Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w kategorii sport będę głosował pod względem emocji jakie kto dostarczał, bo w zasadzie nie widzę innego motywu jak polaczyc sryliard dyscyplin i wybrać najlepszego - nie mieliśmy ani Fedderera ani Tatuma, żeby ktoś tu bił resztę na łopatki.

Stad Anita Włodarczyk, Korzeniowski i Justyna Kowalczyk (choć ta miała ten jeden bieg zajebisty na IO) to dla mnie zgrubsza ten sam poziom ziewania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Wolicie trzy złota olimpijskie i cztery mistrzostwa świata dla POLSKI czy 300 bramek dla NIEMCÓW? Niech każdy spojrzy w lustro i sobie odpowie. ;]]]]]

11 minut temu, matek napisał:

W ogóle ja bardzo cenię lekkoatletów i będą u mnie bardzo wysoko w rankingach, zawsze są. 

I to się nazywa patriotyczna postawa. 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Stad Anita Włodarczyk, Korzeniowski i Justyna Kowalczyk (choć ta miała ten jeden bieg zajebisty na IO) to dla mnie zgrubsza ten sam poziom ziewania 

Wrr. 

Widzicie, Anita tak dominowała, że ludzie ziewali na jej startach, na meczach Lewego w reprezentacji na koniec dnia tylko irytacja. 

3 minuty temu, matek napisał:

W ogóle jak przeglądam teraz muzykę i widzę jakiegoś Kazika, Edzię lub Korę, to aż słabo. A nie ma m.in. top typa sprzed 50 lat. Z resztą, jego kompan też by się tutaj nadał bardziej od tego wesołego towarzystwa. 

Niemen steal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, ely3 napisał:

Bo teraz sie gra wiecej meczów czyli osiągnięcie żadne . Tak samo jak w NBA nie daje się nagrody za największy postęp bo akurat kroś zamiast 3 minuty gra 20 tylko temu kto zwiększył swoją efektywność

no i Lewy ma dużo wyższą efektywność niż Lato (Boniek to pomocnik, więc wiadomo)

20 minut temu, ely3 napisał:

A w Argentynie był ciągle za Maradoną właśnie ze względu na kadrę. Nie miał podjazdu bo i moczył Copę i MŚ. Teraz w końcu po sukcesach pewnie wskoczył na pozycję nr 1 ale dla argentyńczyków liczyło się to co Diego dawał druzynie narodowej a czego Messi nie dawał

bo Maradona miał zajebisty timing z punktu widzenia Argentyńczyka (ogranie w ćwierćfinale Anglii  po historycznym meczu kilka lat po wojnie o Falklandy), gdzie Lato półfinał z Niemcami przegrał (a pozostałe mecze z Niemcami, Ruskami remisował)

więc tu brakuje kontekstu (Maradona to takie połączenie folkloru małyszomanii z sukcesami w faktycznie istotnym sporcie)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

 

nie uwzględniając poziomu konkurencji dochodzisz właśnie do absurdów jak Włodarczyk > Lewandowski lol

Dokładnie. Co innego rzut młotem czy skoki narciarskie a co innego piłka nożna, pływanie, czy tenis. Jedne sporty uprawia 100 osób na świecie a inne są masowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

 

Widzicie, Anita tak dominowała, że ludzie ziewali na jej startach, na meczach Lewego w reprezentacji na koniec dnia tylko irytacja. 

 

meh, generalnie takie sporty jak rzut młotem kobiet to dla mnie wyższy poziom abstrakcji, już ciężary i Agata Wróbel były ciekawsze

 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to dobrze, że masz tylko jeden głos, inaczej te milionowe ratingi poszłyby psu w dupe :)

c***a się znają i robią rankingi pod publiczkę w imię jakiegoś romantyzmu.

Sport to emocje, jakie emocje dostarcza rzut młotem kobiet? ogólnie poza Szewinska i jeszcze jedna laska to ja bym żadnej kobiety nie dawał do top12 sportowców, bo to sportowcy klasy B.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Widzicie, Anita tak dominowała, że ludzie ziewali na jej startach, na meczach Lewego w reprezentacji na koniec dnia tylko irytacja

Oglądanie lekkiej to w c*** emocji, ale to trzeba czuć. Mojej córce tak się udzieliło po ME 2022, że od jesieni chodzi na treningi lekkoatletycznej ogólnorozwojówki. 

9 minut temu, BMF napisał:

Niemen steal

Nie trawię typa i jego twórczości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Sport to emocje, jakie emocje dostarcza rzut młotem kobiet? ogólnie poza Szewinska i jeszcze jedna laska to ja bym żadnej kobiety nie dawał do top12 sportowców, bo to sportowcy klasy B.

 

Mozesz spoilerowac, bo zaraz po Jagielle biorę Otylię 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Mozesz spoilerowac, bo zaraz po Jagielle biorę Otylię 

no to Otylię mam na pewno wyżej niż cała wcześniej wymieniona trójkę, dobry sleeper, ma szanse na top7-8 pewnie patrząc przez pryzmat c***owosci niektorych wyborów w tej dziedzinie

tylko nie dawaj jej prowadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ku*wa nie róbmy sobie jaj, że kobieta, która wygląda jakby ją wzieli żywcem zza lady sklepu mięsnego, łamie się przy wyskokach na 10 cm nad ziemie, ma tutaj mieć jakąkolwiek wartość w dyscyplinie, która nikogo nie obchodzi, której prawie nikt nie trenuje.

Naprawdę, wyżej z lekkoatletów cenię chociażby Marcina Urbasia, w sensownej konkurencji jeżeli mowa o LA, gdzie jest naprawdę jakimś poziom, a który ma bonus pointy w kategorii muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

No to Korzeniowski w takim wypadku jest niekwestionowanym numerem jeden

no nie, czym innym jest chód sportowy, którego również prawie nikt nie trenuje, a czym innym zwykłe chodzenie/wyjście na spacer.
Rozumiem, że chciałeś być śmieszny, ale nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.