Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

proste

Świątek też luźno przed Lewym

i Jerzyk! Nie zapomnijmy o Jerzyku!

co z tego  że tenis to lżejsza wersja F1-case (dużo oglądających, mało 'uprawiających'), to niedobra o tym mówić!

 

aha i Fibak obowiązkowo! (bo jeszcze plusuje w sztuce z którą jest tyle problemów!)

Meh, lecisz już ad absurdum. Fibak był najwyżej w historii top 10, Jerzyk top 14. Obaj niczego sensownego nie wygrali. Fibak był raz w finale Masters i 4x QF w szlemach, a zobacz sobie jego pozycję w polskim sporcie vide ówczesne głosowania na sportowca roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Raczej Polacy nie zainteresują się tenisem.

no bo nie muszą się interesować gówno sportami jak są względne sukcesy w piłce :) 

(i jak ktoś napisze "ALE PRZECIEŻ NIE MA ŻADNYCH SUKCESÓW" to proszę sobie przypomnieć jaki był klimat w okolicy 2000 jak odliczano lata od ostatniego awansu na duży turniej -> klimat do tego stopnia wyjątkowy że pozwolił na małyszomanię :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą Świątek i jej sukcesy oglądalności tenisa nie podniosły. Ostatnio ten turniej co go Krejcikova wygrała nie był transmitowany na żadnym naszym sportowym kanale. Lecieli tylko Panowie. Sam oglądałem na STS w transmisjach live, nie wiem może @DRK wyprowadzi mnie z błędu, bo też często ogląda, ale oglądalność kobiecego tenisa jest żadna, bo przez chwilę były relacje po sukcesach Świątek, a teraz z tym słabo, a przecież Polka ciągle w topie.

Raczej Polacy nie zainteresują się tenisem.

Nie jesteśmy specjalnie wysublimowanym narodem jeżeli chodzi o sport, wystarczy popatrzeć na to, że u nas topowymi sportami są żużel i skoki narciarskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

W temacie muzyki największe zdziwko ,że nikt nie brał Góreckiego a poszedł Szymanowski , Paderewski

Sukces komercyjny jest. Nikt z XX wiecznych kompozytorów nie miał sprzedanych tylu egz jednej płtyy.

Artystycznie topka.

Poszedł Kilar? On też ma dobre combo artystycznego i mainstreamowego hype'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Meh, lecisz już ad absurdum. Fibak był najwyżej w historii top 10, Jerzyk top 14. Obaj niczego sensownego nie wygrali. Fibak był raz w finale Masters i 4x QF w szlemach, a zobacz sobie jego pozycję w polskim sporcie vide ówczesne głosowania na sportowca roku. 

Kogo @DRK wybierasz ze sportu, bo tylko ty zostałeś?

Bo ja mam już gotową rozprawkę o kolejnej wielkiej nieobecnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MarcusCamby napisał:

To ja się pytam, gdzie jest Jacek Kaczmarski i/lub Przemysław Gintrowski?!

Wielcy bardowie. Ich piosenki śpiewało się 30 lat temu, śpiewa teraz i będą śpiewane za 100-200 lat przez wielu, a nie dla grupy burżujów, nie zrozumiałe dla większości. Teksty wielu utworów ponadczasowe, historyczne, polityczne, o Polsce.

 

Wolę Kazika, lepszy i wokalnie, i muzycznie, i lirycznie, i do tego nie bił rodziny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Poszedł Kilar? On też ma dobre combo artystycznego i mainstreamowego hype'u.

Nie, był u mnie na liście, ale wolałem Pendereckiego. 

Teraz, RappaR napisał:

Wolę Kazika, lepszy i wokalnie, i muzycznie, i lirycznie, i do tego nie bił rodziny 

Wokalnie? Przecież Kazikowi słoń nadepnął na ucho i w ogóle śpiewać nie potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Czy Kościuszko to polityk? Dla mnie bardziej aktywista 

polityk luźno

i generalnie jeden z lepszych picków w drafcie (pewnie mój Kazio Wielki powinien iść w top1, ale jednak ci królowie nawzajem sobie zeżrą trochę value i wtedy taki Kościuszko może luźniutko być na topie bo ma wszystko -> wielkie international value, duże sympathy value, spore local value, zero kontrowersji  i praktycznie brak konkurencji w swojej sub-classie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Raczej Polacy nie zainteresują się tenisem.

ja nie ma już czasu na klubową piłkę poza rodzimą, bo sama NBA i tak zabiera mi za dużo czasu, a kiedyś oglądało się niemal wszystko, ot znak czasów - jeśli nie jesteś fanem tenisa to wybierasz coś innego co bardziej lubisz bo doba nie jest z gumy, a kanałów sportowych jest kilkadziesiąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

polityk luźno

i generalnie jeden z lepszych picków w drafcie (pewnie mój Kazio Wielki powinien iść w top1, ale jednak ci królowie nawzajem sobie zeżrą trochę value i wtedy taki Kościuszko może luźniutko być na topie bo ma wszystko -> wielkie international value, duże sympathy value i spore local value)

Ale to wojskowy a nie polityk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozumiem na tyle, że próbujesz umniejszyć dokonania w niszowym sporcie na bazie oglądalności, a tego nie kupuje

to sprawdź sobie ten link który wysłałem:) oglądalność skokow narciarskich była na poziomie premiership i dwukrotnie większa od LaLigi mimo 100x mniejszego czasu antenowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle od dawna mam 4 topowe picki w film teatr i nie potrafię wybrać, uznałem poczekam i kurde - nikt z nich w ogóle nie idzie i jak dla mnie każdy powinien być uznany za wielkiego nieobecnego. Już nie mówiąc o jednym co go chciałem z sympatii, ale pewnie by nie zdobył głosów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.