście skonstruowane pytanie. Tak k**** Anwil będzie grał w Eurolidze i wygrał tam.

Ta drużyna z Turcji ma w swoim składzie graczy po najlepszych ligach Europy. Tam jeden ma tyle samo pewnie co 5 graczy Anwil razem wziętych więc to jest sukces polskiego sportu jakby nie patrzeć. A reszta drużyn biorących udział w tym pucharze jest poziomem zbliżona więc równie dobrze zamiast Anwilu w tym półfinale mogła by być inna drużyna.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR Ale dlaczego tak niemiło. Laf jest gorącym kibicem Anwilu i cieszy się z dosyć istotnego jak na nasze warunki awansu. Jeżeli coś jest śmieszne to nasze gorliwe przekonywania czy lepszy Moniuszko Matejko czy Ksiądz Robak. Jakby to za tydzień miało jakiekolwiek znaczenie. Tu masz kibica na gorąco w objęciach namiętności i ekstazy. Fajna sprawa taka podnieta. Zdrowsza niż nad Chmielnickim ;) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

fajnie że wybieracie te stare dupy ale obecnie randomowa dupa z insta lepiej się prezentuje niż te sarkofagi 

Jak wolisz Karla Townsa od Kareema, to Twoja sprawa. Ale owszem, robi się trochę z tego najładniejsza Polka PRL-u. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Jak wolisz Karla Townsa od Kareema, to Twoja sprawa. Ale owszem, robi się trochę z tego najładniejsza Polka PRL-u. ;]

zabawne. rozumiem docenienie w 2023 roku umiejetność wyszukiwania w internecie rankingów i prześwietlenie Wikipedii ale brać obecnie laskę której nawet nie widzieliśmy dupy ani cycka w dodatku nie jest jakaś rewelka na dzisiejsze standardy to lol , dupe wybierać z excela xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że W. Kossak poszedł. U mnie będzie wysoko. Akurat jak chodzi o sztukę to podoba mi się przede wszystkim malarstwo historyczne, ilustrujące ważne wydarzenia czy batalistyczne. No i dochodzi wielki bonus za Panoramę Racławicką. 

Szkoda, że Kilar nie poszedł w muzyce, bo myślałem, że będzie pewniakiem. O niego mi chodziło właśnie jak pisałem, że jeszcze jest ktoś fajny z pokolenia Pendereckiego. Góreckiego w sumie Ely też słusznie podsunął. Oj, mocne było to pokolenie polskiej szkoły kompozytorskiej bliskie (czy już nawet) naszych czasów. 

Btw, ktoś czytał tego Singera oprócz Julka? Przy takim bogactwie jakie mamy w literaturze, iść w taki wybór... @julekstep co Tobą kierowało? :P

ps. Fajnie, że Esperanto poszedł

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

zabawne. rozumiem docenienie w 2023 roku umiejetność wyszukiwania w internecie rankingów i prześwietlenie Wikipedii ale brać obecnie laskę której nawet nie widzieliśmy dupy ani cycka w dodatku nie jest jakaś rewelka na dzisiejsze standardy to lol , dupe wybierać z excela xD

No to sobie wybierz jakąś instagramerkę, przecież nikt Ci nie broni. Za to niewątpliwie ludzie 30/40+ statystycznie częściej kierują się trochę innymi kryteriami niż podrasowana dupa i cycki. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

 Szkoda, że Kilar nie poszedł w muzyce, bo myślałem, że będzie pewniakiem. O niego mi chodziło właśnie jak pisałem, że jeszcze jest ktoś fajny z pokolenia Pendereckiego.

Miałem wybrać Kilara, mega lubię jego muzykę filmową (ścieżka w Dziewiątych Wrotach to arcydzieło imo) i fitował by z Polańskim ale wybrałem Korę, teraz postawiłbym jeszcze na kogoś innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał:

Miałem wybrać Kilara, mega lubię jego muzykę filmową (ścieżka w Dziewiątych Wrotach to arcydzieło imo) i fitował by z Polańskim ale wybrałem Korę, teraz postawiłbym jeszcze na kogoś innego :P

Wybrać Korę nad Kilarem!? (facepalm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał:

Uwielbiam Manaam ale chyba dostałem zaćmienia psychofizycznego xd

Zdecydowanie musiałeś być pod wpływem jakichś środków psychoaktywnych. Notabene nie rozumiem fenomenu Maanam i Kory, muzycznie, tekstowo, wokalnie to takie meh/słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

no i Nobel też spoko

Akurat w literaturze jest takie bogactwo, że tu Nobel imho nie będzie żadnym gamechangerem, tylko inne aspekty zadecydują. 

11 minut temu, julekstep napisał:

pochodzenie kandydata

a to tak myślałem :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.