Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ponitka pojechal Doncicia na MS w cwiercfinale. Lewy vs Messi byl na boisku i tyle mozna powiedziec(jak zwykle na duzych turniejach i waznych meczach).
Proporcje.

I Ponitka nie znika w ważnych meczach jak to na Lewego przystało w Bayernie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

no ze Penderecki poszedł tak późno to niezła beka ;D super pick @P_M

Beka to jest ,że jeszcze nie poszedł kompozytor który zjada Pendereckiego , Paderewskiego i w sumie każdego z tej kategorii pod lażdym względem ... 

Tak jak nikt nie czaił kim oraz jak dużym sukcesem artystycznym i komercyjnym może się pochwalić Tamara Lempicka i brali jakiegoś Matejkę przed nią tak samo nie jestem w stanie pojąć jakim cudem jeszcze nie poszedł w muzyce ten gościu

Drobnym drukiem dodam - poza Szopenem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ely3 napisał:

Popwtarzam ci to kolejny raz to żaden argument

powtarzam ci to po raz kolejny - to że Ty coś powtarzasz to nie znaczy że to prawda xD

definicja sportu zawiera słowo 'rywalizacja' (i to w pwn to słowo pada przed słowem 'wyniki')

jeśli uważasz że poziom rywalizacji (konkurencyjność danej dyscypliny) nie powinien wpływać na ocenę porównując różne dyscypliny to nic na to nie poradzę

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Tak jak nikt nie czaił kim oraz jak dużym sukcesem artystycznym i komercyjnym może się pochwalić Tamara Lempicka i brali jakiegoś Matejkę przed nią tak samo nie jestem w stanie pojąć jakim cudem jeszcze nie poszedł w muzyce ten gościu

Po prostu nikt nie szanuje art deco xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ely3 napisał:

Mogłeś brać też Kubicę bo przecież Formuła 1 super popularna ale co to ma wspólnego z sukcesami?

no zajebiście popularna (jeśli chodzi o uprawianie)

dziś mnie czterech 6cio latków w bolidach minęło rano! jechali po swoje dziewczyny, które marzą i trenują żeby zostać kulomiotami.

a boiska do piłki nożnej jak stały puste tak stoją! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

powtarzam ci to po raz kolejny - to że Ty coś powtarzasz to nie znaczy że to prawda xD

definicja sportu zawiera słowo 'rywalizacja'

jeśli uważasz że poziom rywalizacji (konkurencyjność danej dyscypliny) nie powinien wpływać na ocenę porównując różne dyscypliny to nic na to nie poradzę

I powtarzam nie liczy sie od ilu jesteś lepszy ale ilu jest lepszych od Ciebie. A sukcesy międzunarodowe nie wspierają Lewego jako GOAT bo ich praktycznie nie ma

Teraz, julekstep napisał:

o zajebiście popularna (jeśli chodzi o uprawianie)

Każdy jest kierowcą. Możliwe ,ze nawet wiecej jeździ autem niż gra w piłkę nożna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe ponieważ widzę ,że nie ogarniasz sarkazmu to ci powtórzę to ,ze ludzie pykają na orliku to ,że oglądają ten sport to wcale nie oznacza ,ze piłkarz z automatu jest lepszy od Włodarczyk . Może dla Ciebie Krzyszotf Piątek czy inny Milik jest lepszym sporotwcem od Włodarczyk bo przecież pokonali wielu innych by się dostać do ligi włoskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Każdy jest kierowcą. Możliwe ,ze nawet wiecej jeździ autem niż gra w piłkę nożna ..

i te kluby formuły 1 przy każdej podstawówce

zapomniałeś o nich!

3 minuty temu, ely3 napisał:

I powtarzam nie liczy sie od ilu jesteś lepszy ale ilu jest lepszych od Ciebie. A sukcesy międzunarodowe nie wspierają Lewego jako GOAT bo ich praktycznie nie ma

xDDDD

tak jak pisałem

właśnie wymyśliłem nową dyscyplinę - nikt nie jest w niej lepszy ode  mnie -> największy steal tego draftu, pickujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

i te kluby formuły 1 przy każdej podstawówce

zapomniałeś o nich!

xDDDD

tak jak pisałem

właśnie wymyśliłem nową dyscyplinę - nikt nie jest w niej lepszy ode  mnie -> największy steal tego draftu, pickujcie!

