Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ely3 napisał:

 Jest zawodniczka , która ma 4 złotę medale IO czyli 100% co mogła zdobyć. JEst dominatorką i nawet zagraniczne portale wymieniają ja w gronie najlepszych sporotwców

Mamy zawodnika w pewnej konkurencji z przeszłości , który dzierży rekord medali. Jest HOFEM i był wybrany jako 3 najlepszy zawodnik w tym sporcie w historii

A Ty mi piszesz ,że Kowalczyk idący przed nimi to dobry wybór. ? To słaby wybór - to nie jest sportowiec TOP12 w historii polskiego sportu

To mniej więcej tak jakby powiedzieć ,ze Kalla jest lepszą sporstmenką od Sorenstam

Ja nie znam polskiej zawodniczki z 4 złotymi medalami olimpijskimi. Jest jedna co ma 3 ale w dyscyplinie którą uprawia, w skali globu, w różnym stopniu profesjonalizmu, pewnie kilkadziesiąt osób. Rekreacyjnie tego sportu nie uprawia nikt. To jest skala mniej więcej wyścigów za serem. Przy tym skoki narciarskie i żużel to sport masowy. Dyscyplina nie ma jeszcze 30 lat stąd siłą rzeczy rekordy zawodniczki, która jest w niej najlepsza od 15 lat. Z tym, że za bardzo nie ma z kim rywalizować . 

A co to za hof to nie wiem bo patrzę na listę medalistów olimpijskich i nie widzę tam żadnego nieznanego mi multimedalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

bieganie sportowe z biegiem do tramwaju też ma mało wspólnego więc ponownie jesteś mistrzem logiki! 

na szczęście ja nie mam reprezentanta żadnej z tych gówno-dyscyplin :) 

15 minut temu, Koelner napisał:

bieganie sportowe z biegiem do tramwaju też ma mało wspólnego więc ponownie jesteś mistrzem logiki! 

a co do mistrzostwa w logice to jeszcze raz przeczytaj ciąg zdań mój ty semantyku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Przy tym skoki narciarskie i żużel to sport masowy.

W oficjalnych zawodach w rzucie młotem w 2021 roku wystąpiło +1600 zawodniczek, myślę, że to dużo więcej niż czynnych skoczków i żużlowców. W chodzie w 2004 roku wystąpiło 130 zawodników.

Tak że poproszę o Anitę Włodarczyk ponad Kamila Stocha, Adama Małysza i Roberta Korzeniowskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

W oficjalnych zawodach w rzucie młotem w 2021 roku wystąpiło +1600 zawodniczek, myślę, że to dużo więcej niż czynnych skoczków i żużlowców. W chodzie w 2004 roku wystąpiło 130 zawodników.

Na 200m stylem motylkowym w 2004 roku notowane było 106 zawodniczek, z czego ostatnia miała czas o minutę wolniejszy od Jędrzejczak. Tu pewnie manipulacja, bo pewnie inna skala oficjalnych zawodów i notowanych wyników, aczkolwiek ciekawe czy na dystansie 200m stylem motylkowym uzbierałoby się 1600 zawodniczek występujących chociaż raz w oficjalnych zawodach w skali roku, biorąc pod uwagę, że to jedna z 14 olimpijskich konkurencji w pływaniu (nawet zakładając, że ktoś startuje w kilku). Aczkolwiek tu dochodzi case pt. każdy pływa, wiadomo.

Nie, żebym planował robić z rzutu młotym popularny sport, ale chyba nie doceniacie statusu lekkiej atletyki jako dyscypliny na świecie. Co ciekawe, w rzucie młotem kobiet było notowanych 600 zawodniczek więcej niż w rzucie młotem mężczyzn. 

Liczę na konsekwencje i Włodarczyk wyżej od zamulaczy pokroju skoczków, bo tam pewnie liczba czynnych występujących zawodników jest kilka razy mniejsza, w biegach narciarskich też, no i chód - jak wyżej, skoro okazuje się to decydującym kryterium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

To jeszcze raz na spokojnie. Biegając ponad 2x wolniej niż Plawgo podnosisz (lub miliony innych "biegaczy") poziom dyscypliny czy nie?

Nie miałem takiego talentu jak plawgo więc biegam amatorsko a nie zawodowo, ale w przeciwieństwie do rzutu młotem ktoś to przynajmniej sprawdzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BMF napisał:

W oficjalnych zawodach w rzucie młotem w 2021 roku wystąpiło +1600 zawodniczek, myślę, że to dużo więcej niż czynnych skoczków i żużlowców. W chodzie w 2004 roku wystąpiło 130 zawodników.

Tak że poproszę o Anitę Włodarczyk ponad Kamila Stocha, Adama Małysza i Roberta Korzeniowskiego

W biegu wazów bierze rokrocznie udział około około 40 000 uczestników w samym biegu głównym bierze udział 15 800 zawodników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.