Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

się dziwię że nie poszedł ( i już nie pójdzie) funk. 

Lol

Myślałem że jeszcze ktoś poza Tobą pickuje naukę.

Weigl nie poszedł, który imho jest top5 luźno i zjada każdego poza Banachem, Kopernikiek i Curie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

bo Maradona miał zajebisty timing z punktu widzenia Argentyńczyka (ogranie w ćwierćfinale Anglii  po historycznym meczu kilka lat po wojnie o Falklandy), gdzie Lato półfinał z Niemcami przegrał (a pozostałe mecze z Niemcami, Ruskami remisował)

Nie do końca. Maradona robił tytuły ze słabą Argentyną. Tam przeciez jego wsparciem był Caniggia , który był napastnikiem na poziomie dzisiejszego Milika. Ba Milik był lepszy. Ogólnie Argentyna z 90 roku to był zespół na poziomie niektórych reprezentacji Polski za czasów Lewandowskiego. Burruchaga grał w przeciętnych klubach fancuskich.

Argentyna ani w 86 ani w 90 nie była faworytem do ćwierćfinałów nawet. A Maradona ich wyciagał do finałów . Lewandowski miał dobry skład może a nic nie ugrał z reprą i gdyby nie poszerzona formuła w ME to pewni i tam by się nie dostali poza 2012

9 minut temu, P_M napisał:

Ziomek, ale czemu mówisz tu tylko o Polsce?

A gdzie niby 200 metrów jest uprawiane masowo? To już bierz Kusocińskiego bo znacznei wiecej jest Fluberów tego świata beigających co wieczór lub co drugi te 10 km niż tych co uprawiają 200 metrów na poziomie klubów sportowych..

Równie dobrze bierzcie Pietrzykowskiego bo przecież każdy prawie komuś w morde dał wiec selekcje bokserska jest większa nawet niż ta w piłkę nożna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

 

Argentyna ani w 86 ani w 90 nie była faworytem do ćwierćfinałów nawet. A Maradona ich wyciagał do finałów . 

Mógłbyś podać źródło?

Bo przed mundialem u buków wyglądało to tak:

1986 World Cup, article 10/06/1986

Mentions a change of favorites at the 'London bookmakers'. Pre-tournament odds, two days before kick-off, were:

Brazil 11:4
Argentina 4:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Informacje o wyróżnieniach Banacha i Tarskiego ilustruje fotka ulama, niezłe podsumowanie tego pojedynku:)

Ja się dziwię że nie poszedł ( i już nie pójdzie) funk. 

dokładnie Funk to był mój sleeper, do tego zajebiste nazwisko, które dobrze wszędzie by fitowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Mógłbyś podać źródło?

Bo przed mundialem u buków wyglądało to tak:

1986 World Cup, article 10/06/1986

Mentions a change of favorites at the 'London bookmakers'. Pre-tournament odds, two days before kick-off, were:

Brazil 11:4
Argentina 4:1

też to właśnie znalazłem xDDD

faktycznie fatalna ekipa co jest drugim największym faworytem przed turniejem xD

 

nie to co potężna Polska, która była w 2022 za Serbią czy Senegalem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

też to właśnie znalazłem xDDD

faktycznie fatalna ekipa co jest drugim największym faworytem przed turniejem xD

 

nie to co potężna Polska, która była w 2022 za Serbią czy Senegalem :) 

 

piłka nożna przed 98’ to ogólnie był poziom dzisiejszej Ekstraklasy starczy pooglądać trochę tych meczów z przełomu lat 80/90 a takie finały Mundialu 90’ czy 94’ to dla prawdziwych koneserów. 

Oczywiscie są wyjątki jeśli chodzi o piłkarzy, ale generalnie poziom przed 98’ (no na upartego ME 96’) pozwalał zdobywać tytuły nawet jak tylko 1 piłkarz się wyróżniał w druzynie. 

Taka jest moja prawda futbolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

piłka nożna przed 98’ to ogólnie był poziom dzisiejszej Ekstraklasy starczy pooglądać trochę tych meczów z przełomu lat 80/90 a takie finały Mundialu 90’ czy 94’ to dla prawdziwych koneserów. 

Oczywiscie są wyjątki jeśli chodzi o piłkarzy, ale generalnie poziom przed 98’ (no na upartego ME 96’) pozwalał zdobywać tytuły nawet jak tylko 1 piłkarz się wyróżniał w druzynie. 

Taka jest moja prawda futbolu

No tak, bo do 98 rekordy świata w pływaniu były niemal identyczne na przestrzeni 30 lat

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No tak, bo do 98 rekordy świata w pływaniu były niemal identyczne na przestrzeni 30 lat

nie wiem, nie interesuje się za bardzo pływaniem, za to mecze retro zdarzało mi się oglądać nieraz i poziom piłkarski był tam słaby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

też to właśnie znalazłem xDDD

faktycznie fatalna ekipa co jest drugim największym faworytem przed turniejem xD

 

nie to co potężna Polska, która była w 2022 za Serbią czy Senegalem :) 

 

Zawsze mnie bawi jak Ely3 wypowiada się na każdy możliwy temat zgrywając eksperta korzystając z tego, że ktoś po prostu milczy, bo się na tym nie zna, aż ktoś go jak zwykle z łatwością wyjaśnia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

skąd bierzesz te dane?

Z list statystycznych IAAF. Aczkolwiek z tego co widzę, możliwe, że tam mają limity wynikowe w biegach, żeby być wrzuconym na listę, w każdym razie do 22.40 (poziom kobiety ze światowego top20) dane są takie jak powyżej dla mężczyzn.

Tak że MŚ na 200m >>> MŚ w rzucie młotem, ale ME na 200m już meh, ot co 30% gorszej genetycznie puli talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie wiem, nie interesuje się za bardzo pływaniem, za to mecze retro zdarzało mi się oglądać nieraz i poziom piłkarski był tam słaby 

 i serio trzeba Tobie tłumaczyć dlaczego to tak wyglądało na tle dzisiejszych kopaczy i że tak jest praktycznie z każdą jedną dyscypliną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.