Ale co wymyśliłeś? Że nie lcizą się sukcesy tylko popularnosć ? To wtedy fakt Lewy się broni. Ale jeśli liczą sie sukcesy to Lewy wypada blado zwłaszcza ,że bayern tuż przed jego przyjściem był topka w LM a po przyjściu Lewego zmarniał

Jeśli nie daj Boże teraz znowu Bayern wjedzie do finału to juz w żaden sposób nie da sie obronic Lewego jak TOP najlespzych polskich sportowców

5 minut temu, P_M napisał:

Wrzuć na PW aż jestem ciekawy

Wysłane

8 minut temu, P_M napisał:

Po prostu nikt nie szanuje art deco xD

Biorąc pod uwage jakie ceny jej obrazy osiągają na aukcjach oraz to ,ze jej obrazy kupowały najlepsze muzea jak Metro Art to chyba tylko na tym forum nikt nie szanuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ale co wymyśliłeś? Że nie lcizą się sukcesy tylko popularnosć ? To wtedy fakt Lewy się broni. Ale jeśli liczą sie sukcesy to Lewy wypada blado zwłaszcza ,że bayern tuż przed jego przyjściem był topka w LM a po przyjściu Lewego zmarniał

wymyśliłem nową dyscyplinę sportową i jestem w niej GOATem i nie ma lepszego ode mnie

zgodnie z Twoją logiką mogę być największym stealem tego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

wymyśliłem nową dyscyplinę sportową i jestem w niej GOATem i nie ma lepszego ode mnie

zgodnie z Twoją logiką mogę być największym stealem tego draftu.

W bufonadzie? Ok ale to ,że nikt inny nie chce być bufonem to nic nie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamenhof spoko pick

i pochodzenie elitarne ❤️ 

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ciekawe czy Lewandowski w TOP5 swojej kategorii pójdzie, bo biorąc pod uwagę zawody jakie dostarcza to większe szanse miałby w kategorii antyPolaka. 

mordo nie wiem czy już załapałeś ale piszemy o Robercie Lewandowskim

nie o Mariuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ciekawe czy Lewandowski w TOP5 swojej kategorii pójdzie, bo biorąc pod uwagę zawody jakie dostarcza to większe szanse miałby w kategorii antyPolaka. 

dla Niemców strzelał folksdojcz i trzymał się z synami SS-manów jak Neuer, Kimmich, Muller czy jego szef Oliver Kahn.( nazwiska jak z Bydgoszczy )

stworzył ze swojego składu kondominium szwabsko-żydowskie i w dodatku dał im nam nasze dobro narodowe -Marusie do spaskudzenia :(

pod kuratelom miłośnika Żydów https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

dla Niemców strzelał folksdojcz i trzymał się z synami SS-manów jak Neuer, Kimmich, Muller czy jego szef Oliver Kahn.( nazwiska jak z Bydgoszczy )

Luźno do obrony teza, że Klose > Lewandowski i dla Niemców, i dla Polaków. 

Jest jeden wybór w aktywizmie a'la Chmielnicki, który ma top2 resume (ale nie chciałem się w to bawić). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ładnie trolujecie z tym lewandowskim. Ogolnie miałem być okazje w paru miejscach świata, chociażby w Azji i  nigdy nie słyszałem „Klose” albo „Małysz” na moja odpowiedź na pytanie skad jestem, a słyszałem tylko „Lewandowski”, wiec wg mnie zrobił dla Polski już dużo fajnego i tak, pomimo tego że nie wygrał mundialu dla polski to przynajmniej mam już dzięki niemu jakieś tam „connection” z byle farmerem czy dzieckiem na Filipinach, czy gdzieś  ;] na Filipinach akurat tez znają Gortata ale to już mniejsza, chodzi o sam fakt, że ładnie was pogrzało, to jest atf, czy plebiscyt na najpopularniejszego skoczka ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

chodzi o sam fakt, że ładnie was pogrzało, to jest atf, czy plebiscyt na najpopularniejszego skoczka ? 

Sasha Grey ma pewnie dużo lepsza rozpoznawalność wśród filipińskich farmerów i nastolatków niż Paul Thomas Anderson, nie znaczy to, że w GOAT-Amerykanin w kategorii film powinna iść dużo wcześniej. ;] 

Człowiek rzetelny, solidny, posłaniec wielkich wiadomości, wielkiej nadziei, idol kryzysowy, ambasador wielkiego skoku cywilizacyjnego do Europy, do którego występów co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli >>> gwiazdka niemieckiej piłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.